اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیفون 5 با Wifi توی Whatsapp و Viber فایل نمیفرسته

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آیفون 5 با Wifi توی Whatsapp و Viber فایل نمیفرسته

سلام دوستان

من تمام استفاده ام چون همیشه توی محیط نت wifi هستم ، چه تو اداره و چه توی خونه ، از whatsup و viber هستش.

قبلاً آیفون 4 داشتم و به راحتی ارسال میکردم ، از وقتی این گوشی 5 رو گرفتم و برنامه هام رو (که آخرین ورژن هم هستند) ریختم ،

با این مشکل مواجه شدم که آیفون 5 با Wifi توی Whatsapp و Viber فایل نمیفرسته اما با GPRS به این کار انجام میشه.

چرا اینجوری میشه؟ احساس میکنم یه تنظیماتی هست که باید راجع به Wifi انجام بدم اما نمیدونم چیه و کجاست.

لطفاً راهنمایی و کمکم کنید ، چطوری میتونم این مشکل رو حلش کنم ، بدجوری گیر افتادم.

(فکر نمیکنم علتش از مشکل Wifi آیفون 5 باشه (چون میگن بعضی 5ها مشکل Wifi دارند ، آخه یکی از همکارهام که گوشی آندرویدی هم داره همین مشکل رو داره)

کسی نیست مارو راهنمایی کنه؟

نظر

آیفون 5 با Wifi توی Whatsapp و Viber فایل نمیفرسته

دوست عزيز
      هيچ ربطي به wifi يا GPRS نداره
      اگه wifi همون قبلي هاست و سرعتش كم نشده پس هيچ مشكلي نداره.
      كاري كه شما مي كني اينه كه برو توي قسمت wifi و forget this network رو بزن. يه بار وايفا رو خاموش روشن كن. دوباره سرچ كن. بايد مشكل رفع بشه. وقتي شما با وايفاي نت داري روي گوشيت يعني اوكي. و اين قبيل مشكلات با ريست كردن وايفاي و يا كلا خود گوشي برطرف ميشه

نظر

نوشته اصلی توسط n_z نمایش پست ها
        کسی نیست مارو راهنمایی کنه؟
        با وای فایه یه جا دیگه هم تست کنید . ممکنه این وای فای اجازه ی آپلود بهتون نمیده !

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
          با وای فایه یه جا دیگه هم تست کنید . ممکنه این وای فای اجازه ی آپلود بهتون نمیده !
          همه راه ها رو تست کردم نشد

جای دیگه هم مشکل ادامه داره

نظر

والا تا اونجا من میدونم بالادستی ها خیلی لطف نمودن و سرورهای این دو برنامه بزرگ رو به خاطر دلایل بسیار قشنگ بستن و الان دسترسی بهشون امکان نداره. هرچند چند وقت پیش میگفتن که فقط ارسال اس ام اسش رو باز کردن، ولی من که نتونستم بفرستم. با چیز پی ان امتحان کنید ببینید میره؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mahdiz نمایش پست ها
              والا تا اونجا من میدونم بالادستی ها خیلی لطف نمودن و سرورهای این دو برنامه بزرگ رو به خاطر دلایل بسیار قشنگ بستن و الان دسترسی بهشون امکان نداره. هرچند چند وقت پیش میگفتن که فقط ارسال اس ام اسش رو باز کردن، ولی من که نتونستم بفرستم. با چیز پی ان امتحان کنید ببینید میره؟
              البته واتس اپ باز شده بدون چیز پی ان هم کار میکنه

نظر

صبر کنید ..
              X