اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گیر کردن آیفون 5 روی آیتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گیر کردن آیفون 5 روی آیتونز

سلام
    گوشی من چند وقت پیش شارژش تموم شد و خاموش شد منم اون لحظه دسترسی به شارژر نداشتم و نزدمش به شارژ وقتی رفتم خونه زدمش به شارژ ولی بالا نیومد رو آرم اپل گیر میکرد(وقتی تو شارژ نبود همونم نمیومد) چند وقت بعدش دیگه لازم نبود به شارژ وصلش کنم وقتی میخواستم روشنش کنم میرفت رو آیتونز و الانم همینطوره وقتی هم که میخوام ریستورش کنم ارور 3194 میده راهنمایی لطفا
    ویرایش توسط Ahmadrmzn : https://i-phone.ir/forums/member/191795-ahmadrmzn در ساعت 26-12-2015, 04:39 PM

نوشته اصلی توسط Ahmadrmzn نمایش پست ها
    سلام
    گوشی من چند وقت پیش شارژش تموم شد و خاموش شد منم اون لحظه دسترسی به شارژر نداشتم و نزدمش به شارژ وقتی رفتم خونه زدمش به شارژ ولی بالا نیومد رو آرم اپل گیر میکرد(وقتی تو شارژ نبود همونم نمیومد) چند وقت بعدش دیگه لازم نبود به شارژ وصلش کنم وقتی میخواستم روشنش کنم میرفت رو آیتونز و الانم همینطوره وقتی هم که میخوام ریستورش کنم ارور 3194 میده راهنمایی لطفا
    شما گوشيتونو جيلبرك كرده بوديد؟ اين اتفاق زماني مي افته كه گوشي جيلبرك باشه.
    به هر حال الان بهترين كار همون restore هستش. به نظر من قبل ري استور گوشيتونو به حالت DFU Mode ببريد. آموزشش توي انجمن هست. من خودم هم بار ها آموزشش رو پست كردم براي دوستان. با اين كار تمام إشكالات گوشيتون برطرف ميشه.
    ارور ٣١٩٤ مربوط به فايل host كامپيوتر تون هست. دقيقا يك تاپيك با نام " رهايي از ارور ٣١٩٤ " در انجمن موجود هست كه مي تونيد مطالعه كنيد. به راحتي درست ميشه. اگر حدود نيم ساعت زمان بگذاريد و تاپيك هايي كه گفتم رو مطالعه كنيد، در عرض ١٠ دقيقه مي تونيد تمام مشكلات گوشي تونو خودتون برطرف كنيد. كاري كه مغازه دارهاي بيرون تا ١٠٠ هزار تومان براش هزينه مي گيرن.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
    X