اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کند شدن مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کند شدن مک

با عرض سلام خدمت دوستان.
    به تازگی به lion مهاجرت کردم و تا 10.7.4 آپدیت کردم ولی سرعت بوت شدن سیستم عامل رفته بالا(حدودا یک دقیقه) و وقتی راست کلیک می کنی یه مقدار با تاخیر عمل میکنه و حرارت سیستمم بالا تر میره.من lion روی CD تهیه کردم و خودم دانلود نکردم.ممکنه مشکل از این باشه؟

نه،لایون کلا سرعت عملش به خصوص بوت شدنش بده!مدل مکتون چیه؟یه با با ccleaner or clean my mac اسکن کن ، بعد بزن برنامه های اضافه ی رو پاک کن.

نظر

من هر کاری که فکرشو بکنین کردم اما درست نشد
      کلا سرعت لاین کمه
      درست هم نمیشه
      بعضی وقتا دلم میخواد برگردم به اسنو
      خدا کنه شیر کوهی زمان بوت رو کم کنه

نظر

بله درسته بدی لاین همینه !
        وقتی اسنو بودم با هارد ssd سرعت بوت 8-9 ثانیه بود ولی الان که اومدم لاین بوت شده نزدیک 16 و روشن شدنش هم 14 ثانیه - دیر تر هم خاموش میشه !

نظر

بعضی از برنامه ها هستن که سرعت سیستم عامل رو میارن پایین. شاید شما perian رو نصب کردید. یکی از برنامه ها که باعث کند شدن مک میشه همین برنامس. خیلی تاثیر میزاره. حذفش کنید اگه دارید.
          من خودم هکینتاش دارم. سرعتم فوق العادس. البته بوت تو ۱۰.۷.۴ بیشتر شده ولی سرعت تو سیستم عامل خیلی رفته بالا.
          برنامه هایی که نیاز ندارید رو حذف کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط most نمایش پست ها
            بعضی از برنامه ها هستن که سرعت سیستم عامل رو میارن پایین. شاید شما perian رو نصب کردید. یکی از برنامه ها که باعث کند شدن مک میشه همین برنامس. خیلی تاثیر میزاره. حذفش کنید اگه دارید.
            من خودم هکینتاش دارم. سرعتم فوق العادس. البته بوت تو ۱۰.۷.۴ بیشتر شده ولی سرعت تو سیستم عامل خیلی رفته بالا.
            برنامه هایی که نیاز ندارید رو حذف کنید.
            راستی منم این perian رو دارم یادم نمیاد چی بود نصب کردم
            پس حذف کنیم

نظر

perian یه برنامه هست که یه برنامه شبیه به k lite pack تو ویندوز. که کدکهای مختلفی رو برای پخش شدن در quick tme مک نصب میکنه. تا بتونه اجرا کنه. پیشنهاد میکنم اگر زیاد از quick tme استفاده نمیکنید حذفش کنید. perian رو میگم. میتونید از برنامه های جایگزین مثل mac bluray player استفاده کنید که زیرنویس فارسی هم پشتیبانی میکنه. و هم همه فرمتها رو ساپورت میکنه. این برنامه فقط مک رو سنگین میکنه. ضرر و مفید رو با هم داره. ولی ضررش بیشتره.

نظر

از این روش هم استفاده کنید خوبه / من نتیجه گرفتم .
                http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post685058

نظر

من که لاین بودم به خاطر همین سرعتش اومدم اسنو!!منتظر شیر کوهی هم تا ببرمش بالا

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                    نه،لایون کلا سرعت عملش به خصوص بوت شدنش بده!مدل مکتون چیه؟یه با با ccleaner or clean my mac اسکن کن ، بعد بزن برنامه های اضافه ی رو پاک کن.
                    من cleaninstall کردم.clean my macنصب کردم هیچ برنامه ی اضافی هم نصب نکردم.ولی باز سرعت پا یینه.

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                      MC700.من cleaninstall کردم.clean my macنصب کردم هیچ برنامه ی اضافی هم نصب نکردم.ولی باز سرعت پا یینه.

نظر

شما ببینید روی آیکون spotlight یک نقطه چشمک زن میبینید یا خیر.
                        چون ممکن هست مک در حال Indexing باشه.
                        Activity Monitor رو هم چک کنید.بر اساس حجم رم مصرفی و پردازش CPU لیست رو Sort کنید و برنامه های مشکوک وغیر سیستمی رو Stop کنید.
                        (اگر خواستید، Screenshot بذارید تا ببینیم اشکال از کجاست.)
                        اگر خیلی مشکل حاد هست، یکبار Clean Install انجام بدید.

نظر

Activity Monitor رو هم چک کنید.بر اساس حجم رم مصرفی و پردازش CPU لیست رو Sort کنید و برنامه های مشکوک وغیر سیستمی رو Stop کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
                            spotlight در حال indexing نیست.تا حالا ۴ بار clean install کردم.

نظر

خوب cpu هم ازاده!پس به نظر من بیا snow leopard 10.6.8 بعد شیرکوهی هم اومدبرو رو اون
                              لاین فقط خوشگله(از نظر من)ولی سرعت افتضاح!!
                              مکت از اول لاین بود؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X