اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Error موقع دانلود از app Store با Ipad

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Error موقع دانلود از app Store با Ipad

موقعی که می خوام یه نرم افزار یا بازی رایگان از app store دانلود کنم این error میده :
    This Apple ID has not yet been used before in iTunes Store. Tap Review to sign in, then review your account information.
    Please review your account information.
    Apple ID جدید ساختم و فعالشم کردم، مشکل از چیه چرا نمیزاره دانلود کنم ؟

نوشته اصلی توسط alireza_bm نمایش پست ها
    موقعی که می خوام یه نرم افزار یا بازی رایگان از app store دانلود کنم این error میده :
    This Apple ID has not yet been used before in iTunes Store. Tap Review to sign in, then review your account information.
    شما apple ID یی که ساختی رویه یه برنامه Free کلیک نکردی
    شما روی یه برنامه Free کلیک کن و بعد Create New Account رو بزن

توجه داشته باش این اکانت هایی که ساختی دیگه نمی کاریش کرد*(باید یه دونه جدید بسازی)

نظر

نوشته اصلی توسط alireza_bm نمایش پست ها
      برای اطلاعات بیشتر در مورد ساخت apple id از طریق کلیک بر روی apps رایگان روی لینک زیر کلیک کنید :
      http://www.i-phone.ir/forums/thread46756.html

نظر

يه راهي هست كه ميشه اپل استور رو پيچوند . اول چيز پي ان رو روشن كنيد و وارد اپل استور و نرم افزار تون بشيد . روي free و بعد روي install كليك كنيد و اگر پسوردتون رو خواست وارد كنيد و صبر كنيد كه دانلود شروع بشه و زير نرم افزار بنويسه loading . ترجيحا يه ذره هم پر كنه .بعد بلا فاصله چيز پي ان رو خاموش كنيد و در ارور آمده بر روي retry كليك كنيد و از دانلود باسرعت بالا از اپل استور لذت ببريد

نظر

صبر کنید ..
        X