اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هشدار به دارندگان اکانت apple id

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sataee نمایش پست ها
    من همچین جسارتی نکردم
    ولی به نظر من گفتن نام امارات درست نبود چون اپل در اون کشور ساپورت دارد
    ولی اگه شما بگید ایران اول از همه نمیتونه شما رو بلاک کنه و همچنین مشکلات تماس و کیفیت صدا رو باید تحمل کنه
    دوستان به نظر من اصلا از گفتن اسم ایران نترسین
    شما یک توریست هستید و سفر کردین به ایران

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2
    شاید برای شما مهم نباشه ولی کل اطلاعات من در اپل آیدیم هست و در صفحات قبل گفتم چه چیزایی هست! پس این ریسک رو نمی کنم که یک وقت به کل بسته بشه اکانتم...

نظر

• دوست عزیز اتفاقا برای من هم مهم هستش چون کردیت کارت من تو اکانتم هست . تمام مسیج هام و app و البته شما که دولوپر هستین که بحثش جداست
      ولی من یه پیشنهاد دارم بدون وارد کردن apple id به ساپورت اپل میل بزنین و بگین شهروند امریکا هستین و قصد سفر به ایران رو دارین . بعد سوال بپرسین ایا میتونم از apple id در islamic republic of iran استفاده کنم ؟ و ایا این کار باعث تحریم و قفل اکانت نمیشه ؟
      پاسخ اون فرد اگه این باشه که نه و مشکلی نیست می تونین استفاده کنین . اون شماره که بالای پاسخ اپراتور اپل هست رو یادداشت کنین . و تماس بگیرین با اپل و بهشون همین ماجرا توریست رو بگین و اگه بد عنقی کرد اون شماره پاسخ رو بهش بدین و بهشون بگین من قبلش از شما اجازه گرفتم
      و بعدش اگه بازهم نشد بگید با رییس بخش صحبت کنم . کارمندا خیلی وقتا از ترس خطر افتادن کارشون ریسک نمیکنن ولی سوپر وایزر بهتر برخورد میکنه .

ویرایش توسط sataee : https://i-phone.ir/forums/member/31561-sataee در ساعت 07-11-2013, 11:07 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط sataee نمایش پست ها
        دوست عزیز اتفاقا برای من هم مهم هستش چون کردیت کارت من تو اکانتم هست . تمام مسیج هام و app و البته شما که دولوپر هستین که بحثش جداست
        ولی من یه پیشنهاد دارم بدون وارد کردن apple id به ساپورت اپل میل بزنین و بگین شهروند امریکا هستین و قصد سفر به ایران رو دارین . بعد سوال بپرسین ایا میتونم از apple id در islamic republic of iran استفاده کنم ؟ و ایا این کار باعث تحریم و قفل اکانت نمیشه ؟
        پاسخ اون فرد اگه این باشه که نه و مشکلی نیست می تونین استفاده کنین . اون شماره که بالای پاسخ اپراتور اپل هست رو یادداشت کنین . و تماس بگیرین با اپل و بهشون همین ماجرا توریست رو بگین و اگه بد عنقی کرد اون شماره پاسخ رو بهش بدین و بهشون بگین من قبلش از شما اجازه گرفتم
        و بعدش اگه بازهم نشد بگید با رییس بخش صحبت کنم . کارمندا خیلی وقتا از ترس خطر افتادن کارشون ریسک نمیکنن ولی سوپر وایزر بهتر برخورد میکنه .

عزیز اصلا مسئله پیش اومده ربطی به ایران نداره. تو فروم های خارجی بخونید برای کل دنیا بوده، طی هر بازه زمانی اپل بعضی اکانت هارو برای امنیت بیشتر ریست می کنه، حالا مشکل ما اینه که عملیات ریست انجام نمیشه آنلاین و هدایت شدیم به تلفن.

بنده خودم چند سالی خارج از کشور زندگی کردم می دونم کارمند چه شرایطی داره، ولی اپل همیشه سعی کرده مشکل رو حل کنه. بازم میگم چند باری که تلفنی حرف زدم نگفت اکانتت برای ایران بودن بلاک شده، فقط گفت تو سری بالا بردن امنیت اکانت شما هم جزوش بودی، حالا زیاد امتحان کردی برای ریست کردن locked out شده اکانتت. ۸ ساعت دیگه امتحان کن نشد زنگ بزن درستش کنیم. همین...!

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
          عزیز اصلا مسئله پیش اومده ربطی به ایران نداره. تو فروم های خارجی بخونید برای کل دنیا بوده، طی هر بازه زمانی اپل بعضی اکانت هارو برای امنیت بیشتر ریست می کنه، حالا مشکل ما اینه که عملیات ریست انجام نمیشه آنلاین و هدایت شدیم به تلفن.

بنده خودم چند سالی خارج از کشور زندگی کردم می دونم کارمند چه شرایطی داره، ولی اپل همیشه سعی کرده مشکل رو حل کنه. بازم میگم چند باری که تلفنی حرف زدم نگفت اکانتت برای ایران بودن بلاک شده، فقط گفت تو سری بالا بردن امنیت اکانت شما هم جزوش بودی، حالا زیاد امتحان کردی برای ریست کردن locked out شده اکانتت. ۸ ساعت دیگه امتحان کن نشد زنگ بزن درستش کنیم. همین...!
          علیرضا جان منم خیلی سعی کردم برای reset password و فکر کنم locked out شده باشم ولی چون زبانم خوب نیست نمیتونم تماس بگیرم
          ممنونم میشم مثل همیشه کمکم کنی تا مشکلم حل بشه

نظر

• دوستان بقیه هم مثل من ارورر Can not connect to itunes store رو دریافت میکنند ؟
            البته اپل ایدی بلاک نیست چون وارد خود اکانت از طریق سایت میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط satanicb0y نمایش پست ها
              دوستان بقیه هم مثل من ارورر Can not connect to itunes store رو دریافت میکنند ؟
              البته اپل ایدی بلاک نیست چون وارد خود اکانت از طریق سایت میشه
              منم دقیقا مشکل شمار و دارم
              با این تفاوت که حتی میتونم اپ هارو اپدیت کنم
              ولی نمیتونم چیزی دانلود کنم

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• من كلا اين يكي دو روزه كلا كابوس شده واسم
                از ترس اصل سمت آيتونز و... نرفتم
                حتي گوشيمم به GPRS وصل نكردم اگه برنامه هام بپره بيچاره ميشم

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                  من كلا اين يكي دو روزه كلا كابوس شده واسم
                  از ترس اصل سمت آيتونز و... نرفتم
                  حتي گوشيمم به GPRS وصل نكردم اگه برنامه هام بپره بيچاره ميشم
                  اقا درست شد مثکه ؛ الان لاگین شد و داره دانلود جدید میکنه

نظر

• دوست عزیز خدا خیرت بده
                    من تازه دیدم چه مشکلی پیش اومده
                    گفتم باید بی خیال اکانتم شم
                    ولی خدا را شکر درست شد

نظر

• نوشته اصلی توسط zonda نمایش پست ها
                      دوست عزیز خدا خیرت بده
                      من تازه دیدم چه مشکلی پیش اومده
                      گفتم باید بی خیال اکانتم شم
                      ولی خدا را شکر درست شد

خدا خیر بده اپل رو که گیر میر نمیده به ما :دی

نظر

• درست شدددد

نظر

• رفتم سريع 2 step رو off كردم

نظر

• برای بنده هم درست شد بالاخره ...

نتیجه میگیرم ۸ ساعت هیچ ت**** نکنید درست میشه

نظر

• يعني چجوري درست شد ؟

پس اينجوري يعني هرچند وقت يه بار امكان داره اكانت بسته بشه واگه چند ساعتي كاري نكنيم درست بشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                                يعني چجوري درست شد ؟

پس اينجوري يعني هرچند وقت يه بار امكان داره اكانت بسته بشه واگه چند ساعتي كاري نكنيم درست بشه ؟
                                مراحل ریست پسورد انجام شد دیگه

بله

نظر

صبر کنید ..
                                X