اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تعویض آیفون 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تعویض آیفون 5s

سلام . من حدود 1 ماهه پیش آیفون 5s گرفتم . بعد از یک روز سیم کارت رو نمیخونه و سرچینگ میزنه. وقتی بردم پیش فروشنده میگه مودم فریمور ش پریده و باید ببرم اپل استور برای تعویض.حالا سوالم اینه: آیا لازمه که جعبه رو هم ببرم؟آیا اپل استور دبی برام عوض میکنه؟

نوشته اصلی توسط شیرین ف نمایش پست ها
    سلام . من حدود 1 ماهه پیش آیفون 5s گرفتم . بعد از یک روز سیم کارت رو نمیخونه و سرچینگ میزنه. وقتی بردم پیش فروشنده میگه مودم فریمور ش پریده و باید ببرم اپل استور برای تعویض.حالا سوالم اینه: آیا لازمه که جعبه رو هم ببرم؟آیا اپل استور دبی برام عوض میکنه؟
    اگه شما گوشیتونو گارانتی کردین بله همراه با جعبه و تمام وسایلش ببرید از همونجا که خریدید اونا موظفند که یک نو به شما بدن...
    اگه گارانتی نکردید نمیدونم باید چه کار کنید...

نظر

سلام..گوشی اگه آنلاک باشه دیگه مودم فریمورش نمیپره !! و البته تغییر بیس باند ( baseband ) یا همون مودم فریمور فقط در گوشی های لاک و بواسطه آپدیت کردن هستش که اتفاق میوفته !! برای تعویض مسلما جعبه هم لازمه ولی اینکه گوشی لاک از شما بگیرند و گوشی آنلاک شده به شما بدن دیگه خیلی بعید بنظر میرسه !! فرق قیمتشون خیلی زیاد هستش تقریبا 2 برابر قیمت دارن گوشی های آنلاک
      ویرایش توسط Curva N Milano : https://i-phone.ir/forums/member/126209-curva-n-milano در ساعت 17-03-2014, 04:59 PM

نظر

من اینو از یه فروشگاه تو ایران خریدم.و به اسم آنلاک هم خریدم. اینو از روی اس اس آیدی میگم. تو مغازه اکتیو کردیم . حالا میخوام ببرم اپل استور دبی برای تعویض. تو سایت چک کردم تا ماهmayگارانتی داره گوشی من. حالا با این شرایط امکان تعویض هست؟

نظر

من اینو از یه فروشگاه تو ایران خریدم.و به اسم آنلاک هم خریدم. اینو از روی اس اس آیدی میگم. تو مغازه اکتیو کردیم . حالا میخوام ببرم اپل استور دبی برای تعویض. تو سایت چک کردم تا ماهmayگارانتی داره گوشی من. حالا با این شرایط امکان تعویض هست؟
          بسیار خوب بله ببرید امکان تعویض احتمالا هست !! اینکه میگم احتمالا چون استور رسمی اپل در شهر ابوظبی هستش و در دبی فقط فروشگاه های محصولات اپل هستند و تا جایی که میدونم فروشگاه ها برای تعویض گوشی مدرک خرید یا فاکتور خرید از همون فروشگاه رو مطالبه میکنند !!
          با استفاده از این لینک http://iphoneimei.info/

از لاک بودن یا آنلاک بودن گوشیتون مطمئن بشید !! اگر آنلاک باشه و ایراد از سیم کارت هم نباشه پس گوشی یا باید تعمیر بشه یا تعویض بشه !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

ممنون از کمکتون

نظر

من گوشیم5s ارور 40 داده و پارت نامبرش lla هست
              گفتن باید تعویض بشه
              امکان تعویض در شنگهای چین یا در کشور های دیگه جز امریکا هست؟

نظر

گوشی شما چطور تا may گارانتی داره؟؟ 5s سپتامبر تازه معرفی شده. بگیم یکی همون روز معرفی خریده باشه باید تا سپتامبر گارانتی داشته باشه!

نظر

تاچ گوشی 5s من یهو از کار افتاده
                  بردمش پایتخت .. گفت تاچ باید عوض شه و گویا 700 هزار تومن هست
                  میخواستم بدونم مشکل تاچ هم جز گارانتی اپل استور میشه که گوشی رو بدم ببرن آلمان برای تعویض ؟
                  در ضمن گوشیم LLA هست

نظر

نوشته اصلی توسط joopiter493 نمایش پست ها
                    تاچ گوشی 5s من یهو از کار افتاده
                    بردمش پایتخت .. گفت تاچ باید عوض شه و گویا 700 هزار تومن هست
                    میخواستم بدونم مشکل تاچ هم جز گارانتی اپل استور میشه که گوشی رو بدم ببرن آلمان برای تعویض ؟
                    در ضمن گوشیم LLA هست

بله جز گارانتی هست و اپل استور تعویض می کنه. البته اگه گوشی آنلاک فکتوری باشه( بدون iccid ) خدمات گارانتی رو مستقیما اپل استور ارایه میده و اگه آنلاک اوپراطور هست باید بفرستی همون اپراطور برات تعویض کنن.

نظر

ممنون بابت پاسخ
                      بله گوشیم آنلاک هست ..
                      1- ولی در مورد ( بدون iccid ) اطلاعاتی ندارم ! چی هست ؟
                      2- برای این مورد باید زودتر ، از اون استور وقت appointment بگیریم ؟

نظر

سلام<br>گوشیمو دادم دوستم برد اپل استور استانبول ترکیه ... قبول نکردن تعمیر یا تعویض کنن .. گوشیم تا اکتبر 2014 گارانتی داشت .. گفتن باید فاکتور خرید از ترکیه رو بیاری

نظر

نوشته اصلی توسط joopiter493 نمایش پست ها
                          سلام<br>گوشیمو دادم دوستم برد اپل استور استانبول ترکیه ... قبول نکردن تعمیر یا تعویض کنن .. گوشیم تا اکتبر 2014 گارانتی داشت .. گفتن باید فاکتور خرید از ترکیه رو بیاری
                          سلام دوست عزیز !! اگه به فروشگاه های اپل مراجعه کنید مسلما قبول نمیکنن مگر اینکه از ترکیه خریده باشید ولی اگه به اپل استور رسمی و مرکزی مراجعه کنید قبول میکنن !! مثل اونی که توی ابوظبی امارات هستش !! در تمامی کشورها بهمین ترتیب هستش !! دوست من هم گوشی ۵اس از آلمان خریده بود خودم یادش دادم جیلبریک کنه بعد رفت آمستردام توی هلند گوشیش افتاد توی آب همونجا یدونه نو بهش دادن تازه میگه جعبه و مدارک هم نداشتم فقط از طریق اپل آیدی و سریال گوشی این جور چیزا گوشی رو تحویل گرفت

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام
                            آدرس اپل استور رسمی Beshiktash استابول رو از سایت apple پرینت گرفتم بهش دادم .. ولی موافقت نکردند ... موضوع چی میتونه باشه ؟

نظر

صبر کنید ..
                            X