اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پخش فيلم با فرمتهاي مختلف

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پخش فيلم با فرمتهاي مختلف

سلام دوستان
    من يه هفت روزه يه ايپد ٢گرفتم.قبلش گلكسي تب داشتم.گلكسيم مثل. هلو تمام فيلما رو با تمام فرمتا پخش مي كرد.
    ولي اين ايپد روانيم كرده.الان مثلا من يه فيلم فول hdبا حجم 3 گيگ فرمت wmvمي خوام بريزم توش با ايتونز كه نمي تونم
    با ٢ تا برنامه هم خواستم فرمتشو به mp4 تغيير بدم ولي نميشه
    الان من چي كار كنم بتونم اين فيلممو تا ايپد ببينم؟؟؟ 

دوست عزیز چند تا برنامه هست اگه بریزی روی ایپد ۲ مثل هلو فیلما رو پخش می کنه vlc , movie player , oplayer , ...

نظر

نوشته اصلی توسط Matin1369 نمایش پست ها
      دوست عزیز چند تا برنامه هست اگه بریزی روی ایپد ۲ مثل هلو فیلما رو پخش می کنه vlc , movie player , oplayer , ...
      ممنون دوست عزيز.من oplayer رو دانلود كردم و به اونطوري كه در بارش خوندم تقريبا همه چيزو باز مي كنه.فقط من الان چطوري اين فايل ٣گيكي رو واردش كنم؟؟
      خودش يه گزينه wifi داره كه تا صبح طول مي كشه قطعا
      مثل تبلتاي اندرويدي كپي پيستم كه نميشه كرد.ايپد ٢هم كه هنوز جيلبريك نشده.
      من چطوري اين فايل بزرگو با usb بريزم توش؟؟؟

نظر

دوست عزيز وقتي برنامه رو سينك كردي خوب الان برو تو ايتيونز بعد توي دستگاهت تو قسمت apps حالا صفحه رو كه بكشي پايين ميبيني كه برنامت ايكنش اون پايين هست روش كليك كن و فيلمات add كن تو صفحه اي كه كنارش باز شده

نظر

کمک

ضمن تشکر از آقا متین، بنده این برنامهoplayer رو ریختم .چند تا فایل با فرمتای رایج رو هم واردش کردم ولی یه مشکل بزرگ هست
          فیلمهایی رو که کیفیت خیلی معمولی دارنو خیلی خوب اجرا می کنه ولی مثلا این فیلم فول hd که حجمش 3 گیگه و فرمتش wmv اسلو موشن نشون می ده.یعنی یه دقیقه نگاش کنی حالت می خوره واقعا من موندم این آیپد 2 با این عظمتش و گرافیک و سرعتش یه ویدیو پلیر درست حسابی خودش نداره بعد اون گلکسی تب که از چند روز دیگه با قیمت 350 دلار عرضه می شه اینقد قشنگ بدون نصب کردن هیچ برنامه ای هم چیزو نشون می ده

برای پخش این جور فیلما برنامه خاصی وجود داره؟؟؟

نظر

buzz player رو هم امتحان کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط HemOdd نمایش پست ها
              buzz player رو هم امتحان کنید.
              آقا این برنامه رو تو اپ استور سرچ کردم دیدم واسه آیفونه نه آیپد

دوستان برنامه دیگری سرتغ ندارید باهاش بشه فیلم full hd رو بدون مکث دید؟

نظر

این برنامه برای آیپد هم هست . لینک hd داره
                نگران فردایت نباش ...
                خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

AV Player از همه قوی تر و بهتره،کلی هم امکانات داره.

نظر

AVPLAYER و Buzzplayer به نظرم بهترین برنامه های موجود برای آیپد هستند ٬ این دو برنامه رو امتحان کنید .

نظر

دوستان ممنون از همتون .یکی از دوستان قدیمی که دقیقا مثل من اول گلکسی تب داشته بعد آیپد گرفته هم این مشکلو داشته و خیلی اذیتش می کرده تمام راها رو امتحان کرده نتیجه آخرش این بوده:
                      imosi :
                      ---------------------------------------------------------------------------
                      >>این یکی از مشکلات آیپد هست که حل نمیشه.....دلیلش هم اینه که این فرمت ها Hardware Acceleration پشتیبانی نمیکنند.....آیفون وآیپاد هم اینجوری هستند.....

تنها راه اینه که از کانورتر Total Video Convertor....استفاده کنی.....برای تبدیل هم تنها فرمت درست حسابی که واقعا کیفیت فیلم دست نمیخوره ...AVC H24 MP4.....

حالا برای این تبدیل مواظب باش رو لپتاپ متوسط هم انجام نده.........سی پی یو داغ میکنه در حد تیم ملی....

رو دستکتاپ بزار تبدیل کنه.....یه فیلم 3 گیگی حداقل 4 ساعت طول میکشه...<<<<<

>>>مگه نمیگی full HD.....فول اچ دی یعنی =1280x720....فرمت هر چی که باشه باشد تبدیل کنی به اونی که گفتم.....

وگرنه من با بقیه کیفیت ها با هر فرمتی که باشه ...با برنامه Buzz Player ...باز میکنم...خیلی خوب پخش میکنه...

تو که همه فیلم هات فول اج دی فرمت های mkv ,wmv نیست که....؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ضمنا تا جیلبریک نیومده یه گیفت کارت بگیر....برنامه های ضروری رو بخر....در حد 10 ..20 هزار تومن....فعلا از بازی خبری نیست...:دی <<<<

نظر

اين سوال منم هست. من الان آيپد ١ دارم و فيلم هاي دايويكس اچ دي رو هم درست پخش نميكنه. با وي ال سي، او پلير هم امتحان كردم.
                        اصلا تو توضيحات برنامه او پلير نوشته كه سايز بزرگتر از ٧٢٠*٥٠٠ رو ساپورت نميكنه

من همون موقع يه ايميل به ساپورت وي ال سي زدم. گفتن آيپد زورش بيشتر از اين نميرسه. گفتن ايشالا تو آيپد ٢ مشكل حل ميشه
                        اما ظاهرا مشكل جدي تر از قدرت سخت افزاريه.

به هر حال اين موضوع باعث شده من فعلا از خريد آيپد ٢ منصرف بشم
                        حالا اگه كسي موفق شد اينجا خبر بده

نظر

سلام دوست عزیز
                          یه تگاهی به این برنامه بنداز ببین کارت رو راه می ندازه یا نه ؟

نظر

رزولیشن 1280.720 hd و 1920.1080 fullhd هست
                            من با ایفون 3gs رزولیشن 1600.900 که از hd هم سنگینتره راحت نگاه میکنم هرچ فرمتی هم باشه فرقی نمیکنه
                            تازه به گرد ipad2 هم که نمیرسه
                            av player hd هم که مخصوص ایپد هستش
                            من ipad ندارم ولی قاعدتا نباید ای جوری باشه

نظر

وقتی حجم فیلم میره بالای 1 گیگ سرعت میره رو اسلوموشن !! ( مخصوصا وقتی فیلم hd باشه )

هم ایپد 1 دارم اینجوریه هم ایفون 4

با همه برنامه ها هم امتحان کردم

نظر

صبر کنید ..
                              X