اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

mapآیفون5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• mapآیفون5

با سلام روز معرفی آیفون5 وقتی در روی صحنه معرفی میکرند آیفون5 رو رسیدند به maps آیفون 2 تا مسیر رو انتخاب کرد اون آقا بعد انگار با ماشین
    اون مسیر رو طی کردچند متر به چند متر هم سیری توضیح میداد با یک فلش هم حرکت میکرد ماشین
    حالا ما چطوری اون حرکت رو رو گوشی خود پیاده کنیم
    باتشکر

نوشته اصلی توسط zp110 نمایش پست ها
    با سلام روز معرفی آیفون5 وقتی در روی صحنه معرفی میکرند آیفون5 رو رسیدند به maps آیفون 2 تا مسیر رو انتخاب کرد اون آقا بعد انگار با ماشین
    اون مسیر رو طی کردچند متر به چند متر هم سیری توضیح میداد با یک فلش هم حرکت میکرد ماشین
    حالا ما چطوری اون حرکت رو رو گوشی خود پیاده کنیم
    باتشکر
    فکر کنم داخل ایران کار نمیکنه!باید اون بالاش ادرس رو بدید بعد route رو بزنید.ولی داخل ایران فکر کنم کار نمیکنه

نظر

اونجا تایپ میکنم مثلا یکی از شهرهای ایالات متحده رو ومقصد دوم رو هم باز هم از شهر نزدیک مبدا انتخاب میکنم ؟ نمیتونم اون مسیری که سیری
      چند متر به چند متربا فلش در حال حرکته میگه رو بیارم
      باتشکر

نظر

اونجا تایپ میکنم مثلا یکی از شهرهای ایالات متحده رو ومقصد دوم رو هم باز هم از شهر نزدیک مبدا انتخاب میکنم ؟ نمیتونم اون مسیری که سیری
        چند متر به چند متربا فلش در حال حرکته میگه رو بیارم
        باتشکر
        به این دلیله که باید خودتون در نقطه در شروع قرار داشته باشید. وقتی خودتون اونجا نیستید چه چیزی رو حرکت بده؟

نظر

درسته قبول دارم مثلا تواین عکس آدم پیاده رو نشون میده من میخوام تصویر ماشین رو نشون بده چکار کنم
          با تشکر

نظر

درسته قبول دارم مثلا تواین عکس آدم پیاده رو نشون میده من میخوام تصویر ماشین رو نشون بده چکار کنم
            با تشکر
            خب آدم نشون میده چون من حالت پیاده رو انتخاب کردم. این هم حالت رانندگی. در ایران نمی تونید داشته باشید، چون هم ایران ساپورت نمیشه، هم اگر در کشور دیگه انتخاب کنید مسیر رو فقط براتون نشون میده، اونجا نیستید که مسیریابی کنه !

نظر

با تشکر

نظر

صبر کنید ..
              X