اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برداشتن برنامه های دانلود شده از ?? installous

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برداشتن برنامه های دانلود شده از ?? installous

چطور و با چه برنامه ای میشه از installous برنامه ها رو روی پی سی کپی کرد؟
    آیپد رو یه آی تیونز که وصل میکنم transfer رو هم میزنم اما نمیشه و میگه authorise نیستی authorise هم که میکنم باز هیچی نمیشه و کلا سینک میکنه همه رو پاک میکنه. توی installous هم اون گزینه سینک آیتونز فعاله نیاز به یه برنامه دیگه دارم که برنامه های اینستالوس و خود آیپد رو داشته باشم توی پی سی.
    ویرایش توسط be careful : https://i-phone.ir/forums/member/13015-be-careful در ساعت 26-02-2012, 12:58 AM

نوشته اصلی توسط be careful
    چطور و با چه برنامه ای میشه از installous برنامه ها رو روی پی سی کپی کرد؟
    آیپد رو یه آی تیونز که وصل میکنم transfer رو هم میزنم اما نمیشه و میگه authorise نیستی authorise هم که میکنم باز هیچی نمیشه و کلا سینک میکنه همه رو پاک میکنه. توی installous هم اون گزینه سینک آیتونز فعاله نیاز به یه برنامه دیگه دارم که برنامه های اینستالوس و خود آیپد رو داشته باشم توی پی سی.
    تو اينستالوس گرينه ي شيرينگ رو فعال كن و هر چي نوشته عمل كن

Sent from my iPhone using Forum Runner

نظر

انجام عمل فكتوري آن لاك نمودن

سلام
      لطفا در خصوص آن لاك نمودن بنده را راهنمايي كنيد. براي اينكار بهتر است شخصا اقدام كنم يا از كساني كه در برخي فروشگاه*ها هستند كمك بگيرم. و آيا اگر بار اول توسط آنها انجام شود پس از اين نيز براي نصب هر نرم*افزاري بايستي به آن فروشگاه مراجعه كنم؟
      ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط azad30 نمایش پست ها
        سلام
        لطفا در خصوص آن لاك نمودن بنده را راهنمايي كنيد. براي اينكار بهتر است شخصا اقدام كنم يا از كساني كه در برخي فروشگاه*ها هستند كمك بگيرم. و آيا اگر بار اول توسط آنها انجام شود پس از اين نيز براي نصب هر نرم*افزاري بايستي به آن فروشگاه مراجعه كنم؟
        ممنون
        من یک پک نرم افزاری ریختن واسم 25 تومن !میخواست واسه سلست 40 تومن بگیره !وقتی سلست 10 تومنه و همه اون پکم بدرد نمیخوره !:dخودت یاد بگیر یک بار خراب کنی بهتره تا اینکه وابسته به کسی باشی

البته جای این سوالتون اینجا نبود!
        ویرایش توسط hojjat74 : https://i-phone.ir/forums/member/83872-hojjat74 در ساعت 01-03-2012, 01:10 PM

نظر

با برنامه ي ifunbox ميتونيد به مسير var/mobile/documents/installous بريد و برنامه ها رو به كامپيوتر منتقل كنيد

نظر

صبر کنید ..
          X