اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاچ آیفون 6s plus

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تاچ آیفون 6s plus

سلام
    آیفونی که من تو همین 3 الی 4 روز خریدم همه چیزش خوبه ولی نمیدونم این تاچش گاهی چرا قاط میزه روشو که لمس میکنم حس میکنم گاهی اوقات خوب نمیگیره مخصوصا برای عقب جلو کردن کیلیپ یا موزیک این برای چیه؟ آیا خودتونم همچین مشکلی رو دارید؟ ورژن آی او اس من 9.1 هستش مخصوصا تو نوار متحرک پایین این مسئله بیشتر دیدن میشه یعنی من وقتی میخوام نوار ابزار پایین صفحه رو برای روشن کردن وای فای یا ... بالا بکشم چند بار باید این کارو بکنم تا موفق بشم ولی نوار ابزار بالا که مخصوص نوتیفکیشن و ... هست با یک لمس میاد پایید
    جریانش چیه؟

ممکنه انگشت شما یه مقدار بزرگ باشه و به این دلیل این اتفاق میوفته
    گوشی رو بدین دست یه خانم و بگین امتحان کنه ببینه ایرادی وجود داره یا خیر

- - - - - - - - - -

ممکنه انگشت شما یه مقدار بزرگ باشه و به این دلیل این اتفاق میوفته
    گوشی رو بدین دست یه خانم و بگین امتحان کنه ببینه ایرادی وجود داره یا خیر
    ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

احتمال بروز مشکل نرم افراری هم وجود دارد. از داخل setting یکبار reset setting کنید یا در صورت امکان ریستور کامل انجام بدید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط moeinmr نمایش پست ها
        سلام
        آیفونی که من تو همین 3 الی 4 روز خریدم همه چیزش خوبه ولی نمیدونم این تاچش گاهی چرا قاط میزه روشو که لمس میکنم حس میکنم گاهی اوقات خوب نمیگیره مخصوصا برای عقب جلو کردن کیلیپ یا موزیک این برای چیه؟ آیا خودتونم همچین مشکلی رو دارید؟ ورژن آی او اس من 9.1 هستش مخصوصا تو نوار متحرک پایین این مسئله بیشتر دیدن میشه یعنی من وقتی میخوام نوار ابزار پایین صفحه رو برای روشن کردن وای فای یا ... بالا بکشم چند بار باید این کارو بکنم تا موفق بشم ولی نوار ابزار بالا که مخصوص نوتیفکیشن و ... هست با یک لمس میاد پایید
        جریانش چیه؟
        منم همین مشکلو دارم !

نظر

اگه توی سایت اپل سرچ کنید میبینید بعد از آپدیت به 9.1 خیلی ها این مشکل دارن و خود من هم به این مشکل دچار شدم و خیلی ها به اپل این مشکل اعلام کردن حالا باید دید تو آپدیت بعدی این مشکل حل میشه یا خیر

نظر

مرسی امیر جان خیالمو راحت کردی-البته باید بگم من تو یک فیلم در یوتیوب دیده بودم یک شخصی این مشکلو مطرح کرد برای همین شک داشتم سخت افزاری باشه با این حال هم من این مشکل رو دارم هم شما هم شایان جان و همینطور که گفتید خیلیهای دیگه هم دارن -پس دست و پنجه نرم میکنیم تا آپدیت جدید
            ویرایش توسط moeinmr : https://i-phone.ir/forums/member/189885-moeinmr در ساعت 20-11-2015, 12:19 AM

نظر

منم اين مشكل دارم ورژن اي او اس ٩.٠.٢
              6s plus

نظر

شايد هم مشكل از گلس ( محافظ صفحه) باشه!

نظر

برچسب شما اگه مرغوب نباشه و حساسیت رو کم کنه و هم زمان بعد استفاده سطح برچسب رو تمیز نکنی و چربی دستت روش بمونه و خشک بشه اوضاع رو بدتر هم میکنه
                  برای راحت بالا آوردن نوار Control Center که از پایین میاد بهتره یک مقدار قبل تر از پایین صفحه انگشتت رو بکشی به سمت بالا
                  ویرایش توسط artin131 : https://i-phone.ir/forums/member/32268-artin131 در ساعت 27-11-2015, 05:33 PM

نظر

نوشته اصلی توسط artin131 نمایش پست ها
                    برچسب شما اگه مرغوب نباشه و حساسیت رو کم کنه و هم زمان بعد استفاده سطح برچسب رو تمیز نکنی و چربی دستت روش بمونه و خشک بشه اوضاع رو بدتر هم میکنه
                    بهترين و مرغوبترين گلس ميشه بفرماييد؟
                    چون اين گلسي كه انداختم از اون فول اسكرين ها هست كه بالا و پايينش سفيد يا مشكي هستن.
                    احتمال زياد از برچسب باشه مشكل

نظر

نوشته اصلی توسط boy_a88 نمایش پست ها
                      بهترين و مرغوبترين گلس ميشه بفرماييد؟
                      چون اين گلسي كه انداختم از اون فول اسكرين ها هست كه بالا و پايينش سفيد يا مشكي هستن.
                      احتمال زياد از برچسب باشه مشكل

اگه از این رنگی ها مارک Moshi بود مشکلی نبود ولی احتمالاً از این بی کیفیتاست
                      شما داخل سایت دیجی کالا برو قسمت برچسب ها رو ببین
                      سایت بامیلو رو هم ببینید
                      ویرایش توسط artin131 : https://i-phone.ir/forums/member/32268-artin131 در ساعت 27-11-2015, 06:06 PM

نظر

نوشته اصلی توسط artin131 نمایش پست ها
                        اگه از این رنگی ها مارک Moshi بود مشکلی نبود ولی احتمالاً از این بی کیفیتاست
                        شما داخل سایت دیجی کالا برو قسمت برچسب ها رو ببین
                        سایت بامیلو رو هم ببینید
                        نه ماركش SCP rock full screen
                        ٨٠ خريدم

نظر

مدل ozaki بیخیال شو برو دنبال Glass
                          هر دو برند Moshi و Spigen چه تو ایران چه خارج جزو برند های با کیفیت لوازم جانبی ان
                          مدل Moshi گارانتی هم داره ! اگه شکست عوض میکنه ولی بالا پایینش رنگیه
                          مدل Spigen ارزون تره و بی رنگ من خودم بی رنگ می پسندم
                          ضمناً اینقدر هزینه میکنی حتماً با دقت نصب کن یا پیش یه نصاب ماهر ببرتش کوچکترین حباب برات دردسر ساز میشه
                          ویرایش توسط artin131 : https://i-phone.ir/forums/member/32268-artin131 در ساعت 27-11-2015, 06:29 PM

نظر

6s plus

- - - - - - - - - -

6s plus

نظر

صبر کنید ..
                            X