اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لطفا کمک کنید (مشکل در نصب نشدن لاین) روی مک بوک 2007 سفید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• لطفا کمک کنید (مشکل در نصب نشدن لاین) روی مک بوک 2007 سفید

سلام و خسته نباشید
    من یه مک بوک سفید برای سال 2007 دارم
    روش snow leopard نصبه دی وی دی اورجینال لاین جدید هم گرفتم با c یا alt بوتش می کنم روی گزینه EFI Boot کلیک می کنم این ارور رو میده

هر کاری که فکر کنید کردم تا الان بالای 20 تا ورژن لاین ار سایت ها دانلود کردم دیدم جئاب نمیده رفتم نسخه اصلیشو گرفتم بازم جواب نمیده داره منو نا امید می کنه، ضمنا وقتی مک خودم میاد بالا نمی تونم پارتیشنمو از disk uility عوض کنم ارور

میترسم هاردمو با سی دی ویندوز سون پارتیشن کنم که یه وقت مشکل نصب نشدن مکینتاش حل نشه و ...
    PLZ HELP MEEEEEEEEEEE
    ویرایش توسط rossonerie : https://i-phone.ir/forums/member/95077-rossonerie در ساعت 13-06-2012, 07:05 PM

شما از طريق عادي براي نصب امتحان كرديد؟
    بذاريد مك بالا بياد بعد dvd رو بذاريد و از روي مك كه بايد ورژنش 10.6.8 باشه نصب كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط Posiedon نمایش پست ها
      شما از طريق عادي براي نصب امتحان كرديد؟
      بذاريد مك بالا بياد بعد dvd رو بذاريد و از روي مك كه بايد ورژنش 10.6.8 باشه نصب كنيد

مرسی دوست عزیز بابت راهنماییتون
      من الان snow leopard 10.6x دارم و می خوام نسخه 10.6.8 combo رو نصب کنم می خوام clean install کنم و نمی خوام سیستم عامل فعلی رو آپدید کنم.
      آیا امکان پذیر است ؟ ممنون میشم لینک دانلودشو برام بزارید چون چند روزه دارم می گردم نسخه اصلیشو پیدا نمی کنم.

نظر

نوشته اصلی توسط rossonerie نمایش پست ها
        مرسی دوست عزیز بابت راهنماییتون
        من الان snow leopard 10.6x دارم و می خوام نسخه 10.6.8 combo رو نصب کنم می خوام clean install کنم و نمی خوام سیستم عامل فعلی رو آپدید کنم.
        آیا امکان پذیر است ؟ ممنون میشم لینک دانلودشو برام بزارید چون چند روزه دارم می گردم نسخه اصلیشو پیدا نمی کنم.
        شما همين ورژني كه هستي رو يه بار clean install كن بعد به 10.6.8 ارتقا بده سپس لايون رو نصب كن
        الان شما دقيقا لينك چيو ميخواهيد؟
        اپديت 10.6.8 combo رو؟؟؟
        بفرما مستقيم

نظر

جناب شرمنده آخه من سی دی اسنو لوپارد و ندارم چجوری بدون سی دیش کلین کنم
          یعنی منظورم اینه الان چه ورژنیشو دان کنم که نسخه اصلی باشه کلین کنم و بعد آپدیت ۱۰.۶.۸ نصب کنم

نظر

جناب شرمنده آخه من سی دی اسنو لوپارد و ندارم چجوری بدون سی دیش کلین کنم
            یعنی منظورم اینه الان چه ورژنیشو دان کنم که نسخه اصلی باشه کلین کنم و بعد آپدیت ۱۰.۶.۸ نصب کنم
            http://www.i-phone.ir/forums/thread30220.html

http://www.i-phone.ir/forums/post306485-4.html

نظر

شما یک فلش 8gb داری؟
              فایل dmg لایون رو به شکل زیر روی فلش ریستور کن و با فلش بوت کن و لایون رو Clean Install کن.
              How to Dual Boot OS X 10.7 Lion & OS X 10.8 Mountain Lion

نظر

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
                شما یک فلش 8gb داری؟
                فایل dmg لایون رو به شکل زیر روی فلش ریستور کن و با فلش بوت کن و لایون رو Clean Install کن.
                How to Dual Boot OS X 10.7 Lion & OS X 10.8 Mountain Lion
                داداش دمت گرم ولی من مک بوکم ۲۰۰۶ هستش ۲ گیگ رم لایون و ساپورت نمی کنه!
                رم ۸ گیگ هم دارم الان میشه توضیح بدید چی دان کنم جون می خوام کلین ستاپ کنم و بعدش آپدید ۱۰.۶.۸ روش بریزم
                نمی دونم کدوم ورژن اسنو لوپارد و بگیرم و نصب کنم
                الان در حال حاظر ۱۰.۶x نصبه اما متاسفانه دی وی دیشو هم ندارم
                الان با کدوم ورژن با وسیله فلش کلین ستاپ کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                دوست عزیزمون پست قبلی لینکشو زحمت کشیده کذاشته اما نمی دونم جه ورژنی هستش از مال خودم پایینتر نباشه
                نمی خوام هکینتاش باشه

نظر

اول ۱۰.۶ رو از پست جناب Poseidon دانلود کن، بعد به روشی که گفتم بریز رو فلش یا روی DVD رایت کن.
                  بعدش که نصب کردی از Software Updater بذار تا آپدیت شه.
                  ویرایش توسط peymayesh : https://i-phone.ir/forums/member/27191-peymayesh در ساعت 15-06-2012, 12:09 AM

نظر

داداش دمت گرم ولی من مک بوکم ۲۰۰۶ هستش ۲ گیگ رم لایون و ساپورت نمی کنه!
                    رم ۸ گیگ هم دارم الان میشه توضیح بدید چی دان کنم جون می خوام کلین ستاپ کنم و بعدش آپدید ۱۰.۶.۸ روش بریزم
                    نمی دونم کدوم ورژن اسنو لوپارد و بگیرم و نصب کنم
                    الان در حال حاظر ۱۰.۶x نصبه اما متاسفانه دی وی دیشو هم ندارم
                    الان با کدوم ورژن با وسیله فلش کلین ستاپ کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                    دوست عزیزمون پست قبلی لینکشو زحمت کشیده کذاشته اما نمی دونم جه ورژنی هستش از مال خودم پایینتر نباشه
                    نمی خوام هکینتاش باشه
                    هكينتاش نيست تو اون تاپيكي كه دادم
                    شما گفتي ٢٠٠٧ هستي اولش
                    اگه مي فرمودي كه ٢٠٠٦ هستي ميگفتيم كه نصب نميشه لايون
                    شما فرق نميكنه چه ورژني نصب كني الان اون لينكي كه دادم 10.6.8 combo هر ورژني از ١٠.٦ باشي به اخرين نسخه كه همون ١٠.٦.٨ هست مي برتت

نظر

صبر کنید ..
                    X