اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
    بخاطر ارور 53 هست که موقع ریستور میومد و برای درست کردن اون و برگردوندن ایفون های بریک شده فقط از طریق ایتونز قابل دسترسیه
    یعنی الان با کامپیوتر ریستور کنیم درست میشه ؟

نظر

بخاطر ارور 53 هست که موقع ریستور میومد و برای درست کردن اون و برگردوندن ایفون های بریک شده فقط از طریق ایتونز قابل دسترسیه

نظر

نظر

نظر

• نوشته اصلی توسط Meisam al نمایش پست ها
            سلام دوستان . من گوشیم ios 9.2.1 هست ولی هرموقع به ایتیونز به کام\یوتر وصل میکنم میگه ورژن جدید یعنی همین 9.2.1 هست ابدیت کن !!! کسی میدونه مشکل از کجاست ؟؟؟ با تشکرررررر
            باید فایل فرمور رو توسط کامپیوترتون دانلود کنید و بعد از طریق آیتونز ریستور کنید دستگاه رو. حتما قبلش از ریستور بک آپ بگیرید تا بعد از ریستور بتونید بک آپ رو برگردونید و اطلاعات تون پاک نشه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Meisam al نمایش پست ها
            سلام دوستان . من گوشیم ios 9.2.1 هست ولی هرموقع به ایتیونز به کام\یوتر وصل میکنم میگه ورژن جدید یعنی همین 9.2.1 هست ابدیت کن !!! کسی میدونه مشکل از کجاست ؟؟؟ با تشکرررررر
            باید فایل فرمور رو توسط کامپیوترتون دانلود کنید و بعد از طریق آیتونز ریستور کنید دستگاه رو. حتما قبلش از ریستور بک آپ بگیرید تا بعد از ریستور بتونید بک آپ رو برگردونید و اطلاعات تون پاک نشه

نظر

• با سلام و خسته نباسید

میخواستم بدونم چگونه از طریق pc میتوان به اهنگ های سینک شده در app radio javan دسترسی پیدا کرد؟

نظر

• با سلام و خسته نباسید

میخواستم بدونم چگونه از طریق pc میتوان به اهنگ های سینک شده در app radio javan دسترسی پیدا کرد؟

نظر

• با سلام و خسته نباسید

نظر

• سلام
                    چند وقته پسورد اپل ایدیم ارور میده و میگه اشتباس
                    لطفا کمکم کنید

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

نوشته اصلی توسط leyla.bano نمایش پست ها
                      سلام
                      چند وقته پسورد اپل ایدیم ارور میده و میگه اشتباس
                      لطفا کمکم کنید
                      از ویژگی forget password استفاده کنید
                      البته اگه ۳ سوال امنیتی در هنگام ساخت اپل ایدی را بلد باشین امکان پذیره

Sent from my iPhone using Tapatalk
                      ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 07-03-2016, 10:31 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
                        از ویژگی forget password استفاده کنید
                        البته اگه ۳ سوال امنیتی در هنگام ساخت اپل ایدی را بلد باشین امکان پذیره

از forget چند باری استفاده کردم ولی متاسفانه اصلا سوال امنیتی یادم نمیاد
                        چجوری میتونم به سوال امنیتیم دسرسی پیدا کنم
                        مرسی

نظر

• سلام دوستان
                          من گوشیم شارژش وقتی کم میشه مثلا حدود 20 % اینا یه دفه میپره رو 1 % بعد وقتی میزنم به شارژ دوباره میپره رو 20 % بعضی وقتا!!
                          به نظرتون مشکل چیه؟؟ آیا باتری خراب شده؟ اگر بله لطفا راهنمایی کنید که راه حلش چیه و اگه تعمیراتی خوبی هست تو تهران لطفا آدرس یا شماره ش رو بهم بدید

متشکرم

نظر

نوشته اصلی توسط leyla.bano نمایش پست ها
                            از forget چند باری استفاده کردم ولی متاسفانه اصلا سوال امنیتی یادم نمیاد
                            چجوری میتونم به سوال امنیتیم دسرسی پیدا کنم
                            مرسی
                            در هنگام ساخت اپل ایدی یه ایمیل جدایی از ایمیل خود اپل ایدی دادین برای این موارد اگه یادتون هست ایمیلو ریست سوالات امنیتی تو اون ایمیل ارسال میشه
                            اگه یادتون نمیاد دیگه کاریش نمیشه کرد و باید اپل ایدی جدید بسازین
                            موفق باشین

ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 07-03-2016, 11:49 PM

نظر

نوشته اصلی توسط erfanmaali نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              من گوشیم شارژش وقتی کم میشه مثلا حدود 20 % اینا یه دفه میپره رو 1 % بعد وقتی میزنم به شارژ دوباره میپره رو 20 % بعضی وقتا!!
                              به نظرتون مشکل چیه؟؟ آیا باتری خراب شده؟ اگر بله لطفا راهنمایی کنید که راه حلش چیه و اگه تعمیراتی خوبی هست تو تهران لطفا آدرس یا شماره ش رو بهم بدید

متشکرم
                              وقتی میره رو ۱ درصد درصورت استفاده از گوشی خاموشم میشه؟
                              مدل گوشیتون؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
                                در هنگام ساخت اپل ایدی یه ایمیل جدایی از ایمیل خود اپل ایدی دادین برای این موارد اگه یادتون هست ایمیلو ریست سوالات امنیتی تو اون ایمیل ارسال میشه
                                اگه یادتون نمیاد دیگه کاریش نمیشه کرد و باید اپل ایدی جدید بسازین
                                موفق باشین

مرسی از پاسخگویتون
                                ایفون قبلیم اپل ایدیش فرق میکرد
                                چجوری میتونم از اون اپل ایدی استفاده کنم که بشه به همین برنامه های که با این اپل ایدیم دان کردم دسترسی پیدا کرد
                                ایا اصلا میشه؟
                                باز ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X