اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 8 beta 5 با لینک مستقیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    بدون ثبت udid ميشه به نسخه هاي بتاي ios 8 آپديت كرد يا نه؟
    من به نسخه هاي بتاي ios 7 بدون ثبت udid آپديت مي كردم و به مشكلي هم از نظر ثبت نبودن udid نمي خوردم،نسخه هاي بتاي 8 iosهم مثل 7 ios هستن

نظر

خیر حتما باید ثبت کنید

نظر

نوشته اصلی توسط tamilad نمایش پست ها
        سلام
        بدون ثبت udid ميشه به نسخه هاي بتاي ios 8 آپديت كرد يا نه؟
        من به نسخه هاي بتاي ios 7 بدون ثبت udid آپديت مي كردم و به مشكلي هم از نظر ثبت نبودن udid نمي خوردم،نسخه هاي بتاي 8 iosهم مثل 7 ios هستن
        خیر دوست عزیز میتونید آپدیت کنید ولی به محض بالا اومدن دستگاه به شما میگه که این دستگاه ثبت نشده و عملا نمیتونید ازش استفاده کنید. یا باید Restore کنید به iOS 7 یا باید UDID رو ثبت کنید.

نظر

من از طریق سایت خودتون udid رو ثبت کردم و الان هم Ios8 بتای 4 رو دارم ولی تو قسمت آپدیت سیستم عامل نمیاد که آپدیت کنم!! این مشکل از کجاست ؟ چون همه جا نوشتست کسایی که Ios 8 دارن میتونین یه فایل دویست و خورده ای رو دانلود کنن و به beta 5 آپدیت شه سیستم عاملشون ولی مال من این جوری نیست! چکار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mehrantx نمایش پست ها
            من از طریق سایت خودتون udid رو ثبت کردم و الان هم Ios8 بتای 4 رو دارم ولی تو قسمت آپدیت سیستم عامل نمیاد که آپدیت کنم!! این مشکل از کجاست ؟ چون همه جا نوشتست کسایی که Ios 8 دارن میتونین یه فایل دویست و خورده ای رو دانلود کنن و به beta 5 آپدیت شه سیستم عاملشون ولی مال من این جوری نیست! چکار کنم؟
            گويا يك سري همين مشكل رو دارند
            چيز پي ان بزنيد براي اطمينان

نظر

با اون درست میشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mehrantx نمایش پست ها
                با اون درست میشه؟
                بر روی بعضی از دیوایس ها باید حتما فریمور دانلود و ریستور شود. با چیز پی ان هم آپدیت و دریافت نمی کند.
                شما امنحان کرده و اگر دریافت نشد، ریستور کنید.

نظر

جسارت نباشه دوستان، من بتا ١ رو نصب كردم و همينطور با گوشي به ٥ رسيدم و هنوز udid ثبت نكردم و مشكلي نداشتم،
                  محض احتياط يه جا يادداشت كردم در مواقع اضطراري ثبت كنم،

نظر

نوشته اصلی توسط ALI_BraveHeart نمایش پست ها
                    خیر دوست عزیز میتونید آپدیت کنید ولی به محض بالا اومدن دستگاه به شما میگه که این دستگاه ثبت نشده و عملا نمیتونید ازش استفاده کنید. یا باید Restore کنید به iOS 7 یا باید UDID رو ثبت کنید.
                    دوست عزيز اگر يو دي اي دي رو ثبت نكنم و آپديت بكنم ، بعد از آپديت(بدون ثبت udid) اگر با اون پيغام ريستور يا ثبت udid مواجه شم ميتونم بدون مشكل ريستور كنم يا نه؟ يا اينكه بعد از اون پيغام ميتونم udid رو ثبت كنم و آيپدم رو با ios beta اكتيو كنم؟

نظر

هردو حالت میشه،
                      ولی چرا خودت رو اذیت کنی، میتونی udid رو ثبت کنی و با خیال راحت ریستور کنی.

نظر

تغيرات را بگين

نظر

نوشته اصلی توسط sam007 نمایش پست ها
                          تغيرات را بگين
                          خط اول پست اول تاپیک رو بخونید لینک تغیيرات وجود داره!

نظر

با سلام لینک مربوط بهiphone 5s 1533p کار نمیکنه متاسفانه

نظر

نوشته اصلی توسط pkhamsepour نمایش پست ها
                              با سلام لینک مربوط بهiphone 5s 1533p کار نمیکنه متاسفانه
                              مشکلی نداره لینک. چیه مشکل شما

نظر

صبر کنید ..
                              X