اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال درمورد برنامهbattery life

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال درمورد برنامهbattery life

با عرض سلام وخسته نباشی خدمت همه ،.دوستان ایا ابرنامهbattery life طبق چیزایی که درموردش میگن راجب به اینکه واقعا ایراد باتری گوشیو نشون میده حقیقت داره؟اخه من این برنامه رو نصب کردم وبرا گوشیم مینویسه که باتری گوشی ۱۶درصد از سایش یعنی ۱۶درصدازتوانایی نگهداری نیروشو ازدست داده که این موضوع باعث نگرانی من شده ،لطفا اگه کسی اطلاع راجب این برنامه داره بهم اعلام کنه واینکه با چه روشی من باتریمو تست کم که مشکل داره یانه روشی که واقعا حقیقت داشته باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

دوستان اگه کسی راجب برنامه ای که گفتم اطلاعات نداره مظشکلی نیست خواهش یه راهکار نشوپم بدین که چگونه از سالم یا ناسالم بودن باتری گوشیم مطلع شم

نظر

مپکه کسی جواب سوالمو نداد مهم نیست فقط امیدوارم اتفاقبدی براتون نیفتاده باشه که هیچکدوم حضور ندارین جواب نمیدین خدایا خودت ازاین انجمن حفاظت کن از دیروز تا الان خیلی برا این خلق الاه میترسم که نکنه همشون به رحمت خدا رفته باشن که جواب نمیدن

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan_htc نمایش پست ها
        مپکه کسی جواب سوالمو نداد مهم نیست فقط امیدوارم اتفاقبدی براتون نیفتاده باشه که هیچکدوم حضور ندارین جواب نمیدین خدایا خودت ازاین انجمن حفاظت کن از دیروز تا الان خیلی برا این خلق الاه میترسم که نکنه همشون به رحمت خدا رفته باشن که جواب نمیدن

سلام، متأسفانه به دلایل مختلفی انجمن دیگه اون شکوه و رونق سابق رو نداره، تاپیک اخیر ساده ی من هم بی جواب موند
        به هر حال، من اولین باره اسم این app رو شنیدم و رفتم نصب کردم برای من wear level رو زده 19 درصد و average نشون میده
        واقعیتش من اصلن نمیدونم آیا این برنامه درست و دقیق هست یا نه ولی اگه هم درست باشه من تعجب نمی کنم چون سه ساله که دارم از گوشی ام شبانه روز کار می کشم !
        ولی برای مورد شما (با فرض دقیق بودن این برنامه) این چند تا مورد رو بگید:
        ۱-دیوایس شما چیه؟ و چند وقته دارید کار می کنید باهاش
        ۲-جیلبریک هست ؟ (چون گاهی اوقات توییک هایی مصرف باتری رو بالا می بره)
        ۳-نو خریدید یا کار کرده
        ۴-خودتون با میزان مصرف باتری مشکل دارید و احساس می کنید زود خالی میشه؟
        ۵-میزان باتری که در usage تنظیمات هست چقدره؟

نظر

دوستان، هیچکدام از نرم افزار های نگهداری باطری و نرم افزار های مشابه، امکان رفع ایراد، نگهداری و .... باطری رو ندارن،اینها صرفا یک سری نرم افزار هستند که بر اساس اطلاعاتی که دیوایس در اختیارشون قرار میده صرفا اطلاعات رو به شما نشون میده، خواه یا ناخواه باطری چرخه ی مشخصی داره و حتی اگر آسمون به زمین بیاد نمیتونید بیش از اون اندازه ی استاندارد از باطری استفاده کنید.
          هیچکدام از این نرم افزار ها نمیتونه باطری شما رو از فرسایش استاندارد دور نگه داره
          از گوشیهاتون استفاده کنید و لذت ببرید!
          ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

سوال درمورد برنامهbattery life

نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
            هیچکدام از این نرم افزار ها نمیتونه باطری شما رو از فرسایش استاندارد دور نگه داره
            از گوشیهاتون استفاده کنید و لذت ببرید!
            دوست عزیز هیچ آدم عاقلی به دنبال حل مشکل سخت افزاری با یه app نیست!
            سؤال ایشون اینه که برنامه ذکر شده آیا تشخیص درست و دقیق میده یا نه
            نگفتیم که با این app باتری معیوب درست میشه !

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
              دوست عزیز هیچ آدم عاقلی به دنبال حل مشکل سخت افزاری با یه app نیست!
              سؤال ایشون اینه که برنامه ذکر شده آیا تشخیص درست و دقیق میده یا نه
              نگفتیم که با این app باتری معیوب درست میشه !
              بله دوستان سوال بنده همین بود که ایا این اپ دقیق کار میکنه یا نه نگفتم که عیب سخت افزاریو درست میکنه گوشی من ايفون۶اس پلاس یه سالی میشه خریدم ونو گرفتم حقیقتا مطمعن نیستم با اروزای اول تعقییر زیادی کرده یانه جیلبریک هم نیست این برنامه رو که گفتم اول رو گوشی دوستم نصب کردیم برا اون ۱۱درصد نوشت برامن ۱۶براهمین به گوشیم شک کردم

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan_htc نمایش پست ها
                بله دوستان سوال بنده همین بود که ایا این اپ دقیق کار میکنه یا نه نگفتم که عیب سخت افزاریو درست میکنه گوشی من ايفون۶اس پلاس یه سالی میشه خریدم ونو گرفتم حقیقتا مطمعن نیستم با اروزای اول تعقییر زیادی کرده یانه جیلبریک هم نیست این برنامه رو که گفتم اول رو گوشی دوستم نصب کردیم برا اون ۱۱درصد نوشت برامن ۱۶براهمین به گوشیم شک کردم

اپل برای برنامه نویسان یک سری از api های مشخص شده رو قرار میده و به غیر از اون نمیتونن برنامه ی دیگری بنویسن،نرم افزار هایی هم که مد نظر حضرتعالی است، نمیتونن اطلاعات دقیقی بدن و صرفا از طریق شواهد بررسی و اطلاعات به شما میدن، اونم به این دلیله که امکان ارائه ی اطلاعات از جانب اپل برای برنامه نویسانشان قرار داده نشده
                ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
                  اپل برای برنامه نویسان یک سری از api های مشخص شده رو قرار میده و به غیر از اون نمیتونن برنامه ی دیگری بنویسن،نرم افزار هایی هم که مد نظر حضرتعالی است، نمیتونن اطلاعات دقیقی بدن و صرفا از طریق شواهد بررسی و اطلاعات به شما میدن، اونم به این دلیله که امکان ارائه ی اطلاعات از جانب اپل برای برنامه نویسانشان قرار داده نشده
                  ولی من احساس می کنم که درباره ی باتری گوشی من داره درست میگه
                  چون واقعن ضعیف شدن باتری رو حس می کنم و طبیعی هست

نظر

صبر کنید ..
                  X