اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش هندزفری حرفه ای این ایر ie80 تنها هندزفری دارای قابلیت تیون شدن در دنیا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش هندزفری حرفه ای این ایر ie80 تنها هندزفری دارای قابلیت تیون شدن در دنیا

سلام بر دوستان.این هندزفری نیازی به تعریف من نداره.همه دنیا این غول کیفیت و ابر شرکت سازنده این هندزفری رو میشناسن.
    مشخصات این هندزفری توی سایت سازنده:
    Sennheiser IE 80 - Earphones High End - high-fidelity stereo sound and high noise attenuation
    باید عرض کنم این هندزفری دارای گارانتی رسمی شرکت نامداران تنها نماینده تایید شده شرکت آلمانی سنهایزر هست و تا آخر ۲۰۱۳ گارانتی داره.البته اینقدر کیفیت ساختش بالاست که نیازی به گارانتی پیدا نخواهد کرد چون معمولا از حدود ۵ خط بررسی نهایی در مرکز تحقیقات صدایی سنهایزر میگذره تماما تست میشه.این هندزفری به همراه برادر کوچیکترش یهنی IE8 قابلیت تیون شدن کامل رو داره که در دنیا منحصر به فرد هست.شما میتونید قدرت خروجی صدا و فرکانس خروجی رو به دلخواهتون عوض کنید.
    این هندزفری توسط بهترین دستگاه های صوتی دنیا و توسط خودم به مدت ۳۵۰ ساعت با دقت بسیار زیاد تیون کامل شده و نیازی به نگرانی نیست.فقط باید بذارین توی گوشتون و از جزئیات بی نهایت موسیقیتون نهایت لذت رو ببرین.پیشنهاد من به شما دوستان اینه که هیچ وقت صدا رو بالا نبرین جون گوشتون رو اذیت خواهد کرد.البته باید برای نهایت لذت این غول کوچولو رو به آمپلی فایر وصلش کنید تا بفهمین موسیقی یعنی چی؟!!!
    قیمت این هندزفری به روز داخل سایت چاره وجود داره:
    رایانه و ماشین های اداری :: بلند گو، هدست و وب کم :: ایرفون :: ایرفون IE80 - چاره: فروشگاه اینترنتی
    بنده با توجه به تیون کردن کامل این هندزفری و استفاده بسیار بسیار کم از این هندزفری (به خاطر اینکه من هندزفری های اصل زیادی دارم و ۶ ماه هست که اینقدر سرم شلوغه که حتی نوبت به گوش دادن با این هندزفریم نشده متاسفانه) قیمت پایه رو 1250 قرار میدم.چوت تیون شدنش کار بسیار مشکلی بود و حدود دوماه فقط طول کشید.
    دوستان هر سوالی داشتن من در خدمتتون هستم:
    IMG_1353.JPGIMG_1352.jpgIMG_1355.JPGIMG_1347.JPG
    مشخصه هاي فركانسي هدفون ie80
    فركانسهاي پايين بسيار خوب و قوي كه بيسي عميق و تقريبا كاملي رو ارائه ميده
    فركانسهاي مياني خوب و واضح ولي كمي پشت فركانسهاي پايين قرار ميگيره
    فركانسهاي بالا متوسط و رو به خوب كه با توجه به خصلت صدايي اين هدفون تحت تاثير فركانسهاي پايين قرار ميگيره
    Soundstage بسيار باز و خوب و عالي براي يك هدفون داخل گوشي و imagine خوب

ویرایش توسط mansour_shajari : https://i-phone.ir/forums/member/20941-mansour_shajari در ساعت 30-06-2013, 12:38 AM دلیل: آپدیت اطلاعات تخصصی

دوستان فقط با آیفون تعویض دارم.گوشی های دیگه رو لطفا پیشنهاد ندین.ممنون از حسن توجه همه دوستان عزیز.

نظر

مشخصه هاي فركانسي هدفون ie80
      فركانسهاي پايين بسيار خوب و قوي كه بيسي عميق و تقريبا كاملي رو ارائه ميده
      فركانسهاي مياني خوب و واضح ولي كمي پشت فركانسهاي پايين قرار ميگيره
      فركانسهاي بالا متوسط و رو به خوب كه با توجه به خصلت صدايي اين هدفون تحت تاثير فركانسهاي پايين قرار ميگيره
      Soundstage بسيار باز و خوب و عالي براي يك هدفون داخل گوشي و imagine خوب
      (با تشکر از دوست خوبم آقا سالار گل salar221 که زحمت این قسمت رو کشیدن)

نظر

کیفیتش از بیتس بهتره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan0641 نمایش پست ها
          کیفیتش از بیتس بهتره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
          دقیقا یه سر و گردن بالاتره!!
          من این رو با دیتاکس اصل آمریکایی مقایسه کردم تازه اون هندزفری مدل روی گوش هست و خوب درایور بزرگتر و اسپیکر قوی تری داره الطبع اندازش.
          خود صاحب اون بیتسه گفت این یه چیز دیگس!
          واقعا باید باهاش گوش بدی تا بفهمی چی میگم.

نظر

پس دوستداران موسیقی کجا رفتن تو این سایت؟!!توی سایت همسایه اینقدر تعریف و تمجید دیدم که تعجب کردم ولی اینجا انگار هیچکس بخاری نداره!

نظر

بحث بخار نیست عاشقان موسیقی بسیارند ولی مشکل از جیبه دوستدارانه که زورش به ep620 هم نمیرسه متاسفانه

نظر

نوشته اصلی توسط ali4 نمایش پست ها
                بحث بخار نیست عاشقان موسیقی بسیارند ولی مشکل از جیبه دوستدارانه که زورش به ep620 هم نمیرسه متاسفانه
                چی بگم والا؟؟!! امیدوارم مشکل اقتصادی مردم زودی حل بشه.ولی اگه عاشقان بدونن این چیه گوشیشون رو میفروشن واسه این هندزفری!!

نظر

سلام
                  منظور از تیون شدن چیه و چجوری تیون میشه؟
                  ویرایش توسط alfredo : https://i-phone.ir/forums/member/26399-alfredo در ساعت 18-06-2013, 09:02 AM

نظر

نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها
                    سلام
                    پمنظور از تیون شدن چیه و چجوری تیون میشه؟
                    در اصل آب بندی هست و کلمه صحیح ترش میشه گفت burn in که اگه علمی و با دقت و با آهنگ های بسیار با کیفیت و دستگاه های خوب صوتی انجام بشه برون دهی هندزفری به بهترین وجه ممکنه بالا میره و عالی میشه.

نظر

اقا این ۱۲۵۰ ریال یا تومان ؟

نظر

نوشته اصلی توسط aplus نمایش پست ها
                        تومان

Sent from my iPad using Tapatalk 2

نظر

نوشته اصلی توسط aplus نمایش پست ها
                          آخه تو این دوره زمونه دیگه به ریال چی میدن بهت آخه؟!!!

نظر

دوستان قیمت بنده قیمت خوبیه و لطقا تقاضای تخفیف نفرمایید.کاری که روی این هندزفری شده ارزشش به مراتب حتی بیشتر از این قیمت هست.

نظر

تیون شدنش دو ماه طول کشید...
                              مجبور نیستید برای فروش جنستون این حرفا رو بزنین چون تیون کردن برای هر ژانر موسیقی فرق میکنه و نمیتونین یک نوع تیون رو برای همه ژانر ها بکار ببرید ...
                              امیدوارم مدیرا منو بن نکنن ... چون این قضیه تیون کردن یک هدفون کاملا چیز شخصیه و ضمنا این تیون کردن این هدفون مربوط به بخش بیسش میشه و فقط میتونین بیس رو تیون کنین که این قابلیت رو همه پلیر های حرفه ایی از جمله ای دوایس ها دارن . و کاری نیست که فقط که کسی که کارش مسترینگ هستش بتونه انجام بده ...
                              موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
                              X