اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هشدار به دارندگان اکانت apple id

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• متاسفانه هنوز مشكل two step حل نشده و بعد از فرستادن كد ميگه invalid season

نظر

• نوشته اصلی توسط javadpoors نمایش پست ها
      من باهاشون چت كردم گفت ٨ ساعت صبر كن، ولي بعيد ميدونم
      علیرضا جان برای من کد رو فرستاد ولی بعد از چند بار Invalid رفت برای ریست پسورد ولی بعدش این اررور رو داد

We apologize but we are unable to verify your account information online.

نظر

• هشدار به دارندگان اکانت apple id

من الان مشكل دانلود حل شده و راحت دارم App هارو آپديت ميكنم.
        ویرایش: باز هم خراب شد و ارور میده
        ویرایش توسط ALI_BraveHeart : https://i-phone.ir/forums/member/42649-ali_braveheart در ساعت 07-11-2013, 02:36 PM

نظر

• من پریروز دانلود کردم از ایتونز و ارور نداد (بدون چیز شکن )
          به نظرتون بهتر هستش که فعلا ایتونز رو کلا باز نکنم تا این قضیه تکلیفش مشخص بشه و بعدا مثلا یکی دوهفته دیگه کار کنم با ایتونز?
          منظورم این هستش که این مدت استفاده نکنم امکانش هستش که آی دی من بلوکه نشه ? یا اپل نسبت به سوابق قبلی استفاده از آی پی های مختلف بلوکه میکنه???????

نظر

• دوستان من چیکار کنم
            میگه اپل آی دیت قفل شده و ایمیلی که باهاش اپل ای دی رو ساختم ریپرت شده!!
            یعنی من به ایمیلم دست درسی ندارم امروز اومدم تغییر ایمیل که گفت اپل ای دیت قفل شده حالا باید چیکار کنم؟
            من بازی آنلاین میکنم اگه اپل آی دیم بپره چندین ماه رو به هوده صرف کردم تازه توش پول هم هست!

نظر

• خوب مجددا الان تماس گرفتم و قبلش پیش بینی لازم رو کرده بودم . از اسکایپ یک شماره معتبر آمریکا خریداری کردم و طبق انتظارم ازم شماره تلفن پرسید. بعد که زنگ زد ایمیل و اسم و اپل آیدی رو پرسید. بعد منو راهنمایی کرد که برو iforgot. گفتم خواهرم فکر نمی کنی قبلا رفته باشم؟ که گفت الان برو که از الان یک اشتباه رفتن ست بشه بعد ۸ ساعت دوباره امتحان کن باید از حالت قفل درومده باشی. طی این ۸ ساعت اپل آیدی رو از هر دستگاهی که الان برروش لاگین هست خارج کن و اصلا به سایت ریست پسورد مراجعه نکن. اگر باز مشکل داشتی من در پرونده ی اپل آیدیت ست کردم که بعد این ۸ ساعت کمک های دیگه ای بهت بکنن اگه باز نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                خوب مجددا الان تماس گرفتم و قبلش پیش بینی لازم رو کرده بودم . از اسکایپ یک شماره معتبر آمریکا خریداری کردم و طبق انتظارم ازم شماره تلفن پرسید. بعد که زنگ زد ایمیل و اسم و اپل آیدی رو پرسید. بعد منو راهنمایی کرد که برو iforgot. گفتم خواهرم فکر نمی کنی قبلا رفته باشم؟ که گفت الان برو که از الان یک اشتباه رفتن ست بشه بعد ۸ ساعت دوباره امتحان کن باید از حالت قفل درومده باشی. طی این ۸ ساعت اپل آیدی رو از هر دستگاهی که الان برروش لاگین هست خارج کن و اصلا به سایت ریست پسورد مراجعه نکن. اگر باز مشکل داشتی من در پرونده ی اپل آیدیت ست کردم که بعد این ۸ ساعت کمک های دیگه ای بهت بکنن اگه باز نشد
                علیرضا جان شما هم این اررور رو داشتی؟!!

نظر

خوب مجددا الان تماس گرفتم و قبلش پیش بینی لازم رو کرده بودم . از اسکایپ یک شماره معتبر آمریکا خریداری کردم و طبق انتظارم ازم شماره تلفن پرسید. بعد که زنگ زد ایمیل و اسم و اپل آیدی رو پرسید. بعد منو راهنمایی کرد که برو iforgot. گفتم خواهرم فکر نمی کنی قبلا رفته باشم؟ که گفت الان برو که از الان یک اشتباه رفتن ست بشه بعد ۸ ساعت دوباره امتحان کن باید از حالت قفل درومده باشی. طی این ۸ ساعت اپل آیدی رو از هر دستگاهی که الان برروش لاگین هست خارج کن و اصلا به سایت ریست پسورد مراجعه نکن. اگر باز مشکل داشتی من در پرونده ی اپل آیدیت ست کردم که بعد این ۸ ساعت کمک های دیگه ای بهت بکنن اگه باز نشد
                  بعد از ۸ ساعت هم نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط javadpoors نمایش پست ها
                    بعد از ۸ ساعت هم نمیشه
                    گفت تماما لاگ اوت کنید میشه! حالا هم صبر می کنیم نشد دوباره میگیرم

نظر

• نوشته اصلی توسط reza86 نمایش پست ها
                      علیرضا جان شما هم این اررور رو داشتی؟!!
                      بله...

نظر

بله...
                        علیرضا جان میترسم از گوشی و مک بوک Sign Out کنم و بعد مشکل حل نشه و بعد برنامه ها رو از گوشی پاک کنه

نظر

• منم الان از همه جا sign out کردم ولی بعید میدونم مشکل این چیزا باشه

نظر

• ببینید دوستان طبق قوانین امریکا چون ایران از تو لیست تحریم خارج شده پس نمیتونن اکانت شما رو بلاک کنن
                            حالا ممکنه اپل سرویس امنیتی رو فعال کرده باشه مثل بانک ها ( که شما وقتی credit card تون رو از امریکا میگیرین و میخواین به اروپا سفر کنین باید به بانک اطلاع بدین و گرنه اکانت به دلیل مسایل امنیتی قفل میشه
                            نیازی به تماس نیست اگر اطلاعان اکانتتون با واقعیت مطابق باشه مثلا زیپ کد ایالت ویرجینیا با ادرس اوهایو و شماره فولوریدا رو با هم نداده باشین خیلی ساده است ( که البته خیلی به اینا توجه نمیکنن !) یک ایمیل میزنید اسم و ادرس و ایدی رو میدین و میگین من شهروند امریکا هستم و برای سفر به ایران اومدم . ولی به محض ورود اکانتم غیر قابل دسترسی شده ! مشکل از کجاست .
                            اگه شانس بیارین که به شمارتون زنگ نزنه و در غیر این صورت با یک ایمیل عذرخواهی اکانت شما در صورت بلاک بودن انبلاک میشه

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2

نظر

• هشدار به دارندگان اکانت apple id

نوشته اصلی توسط sataee نمایش پست ها
                              ببینید دوستان طبق قوانین امریکا چون ایران از تو لیست تحریم خارج شده پس نمیتونن اکانت شما رو بلاک کنن
                              حالا ممکنه اپل سرویس امنیتی رو فعال کرده باشه مثل بانک ها ( که شما وقتی credit card تون رو از امریکا میگیرین و میخواین به اروپا سفر کنین باید به بانک اطلاع بدین و گرنه اکانت به دلیل مسایل امنیتی قفل میشه
                              نیازی به تماس نیست اگر اطلاعان اکانتتون با واقعیت مطابق باشه مثلا زیپ کد ایالت ویرجینیا با ادرس اوهایو و شماره فولوریدا رو با هم نداده باشین خیلی ساده است ( که البته خیلی به اینا توجه نمیکنن !) یک ایمیل میزنید اسم و ادرس و ایدی رو میدین و میگین من شهروند امریکا هستم و برای سفر به ایران اومدم . ولی به محض ورود اکانتم غیر قابل دسترسی شده ! مشکل از کجاست .
                              اگه شانس بیارین که به شمارتون زنگ نزنه و در غیر این صورت با یک ایمیل عذرخواهی اکانت شما در صورت بلاک بودن انبلاک میشه

دوست عزیز فکر نمی کنی این ها به ذهن خود من رسیده باشه؟؟؟ مشکل از جای دیگست. من آدرس و تلفن معتبر دارم. وقتی در اون مرحله آخر میگه مشکل شما آنلاین قابل پیگیری نیست، نیازی به زنگ زدن نداره؟؟؟؟ طی این سال ها چنین مشکلاتی فقط با تماس حل شده ...
                              ایمیل هم که زدم ارجاع داده به شماره های تماس قسمت امنیت اکانت آیتونز برای کشور های مختلف

نوشته اصلی توسط javadpoors نمایش پست ها
                              منم الان از همه جا sign out کردم ولی بعید میدونم مشکل این چیزا باشه
                              دوستان ساپورت اپل این رو گفتند پس قطعا یه چیزی بیشتر از من و شما می دونن

نظر

دوست عزیز فکر نمی کنی این ها به ذهن خود من رسیده باشه؟؟؟ مشکل از جای دیگست. من آدرس و تلفن معتبر دارم. وقتی در اون مرحله آخر میگه مشکل شما آنلاین قابل پیگیری نیست، نیازی به زنگ زدن نداره؟؟؟؟ طی این سال ها چنین مشکلاتی فقط با تماس حل شده ...
                                ایمیل هم که زدم ارجاع داده به شماره های تماس قسمت امنیت اکانت آیتونز برای کشور های مختلف

دوستان ساپورت اپل این رو گفتند پس قطعا یه چیزی بیشتر از من و شما می دونن
                                من همچین جسارتی نکردم
                                ولی به نظر من گفتن نام امارات درست نبود چون اپل در اون کشور ساپورت دارد
                                ولی اگه شما بگید ایران اول از همه نمیتونه شما رو بلاک کنه و همچنین مشکلات تماس و کیفیت صدا رو باید تحمل کنه
                                دوستان به نظر من اصلا از گفتن اسم ایران نترسین
                                شما یک توریست هستید و سفر کردین به ایران

نظر

صبر کنید ..
                                X