اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تجربه از رفع داغ شدن آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تجربه از رفع داغ شدن آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس

سلام دوستان چند روز پیش با همسرم بیرون از شهر بودیم , شارژ گوشی خودم که ایفون ۶ بود و گوشی همسرم که ۶ پلاس بود هر دو شارژشون تموم شد و خاموش شدن , گوشی خودم رو وقتی دوباره شارژ کردم , شارژش با همون استفاده قبلی نصف روزم جواب نمیداد و اینقدر داغ میکرد که قابل تحمل نبود , عجیب گرما تولید میکرد گوشی خانومم هم همین طور داغ می کرد.
    خلاصه فکر کردم خراب شدن ولی به شکل عجیبی دوستان بدون ری استور با کامپیوتر , با یک ریست ستینگ , گوشی بدون پاک شدن چیزی هر دو گوشی به حالت قبلی بر گشت مصرف باطری , و اصلا هم داغ نشدن دیگه ، واقعا اتفاق عجیبی بود واسم , توی این چند سالی که ایفون داشتم این طور مشکلی رو ندیده بودم
    نمیدونم چه اتفاقی افتاد بعد اون خالی شدن شارژ به هر حال اساتید شاید بهتر بتونن اظهار نظر کنن ما که مشکلمون حل شد امیدوارم هر کس به این مشکل برخورد سریع حل بشه خیلی روی اعصاب بود حتی توی ستینگ میرفتم داغ میکرد.
    ویرایش توسط jalal400096 : https://i-phone.ir/forums/member/26427-jalal400096 در ساعت 08-11-2014, 09:24 PM

سلام
    دوست عزیز شما دقیقا کدوم گزینه ریست رو زدید که درست شد؟

نظر

گزینه Reset All Settings اولین گزینه هست

نظر

این که همچی رو پاک میکنه رو چه ios هستید؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط saman_rm نمایش پست ها
          این که همچی رو پاک میکنه رو چه ios هستید؟؟
          reset all setting چیزی رو پاک نمیکنه! فقط تنظیمات رو به خالت کارخونه میبره
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
          X