اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

داغ کردن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• داغ کردن

سلام.دوستان چند هفته هست که 6اس پلاس گرفتم ,زیادی احساس مکنم داغ میکنه درحدی که دستم واقعا داغ میشه

علتش چیه؟برنامه های تلگرام و اینستا استفاده میکنم...
    امکانش هست بخاطر گلس پشتش باشه؟

من فكر نكنم بخاطر گلس باشه.

نظر

نوشته اصلی توسط AHF-victory نمایش پست ها
      سلام.دوستان چند هفته هست که 6اس پلاس گرفتم ,زیادی احساس مکنم داغ میکنه درحدی که دستم واقعا داغ میشه

علتش چیه؟برنامه های تلگرام و اینستا استفاده میکنم...
      امکانش هست بخاطر گلس پشتش باشه؟
      ممكنه نرم افزاري يا سخت افزاري باشه.

اولين كار اينه كه گوشي رو به DFU Mode ببريد و با كامپيوتر به ٩.٢ ري استور كنيد. بكاپ ها رو هم برنگردونيد ببينيد بر طرف مي شه يا خير. اگر جواب نداد سخت افزاري است.

نظر

نوشته اصلی توسط sanazzs نمایش پست ها
        من فكر نكنم بخاطر گلس باشه.
        بله درسته ربطي به كاور و گلس نداره.

نظر

سلام اصلا ربطی به گلس نداره احتمال زیاد شما برنامه های باز دارید که گوشی داغ مکنه یا گوشی در حال دانلود در برنامه ها یا اپدیت برنامه هاتون است.اگر اینترنت را خاموش کردید و دیگه داغ نکرد از برنامه هاست .

نظر

نوشته اصلی توسط اپل سرویس ایران نمایش پست ها
            سلام اصلا ربطی به گلس نداره احتمال زیاد شما برنامه های باز دارید که گوشی داغ مکنه یا گوشی در حال دانلود در برنامه ها یا اپدیت برنامه هاتون است.اگر اینترنت را خاموش کردید و دیگه داغ نکرد از برنامه هاست .
            نه ,فقط تلگرام+اینستا میرم داغ میشه با یه برنامه به نام داکیومت که پی دی اف و.. را باز میکنه
            حالت عادی خیر

نظر

نوشته اصلی توسط AHF-victory نمایش پست ها
              نه ,فقط تلگرام+اینستا میرم داغ میشه با یه برنامه به نام داکیومت که پی دی اف و.. را باز میکنه
              حالت عادی خیر
              اگه مشكل از خود اين برنامه ها بود بقيه هم بايد اين مشكل رو داشتن. از iOS و خود گوشي هم نيست. پس نتيجه چيزي است كه مربوط به شخص شماست. مي تونه مربوط به Cache اين برنامه ها باشه. وارد تنظيمات بشين و cache تلگرام رو كنترل كنيد.

نظر

سلام. منم وقتی میرم تلگرام یا از هات اسپات گوشیم استفاده میکنم خیلی داغ میکنه.

نظر

صبر کنید ..
                X