اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ویرایش برنامه های سیدیا dep.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ویرایش برنامه های سیدیا dep.

سلام دوستان میخواستم ببینم چطور میتونیم برنامه های سیدیا رو ویرایش کنیم
    مثلا من میخوام برنامه locklyrics رو سایزش رو تغییر بدم که ipad هم بتونه ازش استفاه کنه برنامه نویسی کار کردم فقط نمی دونم چطور باز کنم فایل های dep
    اگه برنامش تحت ویندوز باشه بهتره

نه ... اگر اوپن سورس نباشه نمیشه

نظر

Edit Cydia

شما فرض رو بگیر اپن سورس هستش با چه نرم افزاری میتونم میتونم این فرمت رو .dylib رو باز کنم ؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط hector_k2 نمایش پست ها
        شما فرض رو بگیر اپن سورس هستش با چه نرم افزاری میتونم میتونم این فرمت رو .dylib رو باز کنم ؟؟؟؟
        dylib فایل کامپایل شده هست و نمیشه

نظر

دوست عزیز؛ فایلهای دب نوعی الگوریتم فشرده سازی یونیکس هستند و راحت میتونید در لینوکس های دبیان بیس مثل اوبونتو یا سوز بازشون کنید و اطلاعات درونش رو ببینید.

و سپس با بازنویسی فایل control و فایلهای بکاپ گیری و سپس ران کردن dpkg میتونید اونها رو دب کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
            دوست عزیز؛ فایلهای دب نوعی الگوریتم فشرده سازی یونیکس هستند و راحت میتونید در لینوکس های دبیان بیس مثل اوبونتو یا سوز بازشون کنید و اطلاعات درونش رو ببینید.

و سپس با بازنویسی فایل control و فایلهای بکاپ گیری و سپس ران کردن dpkg میتونید اونها رو دب کنید.
            نه ایشون میخوان فایل dylib ادیت کنن که داخله فایل دبه

نظر

.dep

اره دقیقا درسته
              میخوام فایل داخل dep رو ویرایش کنم
              پس یعنی من کلا بی خیالش بشم دیگه؟؟؟؟

نظر

یک سرچی در انجمن بزنید بد نیست ، چندی پیش یکی از دوستان تاپیک اموزش این کار رو در ویندوز گذاشته بود

نظر

صبر کنید ..
                X