اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بازگشت به تنظیمات اولیه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بازگشت به تنظیمات اولیه

با سلام
    تقریبا دو هفته پیش یک سوال با همین موضوع ((بازگشت خود به خود مک به تنظیمات اولیه)) توی همین قسمت مطرح کردم که دوستان لطف کردن و جواب دادن.
    جواب دوستان این بود :

یه قابلیت تو مک هست به اسم where is my mac که شما از راه دور می تونی دستگاهت رو پاک کنی
    احتمال 99 درصد یکی دیگه هم apple ID شما رو داره و از راه دو دستگاه شما رو restore می کنه
    و اما راه حل پسورد اپل آی دی رو عوض کن و به کسی هم نده
    همین

من اپل آی دی خودم رو عوض کردم اما متاسفانه بازهم این مشکل ایجاد شد و سیستمم به تنظیمات اولیه برگشت و تمام برنامه ها و تنظیمات و پسوردها و ... همه پاک شدن.
    دوستان پیشنهاد و راه حل جدیدی ندارن که بتونه منو از شر این سریال ریست شدن ها خلاص کنه (لطفا نصب مجدد شیر کوهی توی پیشنهاد هاتون نباشه)

نوشته اصلی توسط nai نمایش پست ها
    با سلام
    تقریبا دو هفته پیش یک سوال با همین موضوع ((بازگشت خود به خود مک به تنظیمات اولیه)) توی همین قسمت مطرح کردم که دوستان لطف کردن و جواب دادن.
    جواب دوستان این بود :

یه قابلیت تو مک هست به اسم where is my mac که شما از راه دور می تونی دستگاهت رو پاک کنی
    احتمال 99 درصد یکی دیگه هم apple ID شما رو داره و از راه دو دستگاه شما رو restore می کنه
    و اما راه حل پسورد اپل آی دی رو عوض کن و به کسی هم نده
    همین

من اپل آی دی خودم رو عوض کردم اما متاسفانه بازهم این مشکل ایجاد شد و سیستمم به تنظیمات اولیه برگشت و تمام برنامه ها و تنظیمات و پسوردها و ... همه پاک شدن.
    دوستان پیشنهاد و راه حل جدیدی ندارن که بتونه منو از شر این سریال ریست شدن ها خلاص کنه (لطفا نصب مجدد شیر کوهی توی پیشنهاد هاتون نباشه)
    با برنامه clean my mac یه دور فایل های اضافی رو پاک کن!
    اگه بازم مشکل پیش اومد،از فایلات به صورت دستی بکاپ بگیر،و clean install کن!

نظر

یک راه حل دیگه:
      مگه شما نمی گید که اپل آی دی خودتون رو نزدید پس حتما اپل فکر کرده شما یک کاربر دیگه هستید !!!!!!
      و از اون جا که اپل آی دی تون ماله همه کشور ها ممکن هست باشه غیر از ایران پس اپل با تشخیص ip شما فکر کرده شما کس دیگری هستید پس مک شما یه همین راحتی ریست شده!!!! و اطلاعات پاک شده!!!
      پس قبل از خاموش کردن یا اسلیپ مکتون اون رو از وای فای در بیارید!!!!

نظر

صبر کنید ..
      X