اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال دربار مشکلات نصب ویندوز روی مک بوک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال دربار مشکلات نصب ویندوز روی مک بوک

سلام به همه کاربرای گل و گلاب سایت...
    خوبید؟
    راستش من میخوام یه مکبوک پرو md314 بخرم...ولی بعضی از نرم افزار هایی ک خیلی نیازون دارم برای مکبوک نمیشه پیدا کرد مثل نرم افزار های تخصصی مهندسی عمران...
    برا همین بهم پیشنهاد میکنن برای کاررای تخصصی یه ویندوز هم روی مکبوک نصب کنم...
    ولی از جا های مختلف میشنوم که نصب ویندوز روی مک مشکلاتی داره...
    کسی میتونه این مشکلات رو به من بگه؟کسی ک خودش روی مک ویندوز نصب کرده و مشکلاتش رو تجربه کرده میتونه بهم شدت مشکل رو بگه و کمکم کنه ک بتونم تصمیم بگیرم درباره خریدنش؟
    دمتون گرم

مشکلات که ایجاد نمیکنه! اما برای مثال شما نمیتونید زمانی که ویندوز دارید هاردتون پارتیشن بندی کنید . توی ویندوز فقط یک درایو دارید اونم ویندوز هست.

مشکلات که میگن شامل محدویتها میشه نه ایجاد مشکل! اما پیشنهاد میکنم اگر برنامه هایی که کار میکنید زیاد سنگین نیستند از Parralels Desktop استفاده کنید. اینطوری بصورت مجازی نصب میشه و همزمان Mac , Win با همدیگه اجرا هستند.
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

دوسته گلم،احسان اقا،توضیحات کاملی دادند،و ما هم یکم،کامل تر میکنیمش:
      من خودم ویندوز نصب کردم(همراه با مک از طریق بوت کمپ)،هیچ مشکلی نداره!(ولی محدودیت داره!)
      در کل خیلی کار های سنگین،مثله بازی های سنگین تو ویندوز انجام دادن(مثلا crysis 2)،خیلی براش جالب نیست.

نظر

من شنیدم مشکلاتی مثل داغ کردن کانکتور شارژر پیش میاد؟!
        یا اینکه مدت زمان نگه داشتن شارژ مک بوک میاد پایین...
        درسته؟

نظر

سوال دربار مشکلات نصب ویندوز روی مک بوک

نوشته اصلی توسط arsalan3731 نمایش پست ها
          درسته؟
          اگر ویندوز به تنهایی نصب کنید بله، و اگر با بوت کمپ و پارال مشکلی ندارد.

----------------------------------------------
          برآنچه گذشت وآنچه شکست حسرت نخور **** زندگی اگر زیبا بود با گریه شروع نمی شد

نظر

نوشته اصلی توسط arsalan3731 نمایش پست ها
            درسته؟
            خير!
            براي من و خيلي از دوستان كه نصب كردم،همچين مشكلاتي پيش نيومده!

نظر

دمت hot پسر...
              واقعا دستت دردنکنه....
              خیلی جا ها این سوالارو پرسیدم و کسی پیدا نشد درست حسابی جواب بده بهم...

نظر

سلام دوستان

شما كه از طريق بوت كمپ ويندوز نصب كرديد،تاحالا شده كه برنامه اي رو كه ماله ويندوزه مكتون نتونه باز كنه؟؟??
                چون من مي خوام يه مك بوك پرو رتينا بخرم اما نمي دونم با ويندوز سازگاري داره يا نه.

نظر

سلام. من یه مک بوک پرو md102 خریدم.می خوام ویندوز ۷ نصب کنم ولی تو درست کردن پارتیشن با بوت کمپ مشکل دارم.مشکلم اینکه و تو بوت کمپ بعد از اینکه continue رو می زنم و فضای لازم برای ویندوز تعیین می کنم به جای دکمه پارتیشن دکمه اینستال میاد.سی دی ویندوز رو هم که می زارم بعد اینستال رو می زنم هشدار میده:
                  boot camp assistant quit unexpectedly.
                  click reopen to opne the application again.click report to see mor detailed information and send a report to Apple.
                  سه تا گزینه هم داره :
                  Ignore Report Reopen
                  راستی توی softwar update هم واسه os x آپدیت دارم.
                  میشه کمکم کنین بگین چی کار کنم که بتونم ویندوز نصب کنم!

نظر

نوشته اصلی توسط Sina.com نمایش پست ها
                    سلام دوستان

شما كه از طريق بوت كمپ ويندوز نصب كرديد،تاحالا شده كه برنامه اي رو كه ماله ويندوزه مكتون نتونه باز كنه؟؟??
                    چون من مي خوام يه مك بوك پرو رتينا بخرم اما نمي دونم با ويندوز سازگاري داره يا نه.
                    خير مشكلي نداره.
                    نوشته اصلی توسط krasus نمایش پست ها
                    سلام. من یه مک بوک پرو md102 خریدم.می خوام ویندوز ۷ نصب کنم ولی تو درست کردن پارتیشن با بوت کمپ مشکل دارم.مشکلم اینکه و تو بوت کمپ بعد از اینکه continue رو می زنم و فضای لازم برای ویندوز تعیین می کنم به جای دکمه پارتیشن دکمه اینستال میاد.سی دی ویندوز رو هم که می زارم بعد اینستال رو می زنم هشدار میده:
                    boot camp assistant quit unexpectedly.
                    click reopen to opne the application again.click report to see mor detailed information and send a report to Apple.
                    سه تا گزینه هم داره :
                    Ignore Report Reopen
                    راستی توی softwar update هم واسه os x آپدیت دارم.
                    میشه کمکم کنین بگین چی کار کنم که بتونم ویندوز نصب کنم!
                    شما يه دور با برنامه ccleaner كل مكتون رو اسكن كنيد،سپس فايل هاي اضافي رو پاك كنيد(به خصوص قسمت bootcamp) و بعد يه دور ريستارت كنيد .

نظر

شما يه دور با برنامه ccleaner كل مكتون رو اسكن كنيد،سپس فايل هاي اضافي رو پاك كنيد(به خصوص قسمت bootcamp) و بعد يه دور ريستارت كنيد .[/QUOTE]

بازم سلام. من بعد از اینکه مک رو خریدم دیگه چیزی توش نریختم که. بازم من برنامه ای که گفتین رو دانلود کردم و بعد باهاش اسکن کردم. بعد ریستارت کردم اما بازم نشد.راستی چرا هرچی می خوام آپدیت کنم شب که می زنم آپدیت و صبح که پا میشم می بینم ارور زده. چند بار امتحان کردم.

نظر

کسی می دونه چرا تو مک بوک من تو بوت کمپش به جای دکمه پارتیشن دکمه اینستال وجود داره؟

نظر

نوشته اصلی توسط krasus نمایش پست ها
                          کسی می دونه چرا تو مک بوک من تو بوت کمپش به جای دکمه پارتیشن دکمه اینستال وجود داره؟
                          اگه اشتباه نکنم،این در حالت اول،میخواهد dvd ویندوز رو چک کنه! و در مرحله بعدی مقدار فضای مورد نیاز را میگیرد.

نظر

سلام دوستان
                            من هر کاری می کنم گزینه نصب پیندوز نمیاد .
                            دی وی دی ویندوز ۷ هم توی سی دی رام هستش
                            نمیدونم مشکل کجاست عکس که گزاشتم ببینید اگه میشه منوراهنمایی کنید .
                            ویرایش توسط feli.hossein : https://i-phone.ir/forums/member/82347-feli-hossein در ساعت 15-02-2016, 01:41 PM

نظر

سلام
                              مدتی برای نصب ویندوز دچار مشکل شدم از دوستان میخوام منو راهنمایی کنید
                              قبلا سیستم‌عامل لپتاپم Yosemite بودش و بخاطر اشتباهی پاک شد، منم سیستم‌عامل El capitan نصب کردم اما boot camp assistant ناقصه
                              قبلا سه گزینه برای نصب ویندوز داشت حالا تنها نصب از طریق USB داره
                              از طریق USB مشکل داره و مدام خطاهای مختلفی میده و در آخر شروع به دانلود بوت کمپ میکنه که با توجه تحریم ها امکانش نیست
                              " بوت کمپ ویندوز دارم " اما نميدونم چکار کنم
                              موندم سیستم‌عامل ناقصه که بوت کمپش اینطور یا بعد از نصب سیستم‌عامل عامل باید کار دیگه ای میگردم که نميدونم؟

نظر

صبر کنید ..
                              X