اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با Home screen و وصل نشدن به اینترنت بعد از reset کردن توسط SBsetting

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با Home screen و وصل نشدن به اینترنت بعد از reset کردن توسط SBsetting

با سلام خدمت دوستان. من یه آیپد 2 دارم که 5.11 هست.چند روز پیش که ریست کردم با SBsetting که اینترنتم وصل نمیشد، دیدم صفحه ی اولم مثه آیفون شده و منو هم تغییر کرده.از اون به بعد اینترنتم خراب شد.بعضی از سایتا رو باز میکرد و بعضیارو نمیتونست باز کنه.مشکل از کجاست؟IMG_0159.jpgIMG_0160.jpg

احتمالا شما از سدیا برنامه زیاد نصب کردید ، sbsetting رو پاک کنید و اناشاالله که درست میشه ، اگه درست نشد که ریستور کنید

نظر

بعد اگه بخوام به 5.1.1 ریستور کنم سرور اپل گیر نمیده؟چون ios6 بتا 3 اومده منظورمه.

نظر

نوشته اصلی توسط mehrdad.k.r نمایش پست ها
        بعد اگه بخوام به 5.1.1 ریستور کنم سرور اپل گیر نمیده؟چون ios6 بتا 3 اومده منظورمه.
        خیر. تا وقتی نسخه ی نهایی ارائه نشده مشکلی ندارید .

نظر

نوشته اصلی توسط mehrdad.k.r نمایش پست ها
          خیر میتونید هنوز هم به راحتی ریستور کنید !
          ولی هواستون باشه که اول گوشی رو به حالت dfu ببرید و سپس ریستور کنید !
          چون شما جیلبریک هستید و نمیتونید به راحتی ریستور کنید و وسطش ارور میده !
          موفق باشید

نظر

سلام.دوستان من ریستور کردم.جیلبرک هم کردم.اما باز توی اینترنت مشکل دارم.زور میزنه اینترنتم.cydia هم که میخوام سورس اضافه کنم time out میده.با سفری هیچی رو نمیتونم باز کنم.توی قسمت APN setting هم mtnirancell رو نوشتم اما نمیدونم چرا وصل نمیشه؟ به نظرتون دوباره ریستور کنم؟

نظر

صبر کنید ..
            X