اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل با AppStore

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل با AppStore

سلام من چند وقته يك مشكل خيلي اعصاب خورد كن با اپ استور دارم.برنامه هاي ilife و iwork آخرين ورژن هستن تو سيستم يعني قبلا آپديت كردم اما چند وقته كه ميخوام از خر كدوم استفاده كنم وثلا برنامه numbers رو باز كنم ،اپ استور باز ميشه و شروع ميشه با آپديت شدن برنامه(توي منوي آپديت اپ استور نشون نيستش و از روي لانچ پد مشخص ميشه) يك بار هم گذاشتم آپديت كرد اما باز فرداش اين دتستان ادامه داره.يجورايي همش اين برنامه ها رو ميخواد آپديت كنه.چيكار كنم.؟؟

نوشته اصلی توسط Hesami نمایش پست ها
    سلام من چند وقته يك مشكل خيلي اعصاب خورد كن با اپ استور دارم.برنامه هاي ilife و iwork آخرين ورژن هستن تو سيستم يعني قبلا آپديت كردم اما چند وقته كه ميخوام از خر كدوم استفاده كنم وثلا برنامه numbers رو باز كنم ،اپ استور باز ميشه و شروع ميشه با آپديت شدن برنامه(توي منوي آپديت اپ استور نشون نيستش و از روي لانچ پد مشخص ميشه) يك بار هم گذاشتم آپديت كرد اما باز فرداش اين دتستان ادامه داره.يجورايي همش اين برنامه ها رو ميخواد آپديت كنه.چيكار كنم.؟؟
    یک بار نتورک ریسیت کنید ببنید درست میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط Hesami نمایش پست ها
      معمولا زماني آپديت درباره تكرار ميشه كه آپديت قبلي كامل انجام نشده
      به جورايي به مشكلات اينترنتتون هم مربوط ميشه، اگر امكانش هست بهترين كار اينه كه پاكشون كنيد و از اول نصب كنيد
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط MasouDShirazI نمایش پست ها
        یک بار نتورک ریسیت کنید ببنید درست میشه.
        البته ایشون منظورشون سیستم عامل مک بود! چون توی بخش مک مطرح کرده بودنند!
        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

صبر کنید ..
        X