اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فعالسازی یک امکان مخفی برای آی پد

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فعالسازی یک امکان مخفی برای آی پد

فارغ از اینکه دستگاه آی پد شما نسخه ی اصلی و یا جدید – با سیستم عامل 4.3 iOS – است، امکانی بطور بالقوه در صفحه نمایش دستگاه وجود دارد که باعث می شود تجربه ی خیلی متفاوت از کار کردن با دستگاه بدست آورید: قابلیت مولتی تاچ پیشرفته برای توسعه دهندگان. به عنوان مثال تنها با یک فشار سریع انگشت به سمت راست و یا چپ، می توانید بین برنامه های در حال اجرا سوئیچ نمایید. زمانی که چنین ویژگی را در دستگاه فعال کردید محال است بتوانید از آن دل بکنید.

متاسفانه شرکت اپل نمی خواهد کاربران عادی به چنین قابلیتی دسترسی داشته باشند، در حالی که می توانست آنرا به عنوان یک تنظیم در منوی مربوطه قرار داده و امکان فعال و یا غیر فعال کردن آنرا به انتخاب کاربران بگذارد، این ویژگی را تنها برای توسعه دهندگان قابل دسترسی نموده است. فعالسازی این امکان برای آی پد، تنها 5 دلار هزینه دارد.

خبر خوب آنست که این ویژگی را می توان تنها با یک کلیک ساده به دستگاه اضافه کرد و خبر بد اینکه باید نرم افزار Xcode 4 را از فروشگاه Mac OS X App به میزان 5 دلار خریداری کنید.

مراحل فعالسازی این امکان مخفی آی پد به شرح زیر است :

1- Xcode 4 را خریداری کرده و آنرا نصب کنید.

2- Xcode را راه اندازی نموده و آی پد خود را به کامپیوترتان متصل کنید. دستگاه در این مرحله باید در لیست Xcode قرار بگیرد.

3- بروی دکمه ی Use for development کلیک کنید.

4- زمانی که از شما نام کاربری و کلمه ی عبور توسعه دهندگان خواسته می شود، بروی Cancel کلیک کنید. در این مرحله پیغام خطایی برایتان به نمایش در می آید که باید آنرا بکلی نادیده بگیرید.

5- زمانی که عبور به وضعیت توسعه دهندگان تکمیل شد، به منوی تنظیمات کلی آی پد رفته و ویژگی multi-gestures را روشن کنید.

به همین سادگی.

هرگاه که با استفاده از این امکان با دستگاه خود کار می کنید به این نتیجه خواهید رسید که هزینه کردن تنها 5 دلار برای فعالسازی آن، ارزشش را داشته است.

تحریریه آنلاین عصر ارتباط
    سعید صباغی پور

http://www.i-phone.ir/forums/thread33764.html

نظر

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
      professional عزیز بی احترامی نشه ولی ایشون زود تر از جناب siwa پست زده اند .

موفق باشین

نظر

دوست عزیز اگر به زودتر پست زدن باشه که یک هفته پیش این موضوع مطرح شد با همین موضوع
        ولی دوست عزیز, siwa عزیز اموزش بدون استفاده از xCode رو گذاشتن
        موفق باشید
        ویرایش توسط I-SH : https://i-phone.ir/forums/member/5428-i-sh در ساعت 15-03-2011, 12:56 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mamas نمایش پست ها
          professional عزیز بی احترامی نشه ولی ایشون زود تر از جناب siwa پست زده اند .

موفق باشین
          نوشته اصلی توسط I-SH نمایش پست ها
          دوست عزیز اگر به زودتر پست زدن باشه که یک هفته پیش این موضوع مطرح شد با همین موضوع
          موفق باشید
          دوستان عزیز این دو آموزش دو روش جدای از هم هستش.

همونطور که دوستمون هم گفت، آموزش من بدون xCode و بدون داشتن اکانت Develpoer هستش ولی آموزش این دوستمون با داشتن اکانت Developer هستش. پس میبینید که دو آ»وزش جدا هستش. شما میتونید انتخاب کنید که از کدوم روش این قابلیت رو فعال کنید.

در ضمن دوستان من خوشبختانه عادتی دارم، که تا موضوعی رو خودم تست نکنم و از صحت و سقم موضوع مطمئن نباشم، هیچ حرفی درباره اش نمیزنم.

اون روشی رو که من آموزششو گذاشتم، خودم روی آیپدم تست کردم.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها

نوشته اصلی توسط I-SH نمایش پست ها
            موفق باشید

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
            دوستان عزیز این دو آموزش دو روش جدای از هم هستش.

همونطور که دوستمون هم گفت، آموزش من بدون xCode و بدون داشتن اکانت Develpoer هستش ولی آموزش این دوستمون با داشتن اکانت Developer هستش. پس میبینید که دو آ»وزش جدا هستش. شما میتونید انتخاب کنید که از کدوم روش این قابلیت رو فعال کنید.

در ضمن دوستان من خوشبختانه عادتی دارم، که تا موضوعی رو خودم تست نکنم و از صحت و سقم موضوع مطمئن نباشم، هیچ حرفی درباره اش نمیزنم.

اون روشی رو که من آموزششو گذاشتم، خودم روی آیپدم تست کردم.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

ااااااااا

دوستای گلم از همتون عذر خواهی می کنم حواسم به این نبود ببخشید

siwa جان شرمنده

موفق باشین

نظر

صبر کنید ..
            X