اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با Ipad 2 (نه ریستور میشه.نه آپدیت)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با Ipad 2 (نه ریستور میشه.نه آپدیت)

سلام من Ipad 2 ورژن 4.3.3 دارم
    جیلبریک کرده بودم اما دستگاه مشکل پیدا کرده بود همه تنضیمات به هم ریخته بود سیم کارت هم کار نمیکرد اصلا.
    تصمیم گرفتم جیلبریک رو پاک کنم.اول از سیدیا برنامه خودشو پاک کردم اما دیدم هنوز مشکل دارم .
    از erase all content and settings استفاده کردم اما لوگوی اپل اومد با اون قسمت لودینگ 20 دقیقه صبر کردم اما گیر کرده بود خاموش روشنش کردم.هنوز مشکلم سرجاش این که هیچ
    الان هرچی میخوام update,restor کنم همش ارور میده (ارور 3194) .فریموار خودم 4.3.3 یا حتی 4.3.5 یا 5 رو هم دانلود کردم که ریستور کنم اما جواب نمیده .حتی تو حالت های recovery,dfu هم امتحان کردم نشد.
    توروخدا کمکم کنید دارم سکته میکنم.....
    ویرایش توسط Professional : https://i-phone.ir/forums/member/14816-professional در ساعت 23-10-2011, 01:10 PM

iTunes could not check for an update to the carrier settings for your ipad
    (an unknown error occurred (1631 این اررور هم هر چند لحظه میاد....

نظر

yahoo : fnazifi

نظر

نوشته اصلی توسط euwars نمایش پست ها
        yahoo : fnazifi
        جان؟؟

نظر

سلام
          از اخرین ورژن itunes که 10.5 هستش استفاده کنید، با برنامه ی iREB به dfu ببرید و ریستور کنید به ios 5 و یا در صورت ذخیره بودن shsh فریموارهای قبلی به فریموار مدنظر برید.
          اگه دیوایس جلیبریک شده رو erase all کنید دیوایس دیگه بالا نمیاد.

نظر

خب مشکل من حل شد.اول 2-3بار کابل USB رو زدم تو دیوار.2-3بار هم خود Ipad رو زدم رو میز شروع کرد به آپدیت شدن
            اما رفت رو IOS 5.............من همون 4.3.3 خودم رو میخوام.امکانش هست بدون SHSHS بتونم برگردم؟؟؟؟
            آخه تازه فهمیدم که اصلا SHSH چی هست ...!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط sina91h نمایش پست ها
              خب مشکل من حل شد.اول 2-3بار کابل USB رو زدم تو دیوار.2-3بار هم خود Ipad رو زدم رو میز شروع کرد به آپدیت شدن
              اما رفت رو IOS 5.............من همون 4.3.3 خودم رو میخوام.امکانش هست بدون SHSHS بتونم برگردم؟؟؟؟
              آخه تازه فهمیدم که اصلا SHSH چی هست ...!!!!
              نه دوست من امکانش نیست برگردی حتما shsh باید داشته باشی

نظر

عنوان ویرایش شد...

نظر

صبر کنید ..
                X