اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلاتی در نیو ای پد

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکلاتی در نیو ای پد

با سلام.من تازه نیو ایپد خریدم.
    چندتا مشکل داشتم
    1-از itunes که عکس ریختم دیگه توی ای پد نمیشه پاکش کرد.وقتی توی البوم روی اون فلش که کنار slideshow هست کلیک میکنم,گزینه delete برای اونایی که از کامپیوتر ریختم روشن نمیشه.نمیدونم چرا.اشکال از ای پده؟
    2-من آیتونز 10.6.3.25 نصب کردم ولی توی library فقط4تا گزینه music-movies-tv shows-radio هست و دیگه app و... نیست و نمیدونم چجوری برنامه و بازی بریزم توش.
    3-وقتی میخوام از ایتونز فیلم بریزم,با اینکه فرمت همشون mp4 ولی میگه نمیشه و اصلا فیلم نمیره توی ای پد
    4-چجوری میتونم با ای پد عکس یا فیلم یا اهنگ با بلوتوث ارسال کنم؟گزینه ارسالش رو پیدا نمیکنم
    در ضمن من جیلبرک هم کردمش
    ممنون میشم اگه جواب سوالامو بدید
    خسته نباشید

نوشته اصلی توسط kianendless نمایش پست ها
    با سلام.من تازه نیو ایپد خریدم.
    چندتا مشکل داشتم
    1-از itunes که عکس ریختم دیگه توی ای پد نمیشه پاکش کرد.وقتی توی البوم روی اون فلش که کنار slideshow هست کلیک میکنم,گزینه delete برای اونایی که از کامپیوتر ریختم روشن نمیشه.نمیدونم چرا.اشکال از ای پده؟
    2-من آیتونز 10.6.3.25 نصب کردم ولی توی library فقط4تا گزینه music-movies-tv shows-radio هست و دیگه app و... نیست و نمیدونم چجوری برنامه و بازی بریزم توش.
    3-وقتی میخوام از ایتونز فیلم بریزم,با اینکه فرمت همشون mp4 ولی میگه نمیشه و اصلا فیلم نمیره توی ای پد
    4-چجوری میتونم با ای پد عکس یا فیلم یا اهنگ با بلوتوث ارسال کنم؟گزینه ارسالش رو پیدا نمیکنم
    در ضمن من جیلبرک هم کردمش
    ممنون میشم اگه جواب سوالامو بدید
    خسته نباشید
    http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html

نظر

صبر کنید ..
    X