اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید لپتاپ اپل برای برنامه نویسی؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید لپتاپ اپل برای برنامه نویسی؟؟؟

سلام دوستان . من برنامه نویس اندروید و طراح وب هستم. یعنی از نرم افزارهایی مثل eclipse و visuall studio و dream weaver و photoshop استفاده میکنم.
    تا حالا اصلا با مک کار نکردم ولی الان به دلایلی دیگه تصمیم گرفتم لپتاپم رو عوض کنم و اپل بگیرم...میخواستم ببینم برای استفاده از این برنامه ها توی مک باید چی کار کنم ؟ نمیخوام روی مک ویندوز نصب کنم چون گویا مقدار شارژدهی باتری رو خیلی کاهش میده...(تو تحلیل دیجیکالا خوندم...) و اصلا منطقی هم نیست که آدم اپل بگیره و با ویندوز کار کنه...میخواستم ببینم راهی هست که از این برنامه ها استفاده کنم بدون اینکه مشکل جانبی پیش بیاد ؟
    و یه سوال دیگه اینکه جایگزین office توی مک چی هست ؟ و این مشکل فارسی نداشتن مک رو چه جوری باید حل کرد ؟ یعنی کلا باید بیخیال فارسی نویسی توی مک شد ؟؟؟؟ اینطوری که واسه تایپ و این چیزا آدم خیلی دچار مشکل میشه !
    ممنون میشم راهنماییم کنید .

برنامه های تخصصی برای مک بسیار کم و محدود هستند ، برای وب نویسی ، برنامه نویسی های باز و همینطور آفیس قطعا به مشکل برمیخورید اما سایر موارد مثل ادیتوری فیلم و عکس ، انواع استدیوهای پیشرفته ، برنامه های نقشه کشی مثل Adobe AutoCad یا فوتوشاپ مک با سرعت بسیار عالیتر عمل خواهد کرد .

نظر

چه جالب...یعنی هیچ برنامه نویسی نمیتونه اپل داشته باشه....

نظر

نوشته اصلی توسط Unlock-Factory نمایش پست ها
        برنامه های تخصصی برای مک بسیار کم و محدود هستند ، برای وب نویسی ، برنامه نویسی های باز و همینطور آفیس قطعا به مشکل برمیخورید اما سایر موارد مثل ادیتوری فیلم و عکس ، انواع استدیوهای پیشرفته ، برنامه های نقشه کشی مثل Adobe AutoCad یا فوتوشاپ مک با سرعت بسیار عالیتر عمل خواهد کرد .
        بسیار کم هستند؟ چطور هست که تمام تیم های برنامه نویسی گوگل هم از مک استفاده می کنند؟ و هر طراح وب مطرحی رو من میشناسم مک داره؟ مشکل آفیس ۲ ساله که حل شده!

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
          بسیار کم هستند؟ چطور هست که تمام تیم های برنامه نویسی گوگل هم از مک استفاده می کنند؟ و هر طراح وب مطرحی رو من میشناسم مک داره؟ مشکل آفیس ۲ ساله که حل شده!
          خدا رو شکر امیدوار شدم....میتونم بپرسم اون طراح وبی که میگید از چه برنامه ای استفاده میکنه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط it.engma نمایش پست ها
            خدا رو شکر امیدوار شدم....میتونم بپرسم اون طراح وبی که میگید از چه برنامه ای استفاده میکنه ؟
            معروف ترین برنامه برای نوشتن وب sublime text هست که به تازگی نسخه ۳ اون هم عرضه شده

نظر

علیرضا جان
              این مشکل آفیس که گفتی حل شده رو یکم بیشتر راهنمایی می کنی؟
              آفیس مایکروسافت منظورته؟

Sent from the Orbit

نظر

نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
                علیرضا جان
                این مشکل آفیس که گفتی حل شده رو یکم بیشتر راهنمایی می کنی؟
                آفیس مایکروسافت منظورته؟

Sent from the Orbit
                خیر، مجموعه iWork اپل که پاییز ۲۰۱۳ عرضه شد دیگه هیچ مشکلی با فونت فارسی و فایل های قدیمی نداره
                مایکروسافت هم قراره تا پایان ۲۰۱۴ نسخه جدید مک رو عرضه کنه، حتما در اون هم حل خواهد شد

نظر

معروف ترین برنامه برای نوشتن وب sublime text هست که به تازگی نسخه ۳ اون هم عرضه شده
                  برای eclipse و نصب sdk چی ؟ اون مشکلی نداره ؟ برا برنامه نویسی اندروید میپرسم...

نظر

برای eclipse و نصب sdk چی ؟ اون مشکلی نداره ؟ برا برنامه نویسی اندروید میپرسم...
                    sdk مخصوص مک هست از طرف خود گوگل. eclipse رو اطلاعی ندارم ولی قبلا شنیده بودم که روی مک هم نصب میشه

نظر

Eclipse برای مک هست!
                      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

صبر کنید ..
                      X