اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ios 9.2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ios 9.2

سلام میخواستم از 8.4 اپدیت کنم به ios 9.2 ولی چند تا مشکل دارم ممنون میشم واضح توضیح بدید
    اول اینکه میخوام ریستور کنم چون میخوام مشکلی به وجود نیاد مثل لگ و کرش کردن برنامه ها
    ولی یه مشکل دارم اونم اطلاعاتم هست توی ایتونز تنها راه بکاپ گرفتن هست ولی اینجوری باز فرقی نمیکنه بعد به اون اطلاعات هم دسترسی نداری فرمتش عوض میشه
    حالا میخوام بدونم چطور عکسا و فیلم ها و مخاطبین رو کپی کنم نه اینکه بکاپ بگیرم
    برنامه ها هم که دارم توی رایانه پس ائنا دیگه مهم نیست
    بعد یه چیزی چطور اپدیت کنم منظورم به غیر از ota هست باید فقط گزینه ریستور رو توی ایتونز بزنم ؟
    راه دیگه نیست مثلا عین اندروید رام رو دان کرد بعد به گوشی معرفیش کرد برا نصب اخه میخوام با دانلود منجر دان کنم که زودتر دان شه
    اگه میشه راهش رو توضیح بدید ممنون و اینکه چطور تشخیص بدم نسخش با گوشی یکی هست

سوال اخر هم ایا راهی هست بدون جیل کردن برنامه های پولی رو نصب کرد
    توی یکی از تاپیک های همینجا این سایت رو گفته بودن ممنون میشم یه کوچولو ساز و کارش رو توضیح بدید
    ویرایش توسط alias300 : https://i-phone.ir/forums/member/189912-alias300 در ساعت 15-12-2015, 04:16 PM

نوشته اصلی توسط alias300 نمایش پست ها
    سلام میخواستم از 8.4 اپدیت کنم به ios 9.2 ولی چند تا مشکل دارم ممنون میشم واضح توضیح بدید
    اول اینکه میخوام ریستور کنم چون میخوام مشکلی به وجود نیاد مثل لگ و کرش کردن برنامه ها
    ولی یه مشکل دارم اونم اطلاعاتم هست توی ایتونز تنها راه بکاپ گرفتن هست ولی اینجوری باز فرقی نمیکنه بعد به اون اطلاعات هم دسترسی نداری فرمتش عوض میشه
    حالا میخوام بدونم چطور عکسا و فیلم ها و مخاطبین رو کپی کنم نه اینکه بکاپ بگیرم
    برنامه ها هم که دارم توی رایانه پس ائنا دیگه مهم نیست
    بعد یه چیزی چطور اپدیت کنم منظورم به غیر از ota هست باید فقط گزینه ریستور رو توی ایتونز بزنم ؟
    راه دیگه نیست مثلا عین اندروید رام رو دان کرد بعد به گوشی معرفیش کرد برا نصب اخه میخوام با دانلود منجر دان کنم که زودتر دان شه
    اگه میشه راهش رو توضیح بدید ممنون و اینکه چطور تشخیص بدم نسخش با گوشی یکی هست

سوال اخر هم ایا راهی هست بدون جیل کردن برنامه های پولی رو نصب کرد
    توی یکی از تاپیک های همینجا این سایت رو گفته بودن ممنون میشم یه کوچولو ساز و کارش رو توضیح بدید
    شما عکس ها و فیلم هارو میتونین با itools یا از این قبیل برنامه ها خارج کنین و در هارد pc ذخیره کنین.
    در رابطه با مخاطبین هم میتونین اونها رو روی ایکلاد ذخیره کنین یا در ایمیل ذخیره کنین یا با برنامه های مدیریت کانتکت ازشون بک اپ بگیرین.
    شما فریمور مخصوص رو با توجه به مدل گوشیتون از انجمن دریافت میکنین و ایتونز رو هم به اخرین نسخه اپدیت میکنین و تو قسمت اپدیت ایفون در ایتونز کلید شیفت و ریستور رو میزنین و یه پنجره باز میشه و فریموری رو که قبلا دانلود کردین بهش معرفی میکنین و عملیات اپدیت شروع میشه.
    از طریق 25PP، تونگبا، سیبچه و سیب اپ میتونین بزنامه های پولی رو نصب کنین.

نظر

نوشته اصلی توسط mehdiaz نمایش پست ها
      شما عکس ها و فیلم هارو میتونین با itools یا از این قبیل برنامه ها خارج کنین و در هارد pc ذخیره کنین.
      در رابطه با مخاطبین هم میتونین اونها رو روی ایکلاد ذخیره کنین یا در ایمیل ذخیره کنین یا با برنامه های مدیریت کانتکت ازشون بک اپ بگیرین.
      شما فریمور مخصوص رو با توجه به مدل گوشیتون از انجمن دریافت میکنین و ایتونز رو هم به اخرین نسخه اپدیت میکنین و تو قسمت اپدیت ایفون در ایتونز کلید شیفت و ریستور رو میزنین و یه پنجره باز میشه و فریموری رو که قبلا دانلود کردین بهش معرفی میکنین و عملیات اپدیت شروع میشه.
      از طریق 25PP، تونگبا، سیبچه و سیب اپ میتونین بزنامه های پولی رو نصب کنین.
      یه سوال دیگه مخاطبین که گداشتم توی ایکلود ولی میخوام نوت هارو هم تیک بزنم میگه یه ایمیل جدید برا ایکلود بساز خب من که اکانتش فعال کردم چرا برا مخاطبین اینجوری نشد

نظر

یه سوال دیگه مخاطبین که گداشتم توی ایکلود ولی میخوام نوت هارو هم تیک بزنم میگه یه ایمیل جدید برا ایکلود بساز خب من که اکانتش فعال کردم چرا برا مخاطبین اینجوری نشد

برای بکاپ گیری یادداشت ها در آیکلود باید اپل آیدی تون دامنه ی آیکلود باشه یعنی icloud.com@..... باشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
          برای بکاپ گیری یادداشت ها در آیکلود باید اپل آیدی تون دامنه ی آیکلود باشه یعنی icloud.com@..... باشه.

یعنی بزنم الان بسازم دفه بعد برا اکانت ایکلود این ایمیل جدید رو میخواد یا قبلی رو
          بعد دو تا اکانت متفاوت که نمیشه؟
          ویرایش توسط alias300 : https://i-phone.ir/forums/member/189912-alias300 در ساعت 15-12-2015, 10:53 PM

نظر

ios 9.2

یعنی بزنم الان بسازم دفه بعد برا اکانت ایکلود این ایمیل جدید رو میخواد یا قبلی رو
            بعد دو تا اکانت متفاوت که نمیشه؟
            اگه برنامه خریداری نکردید بهترین کار اینه اکانت جدید بسازید و برنامه های رایگانی رو که دانلود کردید رو دوباره با اپل آی دی جدید دانلود کنید. اونوقت همه چی رو در یک جا خواهید داشت. اگه برنامه خریداری کرده اید که اونوقت که مساله ساز میشه.

ویرایش توسط HERO : https://i-phone.ir/forums/member/9103-hero در ساعت 15-12-2015, 11:34 PM

نظر

اگه برنامه خریداری نکردید بهترین کار اینه اکانت جدید بسازید و برنامه های رایگانی رو که دانلود کردید رو دوباره با اپل آی دی جدید دانلود کنید. اونوقت همه چی رو در یک جا خواهید داشت. اگه برنامه خریداری کرده اید که اونوقت کتاب مساله ساز میشه.

مقاله ای هست تو انجمن بخونم ولی من هرچی خوندم چنین چیزی نبود
              الان خیلی چیزا رو این اکانت هست کلی برنامه بعد این گوشی برا من نیست برا دوستمه نمیشه همه چی رو بزنم از اول براش
              الان میشه توضیح بدید که من این کار رو کنم چی میشه دقیقا
              و باید چیکار کنم بدون ساخت اکانت جدید و چی به اکانت ایکلودی که ایمیل قبلی روش ست بود میاد

برنامه خریداری نکردم ولی میخوام همین اکانت باشه
              ویرایش توسط alias300 : https://i-phone.ir/forums/member/189912-alias300 در ساعت 15-12-2015, 11:36 PM

نظر

مقاله ای هست تو انجمن بخونم ولی من هرچی خوندم چنین چیزی نبود
                الان خیلی چیزا رو این اکانت هست کلی برنامه بعد این گوشی برا من نیست برا دوستمه نمیشه همه چی رو بزنم از اول براش
                الان میشه توضیح بدید که من این کار رو کنم چی میشه دقیقا
                و باید چیکار کنم بدون ساخت اکانت جدید و چی به اکانت ایکلودی که ایمیل قبلی روش ست بود میاد
                خیلی متن تون واضح نبود!
                اما کاری که می تونید بکنید اینه که یه اکانت آیکلود بسازید.
                توی تنظیمات آیکلود گوشی آی دی قبلی رو ساین اوت کنید و ای دی جدید رو بزنید و فقط بزنید که یادداشت ها رو بکاپ بگیره.
                این کار رو میشه کرد.

نظر

خیلی متن تون واضح نبود!
                  اما کاری که می تونید بکنید اینه که یه اکانت آیکلود بسازید.
                  توی تنظیمات آیکلود گوشی آی دی قبلی رو ساین اوت کنید و ای دی جدید رو بزنید و فقط بزنید که یادداشت ها رو بکاپ بگیره.
                  این کار رو میشه کرد.

اها ممنون
                  پس بیام این پیغام که داد رو تایید کنم با ایمیل جدید بسازم که زیر شاخه ایکلود هست ؟ یا برم خود سایت ایکلود
                  بعد برم اکانت قبلی ایکلود رو ساین اوت کنم این جدید رو بزنم ؟
                  اونجا هم منطورم این بود اگه بسازم اکانت قبلی چی میشه مخصوصا اطلاعات داخلش
                  بعد راستی اونا چطور انتقال بدم به این جدیده

نظر

با سلام خدمت دوستان
                    من از وقتی ک گوشیمو به 9.2 آپدیت کردم ی مشکل واسم پیش اومده که وای فای گوشی ک وصل کامل کار میکنه ولی وقتی ک صفحه گوشی قفل میشه علامت وای فای ک بالای گوشی میاد محو میشه گوشیو ک باز میکنم بعد 05 ثانیه مجدد علامتش میاد.نا گفته نمونه چند روز پیش گوشیم به شدت زمین خورد.به نظر شما مشکل از نسخه ios و همگانیه یا نه مشکل از زمین خوردن ب وجود اومده؟

نظر

اها ممنون
                      پس بیام این پیغام که داد رو تایید کنم با ایمیل جدید بسازم که زیر شاخه ایکلود هست ؟ یا برم خود سایت ایکلود
                      بعد برم اکانت قبلی ایکلود رو ساین اوت کنم این جدید رو بزنم ؟
                      اونجا هم منطورم این بود اگه بسازم اکانت قبلی چی میشه مخصوصا اطلاعات داخلش
                      بعد راستی اونا چطور انتقال بدم به این جدیده
                      اپل آيدي با دامنه ي آيكلود رو فقط مي تونيد از طريق يكي از ديوايس هاي اپل درست كنيد. جهت راهنمايي: بريد به تنظيمات و بعد ايميل. اضافه كردن ايميل جديد. اونجا آيكلود رو انتخاب كنيد.
                      وقتي ساختيد همون طور كه گفتيد عمل كنيد.
                      اتفاقي براي فايل هاي سينك شده توي اپل آيدي فعلي پيش نمياد.
                      بعد مي تونيد يادداشت هاتونو هم با اپل آيدي جديد سينك كنيد.
                      به ياد داشته باشيد كه داراي دو اپل آيدي خواهيد بود كه يكي اصلي و ديگري صرفا جهت بكاپ گيري يادداشت ها (البته مي تونيد از همه چي به غير از برنامه ها هم بكاپ بگيريد)
                      همچنين بعد از بكاپ گيري دوباره اكانت اصلي رو ساين اين كنيد تا در آينده دچار مشكل نشيد.
                      موفق باشيد.

نظر

نوشته اصلی توسط amiri0312 نمایش پست ها
                        با سلام خدمت دوستان
                        من از وقتی ک گوشیمو به 9.2 آپدیت کردم ی مشکل واسم پیش اومده که وای فای گوشی ک وصل کامل کار میکنه ولی وقتی ک صفحه گوشی قفل میشه علامت وای فای ک بالای گوشی میاد محو میشه گوشیو ک باز میکنم بعد 05 ثانیه مجدد علامتش میاد.نا گفته نمونه چند روز پیش گوشیم به شدت زمین خورد.به نظر شما مشکل از نسخه ios و همگانیه یا نه مشکل از زمین خوردن ب وجود اومده؟
                        نه دوست عزيز مشكل همگاني نيست. بهترين پيشنهادي كه مي تونم بهتون بكنم اينه مودم رو خاموش روشن كنيد اگر كار ساز نبود، گوشيتونو به DFU MODE ببريد و Restore كنيد. در اين صورت تمام مشكلات نرم افزاري حل خواهد شد. در صورت مشاهده ي مجدد اشكال ايجاد شده، مشكل از زمين خوردن گوشي مي باشد.

نظر

نوشته اصلی توسط hero نمایش پست ها
                          نه دوست عزيز مشكل همگاني نيست. بهترين پيشنهادي كه مي تونم بهتون بكنم اينه مودم رو خاموش روشن كنيد اگر كار ساز نبود، گوشيتونو به dfu mode ببريد و restore كنيد. در اين صورت تمام مشكلات نرم افزاري حل خواهد شد. در صورت مشاهده ي مجدد اشكال ايجاد شده، مشكل از زمين خوردن گوشي مي باشد.

Sent from my iphone using tapatalk
                          [جسارتا منظور از حالت dfu mode چیه اینو متوجه نشدم

نظر

نوشته اصلی توسط amiri0312 نمایش پست ها
                            [جسارتا منظور از حالت dfu mode چیه اینو متوجه نشدم
                            ١ نسخه ي ٩،٢ رو با توجه به گوشي تون از انجمن دانلود كنيد.
                            ٢ آيتيونز كامپيوتر رو به آخرين نسخه آپديت كنيد.
                            ٣ از گوشي در كامپيوتر يا در آيكلود بكاپ بگيريد چون همه چي پاك خواهد شد.
                            ٤ گوشي رو كه در حالت روشن هستش رو به كامپيوتر وصل كنيد، اسپيكر كامپيوتر روشن باشد. آيتيونز رو باز كنيد. حالا دكمه ي Home و Power رو همزمان فشار بديد و نگه داريد. همينطور نگه داريد تا صداي قطع شدن ارتباط يو اس بي رو بشنويد. حال دكمه ي Power رو رها كنيد. (همچنان دكمه ي Home را نگه داشته ايد. ) حدود ١٠ ثانيه بعد وقتي صداي وصل شدن يو اس بي رو شنيديد، Home رو رها كنيد. ( حتما بايد صفحه ي گوشي مشكي باشد) در اين حالت گوشي شما در حالت DFU Mode قرار دارد.
                            ٥ در آيتيونز يك حالت بيشتر براي شما فعال نيست كه آن هم Restore مي باشد. با نگه داشتن كليد Shift و كليك روي Restore فايل دانلود شده از انجمن رو انتخاب كنيد.

-----------------------------------------------

نكته: اگر شماره ي ٤ را به درستي انجام ندهيد روي صفحه ي گوشي عكس كابل و آيتيونز رو خواهيد ديد كه در اين صورت با گرفتن Home و Power گوشي را روشن كنيد. و شماره ي ٤ را دوباره تكرار كنيد.

نكته: شماره ي ٥ نيازمند اينترنت هست.

نكته: بهتر است براي شماره ي ٥ قند شكن رو هم فعال كنيد.

اين آموزش كامل Restore از طريق بردن گوشي به DFU Mode بود. اميدوارم كه تا حد امكان گويا باشه تا شما هم در آينده همين آموزش رو در همين انجمن براي افراد تازه كار آموزش بديد.
                            با سپاس

نظر

اپل آيدي با دامنه ي آيكلود رو فقط مي تونيد از طريق يكي از ديوايس هاي اپل درست كنيد. جهت راهنمايي: بريد به تنظيمات و بعد ايميل. اضافه كردن ايميل جديد. اونجا آيكلود رو انتخاب كنيد.
                              وقتي ساختيد همون طور كه گفتيد عمل كنيد.
                              اتفاقي براي فايل هاي سينك شده توي اپل آيدي فعلي پيش نمياد.
                              بعد مي تونيد يادداشت هاتونو هم با اپل آيدي جديد سينك كنيد.
                              به ياد داشته باشيد كه داراي دو اپل آيدي خواهيد بود كه يكي اصلي و ديگري صرفا جهت بكاپ گيري يادداشت ها (البته مي تونيد از همه چي به غير از برنامه ها هم بكاپ بگيريد)
                              همچنين بعد از بكاپ گيري دوباره اكانت اصلي رو ساين اين كنيد تا در آينده دچار مشكل نشيد.
                              موفق باشيد.

اصلا نمیدونستم با ساخت ایدی از طریق ایتونز اینجوری میشه
                              هیچ راهی نیست من این یادداشت هارو یه جا بذارم بعد از ریستور برگردونم اخه خیلی مهم هستن و زیاد
                              ببخشید زیاد شد شرمنده دیگه اخه دارم 2 گیگ فریمور دان میکنم صب هم باید تحویل بدم برا این یه دونه گیج شدم

نظر

صبر کنید ..
                              X