اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط armin sj نمایش پست ها
    سلام دوستان چند روزی هست که گوشی ایفون 5اس خریدم

ولی میخوام بدونم در مورد اپدیت
    گوشی فایو اس تا اپدیت 12 ای او اس رو میگیره یا نه؟
    اگر نمیگیره دلیل منطقیش چیه؟؟؟

چون ایفون 5 معمولی با وجود سخت افزار 32 بیتی و ضعیف تر بودن و قدیمی تر بودن الان بعد 5 سال هنوز داره به اخرین ورژن ابدیت میشه

وقتی سخت افزار گوشی جوابگو باشه و از همه مهمتر 64 بیتی بودننش (منظور فایو اس)
    به نظرم شاید فایو نگیره ios 12 رو ولی فایو اس میگیره

چون خودم دودل هستم
    و پشیمونم از خرید فایو اس اگر اپدیت جدید سیستم عامل رو نگیره و فقط یک وزژن ارتقا پیدا کنه عملا بدرد نمیخوره به نظرم

انتخاب اصلی من برای اپل برای بروز رسانی و پشتیبانی قویشه

حالا بیاد 11 بده و 12 نده مجبورم با این تفاسیر برم ایفون se وردارم
    نظر شما چیه؟؟؟؟
    سلام
    دوست عزیز لزومی نداره که سئوال خودتون رو عینا در تاپیک دیگه مطرح کنید...! ( پست تکراری شما حذف شد )

طبق پیش بینی های صورت گرفته ios 11 فقط از دیوایسهایی مبتنی برمعماری 64 بیتی پشتیبانی میکنه و آیفون های 5 ، 5c از لیست دیوایس های قابل پشتیبانی خارج می شوند. و احتمالا 5s به بالا قابلیت آپدیت به ورژن جدید رو داشته باشند و این آپدیت هم آخرین ورژن برای این مدل از گوشی باشه.
    از طرفی اگر مشکل هزینه رو ندارید بهتره که یک گوشی رده بالاتر خریداری کنید. در حال حاضر خرید گوشی 5s با مواردی که شما مد نظر دارید کار درستی نیست.
    موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط Armin SJ نمایش پست ها
      سلام دوستان چند روزی هست که گوشی ایفون 5اس خریدم

ولی میخوام بدونم در مورد اپدیت
      گوشی فایو اس تا اپدیت 12 ای او اس رو میگیره یا نه؟
      اگر نمیگیره دلیل منطقیش چیه؟؟؟

چون ایفون 5 معمولی با وجود سخت افزار 32 بیتی و ضعیف تر بودن و قدیمی تر بودن الان بعد 5 سال هنوز داره به اخرین ورژن ابدیت میشه

وقتی سخت افزار گوشی جوابگو باشه و از همه مهمتر 64 بیتی بودننش (منظور فایو اس)
      به نظرم شاید فایو نگیره ios 12 رو ولی فایو اس میگیره

چون خودم دودل هستم
      و پشیمونم از خرید فایو اس اگر اپدیت جدید سیستم عامل رو نگیره و فقط یک وزژن ارتقا پیدا کنه عملا بدرد نمیخوره به نظرم

انتخاب اصلی من برای اپل برای بروز رسانی و پشتیبانی قویشه

حالا بیاد 11 بده و 12 نده مجبورم با این تفاسیر برم ایفون se وردارم
      نظر شما چیه؟؟؟؟
      سلام دوست عزیز
      نمی دونم چقدر با سیاست های اپل آشنا هستید ولی اپل هر سال یک مدل آیفون رو از پشتیبانی خارج میکنه و به اصطلاح دیگه iOS جدید رو برای اون دیوایس نمیده، برای آیفون 5,5c هم هیچ اتفاق عجیبی نیافتاده و کاملن طبیعی هست
      تازه اگر بخواهیم به قضیه نگاه کنیم اپل اومد iOS 9 رو هم برای 4s داد! وگرنه طبق سیاست اپل می بایست iOS 8 آخرین iOS برای 4s می بود و iOS 9 آخرین آپدیت برای آیفون 5! پس با دید شما نه تنها اپل کوتاهی در پشتیبانی نکرده ، بلکه 4s,5 رو هم یک سال بیشتر پشتیبانی کرده نسبت به مثلن 4
      اما جدای از این حرف ها باید بگم برخلاف ظاهر قضیه همیشه ادامه ی پشتیبانی به نفع کاربر نیست! با توجه به سیاست های اپل در محدودیت دانگرید، چرا که ما تجربه ی iOS 7 برای آیفون 4 رو داریم که تقریبن همه پشیمون شدن از آپدیت به iOS 7 و به دنبال دانگرید به iOS 6 بودن و یا دوستانی که 4s داشتند من ازشون شنیدم که حتی iOS 8 هم خیلی بهینه نبوده و روی iOS 9 هم مشکلات بهینه ای داشتن و به قولی سنگین بوده iOS براشون! اگرچه این مشکلات با عدم محدودیت دانگرید وجود نداشت اما واقعیت چیز دیگه ای هست، من هم 5s دارم و به عنوان یک کاربر 5s راضی به قطع پشتیبانی اپل هستم تا اینکه بخواد امسال iOS 11 رو بده اما دیوایس رو کند کنه و همراه با مشکلات زیاد (در یک کلام داستان آیفون 4 و iOS 7 رخ بده!) چون با این اتفاق که من اسمش رو میذارم پشتیبانی بد! حتی اگه کاربرانی هم که قصد آپدیت ندارن، یه روز به هر دلیل مجبور به ریستور بشن باید بیان روی iOS جدید که بهینه نیست و کند هست! این قضیه به قدری جدی هست که حتی بعضی ها اپل رو متهم به کند کردن عمدی دیوایس های قدیمی در iOS های جدید کردن تا کاربر مجبور بشه بره دیوایس جدید دیگه ای بخره!
      در پایان شاید تعجب کنید که بگم من هنوز 5s رو روی iOS 7.1.2 نگه داشتم! چرا که معتقدم بهترین، سریع ترین و بهینه ترین iOS برای یک دیوایس اپلی همون iOS پایه اولیه هست!!

نظر

• خیلی ممنون از راهنمایی دوستان

پس با این تفاسیر و اتفاقات تعریف شده نمیتونم چیزی بگم
        ولی امیدوارم ایفون 5s رو مثل 4s یکسال بیشتر پشتیبانی کنه 12 هم براش بیاد ومسایل کندی و اینها پیش نیاد خخخخ
        الان تفاوت های اصلی و واقعی ای او اس 7 با 10 روی 5s چیه؟؟؟
        ایا با اپدیت نشدن از امکانات جدید بهره مندین الان؟؟(قطعا نه) پس اگر قرار باشه 7 خوب باشه پس چرا اومدن اپدیت جدید میدن برای این گوشی ها؟
        الان با وجود اپدیت نکردن شما از نظر نرم افزار -سرعت و اپشن توانایی رقابت با ایفون 5S اپدیت شده به ای او اس 10 رو داره؟؟؟؟
        اگر مثلا این گوشی رو با همین ای او اس 11 که داره براش میاد تا 2-3 سال دیگه استفاده کنیم ایا از نظر نصب نرم افزار های جدید و به روز و بازی و کارایی باز هم جوابگو هست؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• سلام لطفا کمک کنید
          درحال اپدیت گوشیم بودم با ایتونز
          بعداز ویرفای که میره رو اپدیت ارور 1- داد
          واز اون موقع به بعد رو حالت اتصال به ایتونز مونده
          حال از شما دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنید
          با dfu mode هم تست کردم نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط mamalamricaei نمایش پست ها
            سلام لطفا کمک کنید
            درحال اپدیت گوشیم بودم با ایتونز
            بعداز ویرفای که میره رو اپدیت ارور 1- داد
            واز اون موقع به بعد رو حالت اتصال به ایتونز مونده
            حال از شما دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنید
            با dfu mode هم تست کردم نشد
            داداش به حالف دیفیو ببر ورژن10.3.2رو دانلود کن با ایتیونز به این ورژن ریستور کن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• با dfu تست کردم نشد 10.3.2 هم دانلود کردم

نظر

• گوشی رو بفرستید دفتر براتون بررسی کنن
                با چی ز پی ا ن بررسی بفرمایید
                ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• سلام دوستان خسته نباشيد من از ديشب تا حالا آيفونم مشكل پيدا كرده و هرچيزيو بخوام دانلود كنم يا آپديت كنم پيام ميده نميشه و كد ١٠٠٩ ارور !!! من نميدونم اصن كد چي هست؟ متن پيام انگليسي. your request cannot be processted error code: 1009 كسي ميتونه كمكم كنه ؟؟؟ ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط Sarajam نمایش پست ها
                    سلام دوستان خسته نباشيد من از ديشب تا حالا آيفونم مشكل پيدا كرده و هرچيزيو بخوام دانلود كنم يا آپديت كنم پيام ميده نميشه و كد ١٠٠٩ ارور !!! من نميدونم اصن كد چي هست؟ متن پيام انگليسي. your request cannot be processted error code: 1009 كسي ميتونه كمكم كنه ؟؟؟ ممنونم
                    سلام
                    دوست عزیز این Error 1009 برای آیفون دارها خیلی معروف هستش....! بخاطر محدودیتهای موقتی اپل برای کاربران ایرانی هستش
                    شما باید از برنامه های تغییر آی پی استفاده کنید. البته این خطا خیلی موندگار نیست و همونطور که بیصدا اومده بعد از چند روز خودش بیصدا برطرف میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                      سلام
                      دوست عزیز این Error 1009 برای آیفون دارها خیلی معروف هستش....! بخاطر محدودیتهای موقتی اپل برای کاربران ایرانی هستش
                      شما باید از برنامه های تغییر آی پی استفاده کنید. البته این خطا خیلی موندگار نیست و همونطور که بیصدا اومده بعد از چند روز خودش بیصدا برطرف میشه.
                      ممنونم پس بايد يه چند روزي صبر كنم تا برطرف بشه يكسال و نيمي هست اين گوشيو دارم اولين باره همچين خطايي ميبينم .بهرحال از راهنماييتون متشكرم

نظر

• نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
                        گوشی رو بفرستید دفتر براتون بررسی کنن
                        با چی ز پی ا ن بررسی بفرمایید
                        با همه چی تست کردم
                        خدا پدر مادر سازنده redsn0w رو بیامرزه همه مشکلات با اون حل میشد

نظر

• نوشته اصلی توسط mamalamricaei نمایش پست ها
                          با همه چی تست کردم
                          خدا پدر مادر سازنده redsn0w رو بیامرزه همه مشکلات با اون حل میشد
                          خیلی وقته که redsnow زیاد کاری برای دیوایس ها انجام نمیده
                          ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• سلام. دوستان گوشی من متاسفانه بعد از ریست کردن انتنش پریده و در حالت searching مونده و همینطور در قسمت active خطا میده ! مشکل چطور حل میشه ؟؟
                            عکس ضمیمه شده ! ممنون میشم راهنمایی کنید...
                            فایل های پیوست شده

نظر

• سلام دوستان . خسته نباشید

دوستان میخوام وقتی پیام واسم میاد نوفیتیکیشن ها رو توی صفحه لاک اسکرین به صورت قبل ( توی همون صفحه سیا رنگ به فونت سفید می نوشت ) نشون بده . به این شکل
                              الان هر پیام بصورت یه بسته سفید رنگ نشون میده .
                              میخوام مثل قبل باشه .
                              چاره چیه ؟

ممنون
                              .
                              ویرایش توسط emadd69 : https://i-phone.ir/forums/member/202237-emadd69 در ساعت 18-07-2017, 12:30 AM

نظر

• دوستان الان کسی خبر داره توی احمد آباد مشهد تاچ و ال سی دی اصلی آیفون 5s رو چند میدن؟ بدون اینکه بخوان برامون نصب کنن یعنی فقط قیمت قطعه اش؟
                                الان من مصرف کننده واقعا چطوری باید یه تاچ و ال سی دی اصلی بخرم و سرم کلاه نره؟ و از کجا اصلا باید بتونم تشخیص بدم که این الان اصلیه و سرم کلاه نره؟ کسی میتونه راهنمایی بکنه؟ اخه باید یه تاچ و ال سی دی آیفون 5s بخرم واسه گوشیم که خرابه, الان واقعا قیمت ها بدون هزینه نصب چنده واقعا؟ و چرا این همه قیمت ها و جنس های متفاوت هست
                                من مصرف کننده واقعا الان باید از کجا بفهمم کدوم بهترینه و به فابریک قدیم گوشیم نزدیک تره و یا اصلا ایا امکانش هست مث روز اولش بشه بازهم بعد تعویض قطعه؟
                                ویرایش توسط samiyar_app : https://i-phone.ir/forums/member/156452-samiyar_app در ساعت 07-08-2017, 02:44 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X