اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی برای نصب برنامه کرک شده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی برای نصب برنامه کرک شده

سلام

دوستان اگه منو راهنمایی کنید ممنون میشم من آیفون 3gs انلاک فکتوری دارم که وقتی از فروشنده خریداری کردم از فروشنده خواستم برام برنامه های مختلف نصب بکند.حالا بعد از مدتی خودم میخواهم برنامه های کرک شده iipa روی ایفون خودم بریزم وقتی با ایتونز می خواهم این کارا انجام و sync کنم پیغام میده که برنامه های قبلی پاک میشه (چون فکر کنم بخاطر اینکه با کامپیوتر دیگری برنامه های قبلی نصب شده) باید چیکار کنم؟

میتونید برنامه های جدید رو با pc suit نصب کنید !

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط OM!D نمایش پست ها
      میتونید برنامه های جدید رو با pc suit نصب کنید !
      ممنون که جواب دادید.ورژن سیستم عامل ایفون من هست 3.1.3 از کجا pc suite که با این ورژن هماهنگ هست میتوانم دانلود کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط persianking62 نمایش پست ها
        ممنون که جواب دادید.ورژن سیستم عامل ایفون من هست 3.1.3 از کجا pc suite که با این ورژن هماهنگ هست میتوانم دانلود کنم؟
        خواهش میکنم عزیز ...
        PC Suite for iPhone v2.9.25.168
        ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 19-08-2010, 07:15 PM

Power of Creation
        www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط OM!D نمایش پست ها
          خواهش میکنم عزیز ...
          PC Suite for iPhone v2.9.25.168

با سلام

دوست عزیز من این برنامه رو نصب کردم ولی متاسفانه کار نمیکند و پیغام میده که چون آیفون شما jailbreak شده از برنامه نمیتواننید استفاده کننید.میخواستم بدانم که روش های دیگری هم هست برای ریختن برنامه های IPA روی اایفون؟؟؟

نظر

دوست عزیز برنامه installous رو از cydia سرچ و نصب کن.بعدش هر برنامه ای روکه می خوای با همون pc suite به آدرس var/mobile/documents/installous/download منتقل کن.حالا از گوشیت برنامه installous رو بازکن وبه قسمت دانلودش برو. برنامه ای که منتقل کردی رو انتخاب و نصبش کن

نظر

با سلام

دوست عزیز من این برنامه رو نصب کردم ولی متاسفانه کار نمیکند و پیغام میده که چون آیفون شما jailbreak شده از برنامه نمیتواننید استفاده کننید.میخواستم بدانم که روش های دیگری هم هست برای ریختن برنامه های IPA روی اایفون؟؟؟
              نه مشکلی نیست,شما برنامه afc2add رو از سیدیا نصب کنید تا pc suite گوشی شما رو بشناسه ...
              تو سورس انجمن موجوده

این روشی هم که دوستمون گفتن هم روش متداول و خوبی هست...
              ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 20-08-2010, 01:42 PM

Power of Creation
              www.i-Phone.ir

نظر

سلام

من وقتی برنامه pc suite نصب کردم دیگه itunes کا نمیکنه یعنی وقی usb وصل میکنم دیگه شناسایی نمیکنه.یه سوال آیا برنامه یا روش دیگری هست که بدون pc suite هم بشه برنامه کرک شده رو روی آیفون ریخت؟؟؟؟؟

نظر

سلام

دوستان اگه منو راهنمایی کنید ممنون میشم من آیفون 3gs انلاک فکتوری دارم که وقتی از فروشنده خریداری کردم از فروشنده خواستم برام برنامه های مختلف نصب بکند.حالا بعد از مدتی خودم میخواهم برنامه های کرک شده iipa روی ایفون خودم بریزم وقتی با ایتونز می خواهم این کارا انجام و sync کنم پیغام میده که برنامه های قبلی پاک میشه (چون فکر کنم بخاطر اینکه با کامپیوتر دیگری برنامه های قبلی نصب شده) باید چیکار کنم؟
                  بنظرم با همون آیتونز برنامه بریز راحتتره حالا اون برنامه هایی رو هم که داری خودت دانلود کن دوباره بریز .
                  البته من خودم با یه کامپیوتر دیگه برنامه توی آیپادم ریختم بعد وقتی می خواستم با کامپیوتر خودم برنامه بریزم گفت که می خوای این برنامه هایی رو که داری به این کامپیوتر منتقل کنم منم ok زدم و برنامه ها رو منتقل کرد و پاک هم نشد .
                  راستی مطمینی که گوشیت رو مغازه داره جیلبرک کرده ؟ نکنه برنامه های free برات ریخته که احتیاج به جیل نداره .

نظر

نوشته اصلی توسط hessam_paradise نمایش پست ها
                    بنظرم با همون آیتونز برنامه بریز راحتتره حالا اون برنامه هایی رو هم که داری خودت دانلود کن دوباره بریز .
                    البته من خودم با یه کامپیوتر دیگه برنامه توی آیپادم ریختم بعد وقتی می خواستم با کامپیوتر خودم برنامه بریزم گفت که می خوای این برنامه هایی رو که داری به این کامپیوتر منتقل کنم منم ok زدم و برنامه ها رو منتقل کرد و پاک هم نشد .
                    راستی مطمینی که گوشیت رو مغازه داره جیلبرک کرده ؟ نکنه برنامه های free برات ریخته که احتیاج به جیل نداره .
                    مدل گوشیم 3gs آنلاک فکتوری هست و توسط مغازه دار جیلبرک هم شده.
                    آره کار کردن با آیتونز خیلی راحت هست برای ریختن برنامه ولی چون با یک کامپیوتر دیگه برنامه ریخته شده وقتی با کامپیوتر خودم میخواهم برنامه بریزم میگه برنامه قبی پاک میشه.چندروز پیش به سرم افتاد که ورژن گوشیمو به 4 تغییر بدم و برنامه های ریخته شده رو پاک کنم و دوباره بریزم با خوده ایتونز ولی خیلی زورم آمد دیدم 9 گیگ برنامه های خوب و کاربردی هست که بخواهم دانلود کنم و دوباره بریزم هم وقت میبره هم دردسر هست.و الان هم یه چند تا برنامه هست که دانلود کردم و میخواهم رو گوشیم بریزم که نشد حتی با همین pc suite که خلاصه یه جورایی توش موندم

نظر

مدل گوشیم 3gs آنلاک فکتوری هست و توسط مغازه دار جیلبرک هم شده.
                      آره کار کردن با آیتونز خیلی راحت هست برای ریختن برنامه ولی چون با یک کامپیوتر دیگه برنامه ریخته شده وقتی با کامپیوتر خودم میخواهم برنامه بریزم میگه برنامه قبی پاک میشه.چندروز پیش به سرم افتاد که ورژن گوشیمو به 4 تغییر بدم و برنامه های ریخته شده رو پاک کنم و دوباره بریزم با خوده ایتونز ولی خیلی زورم آمد دیدم 9 گیگ برنامه های خوب و کاربردی هست که بخواهم دانلود کنم و دوباره بریزم هم وقت میبره هم دردسر هست.و الان هم یه چند تا برنامه هست که دانلود کردم و میخواهم رو گوشیم بریزم که نشد حتی با همین pc suite که خلاصه یه جورایی توش موندم
                      شما به پستها اصلا توجه نمی کنی!
                      پست شماره 6

نظر

از برنامه ifunbox استفاده کن
                        لینک دانلود

نظر

سلام من ایفون 2g دارم میشه بگید به چه صورتی *** ست کنم هر کاری میکنم نمیشه

نظر

نوشته اصلی توسط happy maker نمایش پست ها
                            سلام من ایفون 2g دارم میشه بگید به چه صورتی *** ست کنم هر کاری میکنم نمیشه
                            تو گزينه هاي network هست
                            اين سوال رو نبايد تو فروم بپرسي.ممنوعه!
                            People!There is no way in the middle...

نظر

نوشته اصلی توسط einstein نمایش پست ها
                              شما به پستها اصلا توجه نمی کنی!
                              پست شماره 6

سلام
                              من برنامه installous هم اجرا کردم و لی مشکل اینه که pc suite به ایفون من اصلا کار نمیکنه و اون afc2add نصب کردم ولی باز وقتی کابل وصل میکنم نمیشناسه و مشکل داره و خودش پیشنهاد نصب یک برنامه رو میده و اونم نصب میکنم ولی باز هی میگه دوباره اون برنامه رو نصب کنه.
                              آیفون گوشی عالی هست ولی در بعضی موارد آدم به خدا میرسونه و پشیمون از خریدن

نظر

صبر کنید ..
                              X