اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دو نکته مهم پیرامون ios5 فینال در ایپد2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دو نکته مهم پیرامون ios5 فینال در ایپد2

با سلام خدمت مدیران و کاربران محترم.می خواستم بدونم در حال حاضرامکان سیو کردن shsh در ios5 وجود دارد یا خیر؟ چون با tiny 5.00.12 هر کار کردم نشد.در ضمن جا دارد مدیران یک تایپیک در خصوص دانگرید از ios5 final به ios 4.3.3 باز کنند.چون این بار هم ارورها بیشتر شده و هم راه حل های قبلی جواب نمیده.

سلام
    (نیاز به زدن تایپیک نبود)
    در حال حاضر نمیشه shsh ios 5 final رو ذخیره کرد.
    تایپیک زیر هست :
    http://www.i-phone.ir/forums/thread50517.html

نظر

نه عزیزم نمیشه ذخیره کرد

فعلا بهترین راه به حالت pwned dfu بردن هستش

نظر

نوشته اصلی توسط hamid fc نمایش پست ها
        با سلام خدمت مدیران و کاربران محترم.می خواستم بدونم در حال حاضرامکان سیو کردن shsh در ios5 وجود دارد یا خیر؟ چون با tiny 5.00.12 هر کار کردم نشد.در ضمن جا دارد مدیران یک تایپیک در خصوص دانگرید از ios5 final به ios 4.3.3 باز کنند.چون این بار هم ارورها بیشتر شده و هم راه حل های قبلی جواب نمیده.
        دوست عزیز، در iOS 5 امکان ذخیره SHSH وجود نداره. ولی برنامه iSHSHit که در Cydia وجود داره با آپدیت به نسخه جدید امکان ذخیره SHSH رو قرار داده که البته نمیدونم تا چه حد درست هستش. چون یکی از هکر های برجسته iPhone Dev Team هفته گذشته اعلام کرد امکان ذخیره SHSH در iOS 5 وجود نداره.

نظر

سلام .می تونم بپرسم چرا نیازی نبود کاربر محترم؟

نظر

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
            دوست عزیز، در ios 5 امکان ذخیره shsh وجود نداره. ولی برنامه ishshit که در cydia وجود داره با آپدیت به نسخه جدید امکان ذخیره shsh رو قرار داده که البته نمیدونم تا چه حد درست هستش. چون یکی از هکر های برجسته iphone dev team هفته گذشته اعلام کرد امکان ذخیره shsh در ios 5 وجود نداره.
            ممنون . و در خصوص دانگرید همون روال قبله یا نکته قابل عرضی هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط hamid fc نمایش پست ها
              سلام .می تونم بپرسم چرا نیازی نبود کاربر محترم؟
              چون جواب سوالاتتون رو با جستجو در انجمن میگرفتید، خواهشا اول جستجو کنید بعد بپرسید.

نظر

نوشته اصلی توسط wonderfull
                اطلاعاتت کامل شد بیا نظر بده من گفتم نمیشه یعنی نمیشه اگه بشه اینجا یعین در کانادا اول صداش در میاد
                شما چرا عصبی میشی؟ با اقایون هکر صحبت کردین که اینقدر مطمعنین؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                  چون جواب سوالاتتون رو با جستجو در انجمن میگرفتید، خواهشا اول جستجو کنید بعد بپرسید.
                  تا یک تایپیک زده میشه انتقاد ها شروع میشه .دیگه شورش رو در اوردید.عادت کردید به اینکه حین پاسخ یه چیزی هم بگید!

نظر

صبر کنید ..
                  X