اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

RedSn0w 0.9.10b3 منتشر شد !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• RedSn0w 0.9.10b3 منتشر شد !

گروه iPhone Dev-Team امروز نسخه جدید از Redsn0w رو منتشر کرد ،
    این آپدیت برای حل مشکل باز نشدن برنامه های پایه بر MobileSubstrate که در هنگام وارد شدن برنامه ای ، کرش میکند یا بعضی مواقع اصلا وارد نمیشود

پیشنهاد کرده اند که دوباره iDevice تان را با این ورژن جیلبرک کنید ، حتما وقتی دارید جیلبرک میکنید ، تیک Install Cydia را بردارید

همچنین ادامه دادند که کاربران Windows ، قبل از باز کردن Redsn0w رویش کلیک کنند و Run As Administer را بزند و باز کنند
    این جیلبرک برای iPhone3GS, iPhone4, iPhone4-CDMA, iPad1, iPod touch 3G, iPod touch 4G است و هنوز iPhone 4s و iPad 2 را پشتیبانی نمیکند

نکته : اگر موقع جیلبرک با ارور "no identifying data was found" مواجه شدید برید به قسمت Extras و روی Select IPSW کلیک کنید و فایل فرمور 5.0.1 را انتخاب کنید

دانلود برای Win :

دانلود برای Mac :

.
    ویرایش توسط beranoosh : https://i-phone.ir/forums/member/48101-beranoosh در ساعت 30-12-2011, 06:40 PM

من قبلش با b2 جیل کرده بودم اما الان وقتی میره تو یک حالتی مثل داس مینویسه eroor دیگه وایمیسه چکار کنم؟

نظر

هوم و پاور رو ۱۰ثانیه نگه دار

نظر

این تیک سیدیا را چرا باید برداریم مگر نباید سیدیا نصب بشه؟

نظر

سلام دوستان .من به هنگام جیلبریک run as administer نکردم .مشکلی پیش میاد؟

نظر

نوشته اصلی توسط ahooraman نمایش پست ها
            تیکشو برای کسانی گفتند بردارند که قبلا یکبار با ورژن قبلی بتای همین ورژن redsn0w جلبرک کردند، نه برای کسی که تازه میخواد جلبرک کنه.
            کسانیکه میخوان جلبرک کنند باید تیکشو بزارند باشه.
            برداشتن تیک فقط یک آپدیتی هست روی ورژن قبلی سیدیا که باگ های نسخه بتای قبلی رو برطرف می کنه. البته جایی خوندم حتی کسانیکه میخوان با بتای جدید تر کار کنند بهتره بزارن تیک install cydia روشن باشه.
            نوشته اصلی توسط hamedzm نمایش پست ها
            سلام دوستان .من به هنگام جیلبریک run as administer نکردم .مشکلی پیش میاد؟
            نه اگر جلبرک کامل انجام شده مشکلی نیست اینکارو گفتند کسایی انجام بدند که redsn0w هنگام باز شدن و انجام عملیات جلبرک کرش میکنه.
            ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 30-12-2011, 05:12 PM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

نوشته اصلی توسط ahooraman نمایش پست ها
              توی ورژن جدید سایدیا. بعد از نصب شدن و اتصال به اینترنت خود سایدیا از فریمور گوشیتون shsh میگیره و دیگه نیازی به گرفتن shsh نیست.
              وقتی شما ورژن 3 رو با زدن تیک install cydia نصب میکنید. سایدیا دوباره نصب میشه و دوباره از فریمور شما shsh میگیره. این کار سرور های سایدیا رو خیلی بیشتر مشغول و ممکنه در آینده خود شما رو دچار مشکل کنه چون دوتا shsh از گوشی شما و فریمورش توی سرور هستش
              ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

چکار کنیم تا مشکلات بعد از جیلبریک پیش نیاد .من تا الان دوبار رستور و دوبار جیلبریک کردم و لی بعد از مدت کمی بعضی آیکونها مانند ایکون phone ناپدید شدن و سورس های سیدیا که اضاف کرده بودم حذف شدن و یا صفحه اسکرین کوچک شده و به گوشه ی بالا ی سمت چپ گوشی منتقل شد و ... که مجبور شدم
                برای سومین بار رستور کنم . حالا هم نمیدانم چگونه این جلبیریک را انجام بدم که دوباره این مشکلات پیش نیاد؟
                ممنون میشم راهنمایی کنید
                ویرایش توسط ahooraman : https://i-phone.ir/forums/member/55713-ahooraman در ساعت 30-12-2011, 05:23 PM

نظر

منم بعد از جيلبريك هم قيمت wallpaperam سياه شده چيزي نشون نميده هم درصد باطري هم ديگة نيست كسي همچين مشكلي داره.

نظر

اقا من با b1 جيلبرك كرده بودم بعد با b3 ولي تيك install cydia رو برنداشتم حالا چي كار كنم؟ يعني باگه هاي b1 برطرف نشده و به درد نميخوره؟

نظر

نوشته اصلی توسط farshadal نمایش پست ها
                      منم بعد از جيلبريك هم قيمت wallpaperam سياه شده چيزي نشون نميده هم درصد باطري هم ديگة نيست كسي همچين مشكلي داره.

والله هر کسی جوری با این جیلبریک مشکل پیدا کرده . این جیلبریک مثل اینکه چندان هم که میگن پایدار نیست.

نظر

يكي جواب منو بده

نظر

اقايون لطف ميكنيد به من كمك كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط sina keramat نمایش پست ها
                            اقا من با b1 جيلبرك كرده بودم بعد با b3 ولي تيك install cydia رو برنداشتم حالا چي كار كنم؟ يعني باگه هاي b1 برطرف نشده و به درد نميخوره؟
                            باگ ها برطرف شدن اون که گفته شده تیک سیدیا رو بردارین برای اینه که با نصب مجدد سیدیا تمام برنامه های مربوط به سیدیا قبلی رو دستگاه هست ولی توی لیست سیدیا جديد نیست و شما کنترلی روشون ندارین از این بابت یکم دچار دردسر نشید.

نظر

خب يعني ريستورر كنم؟

نظر

صبر کنید ..
                              X