اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چند سوال در مورد مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چند سوال در مورد مک

من میخواستم مک بوک پرو بخرم چند تا سوال داشتم که اگه لطف کنین جواب بدین خیلی ممنون میشم
    ۱:در مورد نرم افزار ها : ایا مک هم هک شده یا خیر ؟ چون من نمیتونم همه ی برنامه ها رو پولی تهیه کنم و میشه به صورت کرک و مجانی استفاده کرد ؟
    ۲: دوستانی که در ایران مک دارن اگه مشکل یا محدودیتی رو حس میکنن لطف کنن به بنده هم بگن تا مد نظرم باشه
    ۳: من میخواستم یک درایو نوری مثل DVD writer هم بخرم اگر میشه دوستان بگن که خود اپل هم محصولی داره ؟
    ۴: در قسمت لوازم جانبی چه چیزی رو پیشنهاد میکنین براش بگیرم که به نظرتون واجبه ؟
    خیلی ممنون از پاسخ های ارزش مندتون 

چند سوال در مورد مک

نوشته اصلی توسط TIGER ICE نمایش پست ها
    من میخواستم مک بوک پرو بخرم چند تا سوال داشتم که اگه لطف کنین جواب بدین خیلی ممنون میشم
    ۱:در مورد نرم افزار ها : ایا مک هم هک شده یا خیر ؟ چون من نمیتونم همه ی برنامه ها رو پولی تهیه کنم و میشه به صورت کرک و مجانی استفاده کرد ؟
    ۲: دوستانی که در ایران مک دارن اگه مشکل یا محدودیتی رو حس میکنن لطف کنن به بنده هم بگن تا مد نظرم باشه
    ۳: من میخواستم یک درایو نوری مثل DVD writer هم بخرم اگر میشه دوستان بگن که خود اپل هم محصولی داره ؟
    ۴: در قسمت لوازم جانبی چه چیزی رو پیشنهاد میکنین براش بگیرم که به نظرتون واجبه ؟
    ١.هك كه نميگن. برنامه هاي كرك شده هم موجوده. مشكلي نخواهيد داشت
    ٢. خير مشكلي نيست
    ٣. خود مك بوك پرو كه داره !!! اگر باز هم اصرار داريد خود اپل USB Superdrive را زده
    ٤. به نظر من يك magic mouse اپل هم بد نيست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام
      ۱-بله هست اما نه به نقل و نباتیه ویندوز. باید کلی بگردین تو نت تا یه چیز به درد بخور پیدا کنین.

۲- محدودیت خاصی نیست. فقط چون اپل خیلی زیاد اینترنت محوره یعنی برای آپدیت ها و ... به نت پر سرعت نیاز دارین یکم اذیت می کنه. باقیش مشکلی نیست.

۳-اگه مک بوک ایر بخرین که خوب نیاز ضروری هست ولی اگه پرو بگیرین خودش داره. مگر اینکه بخواین blueray writer بگیرین که اون میرزه هزینه کنید.

۴-مک بدنه اش آلومینیوم هست و یکم به ضربه حساس. یه کیف درست و حسابی و یه مجیک موس

در آخر هم پیشنهاد میکنم ویندوز رو هم در مک بوکتون داشته باشید. نیاز میشه.

موفق باشید

نظر

چند سوال در مورد مک

پس مجیک موس هم ضروریه

نظر

پس مجیک موس هم ضروریه
          ضروري نيست ولي اگه داشته باشيد،راحت تره!

نظر

چند سوال در مورد مک

دوستان از این پکیج ها نرم افزار مثل لرد برای مک هم هست ؟
            اگه هست اسم ببرین

نظر

اگه هست اسم ببرین
              بله مشابه ویندوزی کینگ , iking برای مک موجوده
              ویرایش توسط =Sina= : https://i-phone.ir/forums/member/38736-sina در ساعت 19-09-2012, 10:28 PM

نظر

اگه هست اسم ببرین
                تو بازار که پره،ولی بهترین و معتبر ترینش،همون iking که دوسته گلم =sina= معرفی کردن!(من خودم ازش استفاده می کنم،عالیه!)

نظر

چند سوال در مورد مک

میشه روی مک بوک کاور پلاستیکی کشید که خش نیفته ؟
                  در ایران هست ؟

نظر

چند سوال در مورد مک

میشه روی مک بوک کاور پلاستیکی کشید که خش نیفته ؟
                    در ایران هست ؟
                    یک قاب spack بگیر خش هم نمی افتد.

نظر

صبر کنید ..
                    X