اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد اپ استور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد اپ استور

سلام به همه دوستان.
    اول از همه عذر خواهی میکنم که اگه دارم تو تاپیک اشتباه پست میدم. من یه سوالی دارم در مورد اپ استور که تو بخش خود اپ استور جایی برای پیدا نکردم. اگه مدیران عزیز میدونن که کجاس لطفاً انتقال بدن یا بگن بنده مجدد پست میزنم
    سوال من اینه که :
    من کریدیت کارت دارم و اون رو توی اپ استور معرفی کردم و بعضاً تا قبل از اینکه جیل بریک کنم برنامه هایی خریدم.
    الان من دستگاه رو جیل بریک کردم و دارم از اپ های کرک شده استفاده میکنم. سوال اینجاست که به دلیل اینکه من تا چند وقت دیگه باید برم و حسابم رو از اینجا شارژ میکنم ممکنه که برای من تولید دردسر کنه اونطرف؟
    یا مثلا به دلیل جیل بریک کردن و sync کردن با آیتونز اپل بفهمه که این آی دی دستگاه جیل بریک داره و حساب مسدود بشه یا خودم رو SUE کنند؟

ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره لطف کنه و راهنمایی کنه.

خیز.مشکلی پیش نمیاد.شمنا وقتی برنامه ها را خریده اید،این برنامه ها مطعلق به شما است و اپل به هیچ وجه این کار رو نمیکنه.

نظر

ممنون از شما. البته منظور من در رابطه با برنامه*هایی که خریدم نبود. من فقط میخواستم بدونم آیا اپل متوجه میشه که من آیفون رو جیل بریک کردم و اینکه اگه بفهمه این موضوع رو آیا امکان داره جریمه ای از حساب من که توی اپ استور معرفی شده کم کنه یا خیر. البته فکر کنم که شما هم فرمودید خیر این اتفاق نمی افته

در نهایت باز هم از شما ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط farshad_sh نمایش پست ها
        ممنون از شما. البته منظور من در رابطه با برنامه*هایی که خریدم نبود. من فقط میخواستم بدونم آیا اپل متوجه میشه که من آیفون رو جیل بریک کردم و اینکه اگه بفهمه این موضوع رو آیا امکان داره جریمه ای از حساب من که توی اپ استور معرفی شده کم کنه یا خیر. البته فکر کنم که شما هم فرمودید خیر این اتفاق نمی افته

در نهایت باز هم از شما ممنونم
        نه خیالت راحت این کارو نمیکنه وگرنه حالا ما برشکسته بودیم

نظر

یه نکته می خواستم اضافه کنم اونم اینکه بر اساس قوانین کپی رایت جیلبریک کردن IOS کاملا عمل قانونی هستش و دولت آمریکا تغییرات روی IOS رو ( Jailbreaking ) به این خاطر که مدل تجاری اپل رو زیر سوال نمی بره مجاز دونسته... پس شما به راحتی می تونین از نرم افزار هایی که خریدین روی ای او اس جیلبریک شده بدون کوچکترین نگرانی استفاده کنید، این هم قاتون کپی رایت رو این موضوع :

U.S. Copyright Office - Statement of the Librarian of Congress Relating to Section 1201 Rulemakings

اما استفاده غیر قانونی از نرم افزار های پولی یا به اصطلاح کرک شده غیر قانونیه... که البته این بخش خارج از محدوده ی کنترلی اپل هست و سازندگان نرم افزار می تونن پیگیری کنن !

نظر

صبر کنید ..
          X