اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانگريد به ورژن٢

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانگريد به ورژن٢

سلام دوستان من اپل واچ رو به بتا ٣ آپديت كردم حالا ميخوام برگردم به ورژن٢ چطور ميتونم اينكارو انجام بدم.
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
    ویرایش توسط zuse : https://i-phone.ir/forums/member/44776-zuse در ساعت 21-07-2016, 01:01 AM

نوشته اصلی توسط zuse نمایش پست ها
    سلام دوستان من به بتا ٣ آپديت كردم حالا ميخوام برگردم به ورژن٢ چطور ميتونم اينكارو انجام بدم.
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
    ios گوشيم بتا١٠ هستش
    درود امکان دانگرید به iOS 9.3.3 رو دارید و نمیتونید به iOS 10 Beta 2 دانگرید کنید .
    میتونید به iOS 9.3.3 دانگرید و به iOS 10 Beta 2 اپدیت کنید !

نظر

دوست عزيز منظورم ساعت اپل بود نه گوشي
      ممنون از راهنماييت
      ویرایش توسط zuse : https://i-phone.ir/forums/member/44776-zuse در ساعت 21-07-2016, 01:02 AM

نظر

دوست عزيز منظورم ساعت اپل بود نه گوشي
        ممنون از راهنماييت
        شما بیان نکرده بودید اپل واچ و من هم نگاه نکردم که در کدوم بخش تاپیک رو ارسال کردید

نظر

اشتباه ازمن بود.😅
          حالا ميشه يا نه؟🙁

نظر

کسی جواب مارو نمیده؟

نظر

تصور میکنم ابتدا گوشی تون رو به آخرین نسخه رسمی برگردونید بعد میتونید از طریق گوشی آخرین نسخه اصلی رو هم برای ساعت بگیرید

نظر

چطور این کارو انجام بدم وقتی گوشی رو ریستور مشه برنامه اپل واچ دیگه با ساعت هماهنگ نمیشه میگه ورژن گوشی قدیمیه

نظر

چطور این کارو انجام بدم وقتی گوشی رو ریستور مشه برنامه اپل واچ دیگه با ساعت هماهنگ نمیشه میگه ورژن گوشی قدیمیه

منم درست همین مشکل را دارم

نظر

الان توی یک سایت خارجی دیدم نوشته که باید برای دانگرید اپل واچ را به یک نمایندگی رسمی ارسال کنید تا انها برای دانگرید اقدام کنند و از طریق خود گوشی اقدام پذیر نیست

نظر

صبر کنید ..
                    X