اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اپ های رایگان اختصاصی اپل ؟؟؟

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اپ های رایگان اختصاصی اپل ؟؟؟

سلام
    دوستان اون اپ هایی که اپل به مناسبت آیفون های جدید رایگان کرده (اپ هایی که در کنفرانس اپل معرفی شدند)، چی بودند؟
    ممنون میشم اگر تایتل یا لینکشون در اپ استور رو قرار بدید!

ممنون

مجموعه ilife و iwork

نظر

يه سوال اساسي.
      برنامه هاي كه برا ٥s رايگان شده با اپل ايدي دانلود ميشه ديگه.
      خوب حالا اين برنامه هارا ميشه رويه ايپد يا ايفون ديگه ي ريخت؟!!!!با همون اپل ايدي؟!!!

نظر

این برنامه ها گویا برای آیفون های جدید رایگانه مسلما اگه توی این گوشی ها دانلودشون کنید با اپل آیدی تون میتونید روی آیفون یا آیپد های دیگه هم انتقال بدید(با همون اپل آیدی)

نظر

در کل با دانلود این اپلیکیشن ها٬ اونها بصورت معمول جزو لیست خرید های شما در آی دی ثبت میشه و می تونید همه جا ازش استفاده کنید
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
            در کل با دانلود این اپلیکیشن ها٬ اونها بصورت معمول جزو لیست خرید های شما در آی دی ثبت میشه و می تونید همه جا ازش استفاده کنید
            سلام بر استاد.
            يعني من اگه ٥s بخرم برنامه هارا با گوشي دان كنم با ايدي خودم،اگه با ايپدم برم تو appstor بايد بخرم يا ميتونم بدونه پرداخت وجه ي دانلودش كنم؟!!
            گيج شدم

نظر

نوشته اصلی توسط roham22 نمایش پست ها
              سلام بر استاد.
              يعني من اگه ٥s بخرم برنامه هارا با گوشي دان كنم با ايدي خودم،اگه با ايپدم برم تو appstor بايد بخرم يا ميتونم بدونه پرداخت وجه ي دانلودش كنم؟!!
              گيج شدم
              شما برنامه هایی که با اکانتتون میخرید تا ابد هر آیدیوایسی که بخرید میتونید به رایگان اون برنامه ها رو انتقال بدید بهش

نظر

نوشته اصلی توسط roham22 نمایش پست ها
                سلام بر استاد.
                گيج شدم
                ببینید وقتی با 5s برای اولین بار به app store مراجعه کنید پیغام میاد که اینها رایگان هستند و دانلودشون کنید
                خوب طبیعتا برای دانلود اونها باید از یک اپل ای دی استفاده کنی٬ بنابراین بعد از دانلود با هر اپل ای دی٬ تو سابقه purchese شما این اپلیکیشن ها میاد و تو هر دستگاهی میتونید استفاده کنید

دقیقا در مک هم همینطوره٬ وقتی مک جدید میخرید به طور مثال iphoto روش نصب هست اما برای باز کردن اون باید اپل ای دی خودتون رو بزنید که در اکانت شما ثبتش کنه. از اون به بعد روی هر تعداد مک می تونید با اکانت خودتون نصبش کنید
                i-phone.ir
                The Best or Nothing

نظر

اگه iPhone 5S كار كرده بگيريم چي؟

نظر

نوشته اصلی توسط iSoheil نمایش پست ها
                    اگه iPhone 5S كار كرده بگيريم چي؟
                    خوب این تنها برای اولین ورود به app store نمایش داده میشه
                    اگر کاربر قبلی با اکانت خودش رفته باشه اونها رو دانلود کنه خوب که هیچی
                    و اگر نرفته باشه شما می تونید با اکانت خودتون اونها رو مجانی بگیرید
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                      خوب این تنها برای اولین ورود به app store نمایش داده میشه
                      اگر کاربر قبلی با اکانت خودش رفته باشه اونها رو دانلود کنه خوب که هیچی
                      و اگر نرفته باشه شما می تونید با اکانت خودتون اونها رو مجانی بگیرید
                      اگر ریستور کنیم چی؟ اون موقع باز این پیغام میاد یا خیر ...؟

نظر

نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
                        مجموعه ilife و iwork
                        شما مطمعنی مجموعه iLife هم مجانیه برای ایفون های جدید؟!
                        من مجموعه iWork رو مجانی دانلود کردم ولی برای iLife اینجوری همچنان پولیه!

نظر

نوشته اصلی توسط ronaldo07 نمایش پست ها
                          اگر ریستور کنیم چی؟ اون موقع باز این پیغام میاد یا خیر ...؟
                          ببینید اگر دستگاه شما بعد از ارائه ios7 برای اولین بار اکتیو شده باشه ( حالا چه در ios 7 یا 6 ) بعد از بازکردن App store در ios7 پیغام دانلود رایگان برای شما میاد
                          i-phone.ir
                          The Best or Nothing

نظر

نوشته اصلی توسط reza86 نمایش پست ها
                            شما مطمعنی مجموعه iLife هم مجانیه برای ایفون های جدید؟!
                            من مجموعه iWork رو مجانی دانلود کردم ولی برای iLife اینجوری همچنان پولیه!
                            شايد من اشتباه ميكنم. من برنامه هاي imovie. Iphoto. Keynote. Pages. numbers رو دانلود كردم

نظر

بله حق با شماست من الان بعد از اینکه چند بار Apple Store رو باز کردم و بستم iPhoto & iMovie هم مجانی شد ولی GrageBand همچنان پولیه

نظر

صبر کنید ..
                              X