اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

وايبر در آيفون ٦

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• وايبر در آيفون ٦

با سلام من آيفون ٦ دارم و هيچ مشكلي در وايبر نداشتم ولي ظرف چند روز هست كه وايبر گوشيم مي پره و صفحه اش نمي ايسته . البته وايبر قبلي را عم حذف و جديد را نصب كردم و نرم اقزار گوشيم هم آپديت كردم ولي درست نشدع . لطفا راهنمايي كنيد

وايبر در آيفون ٦

با سلام
    من آيفون ٦ دارم و هيچ مشكلي در وايبر نداشتم ولي ظرف چند روز هست كه وايبر گوشيم مي پره و صفحه اش نمي ايسته . البته وايبر قبلي را هم حذف و جديد را نصب كردم و نرم اقزار گوشيم هم آپديت كردم ولي درست نشد . لطفا راهنمايي كنيد
    ویرایش توسط Danesh93 : https://i-phone.ir/forums/member/180738-danesh93 در ساعت 19-02-2015, 06:29 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Danesh93 نمایش پست ها
      با سلام
      من آيفون ٦ دارم و هيچ مشكلي در وايبر نداشتم ولي ظرف چند روز هست كه وايبر گوشيم مي پره و صفحه اش نمي ايسته . البته وايبر قبلي را هم حذف و جديد را نصب كردم و نرم اقزار گوشيم هم آپديت كردم ولي درست نشد . لطفا راهنمايي كنيد
      متاسفانه مشکل از نسخه جدید وایبر هست.تو نسخه قبل این مشکل وجود نداشت.

نظر

نوشته اصلی توسط Danesh93 نمایش پست ها
        با سلام
        این مشکل از هنگامی که اپدیت جدید وایبر ارایه شده به وحود امده

نظر

راستش برا من مشکلی نداره و درست کار میکنه. آخرین ورژن هم هست. یه بار دیگه حذف کنید و دوباره از استور دانلود کنید.
          .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
            راستش برا من مشکلی نداره و درست کار میکنه. آخرین ورژن هم هست. یه بار دیگه حذف کنید و دوباره از استور دانلود کنید.
            ممنون از راهنمايي همگي . وايبر را ديليت كردم و مجددا از اپاستور هم گرفتم . ولي باز هم صفحه نمايش وايبر نشان داده نمي شه و صفحه مي پره .پيامها مياد ولي نمي تونم ببينم

ممنون از راهنمايي شما
            بايد بگم كه اين مورد را هم انجام دادم ولي درست نشد
            ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 20-02-2015, 09:02 PM

نظر

صبر کنید ..
            X