اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پس از متوقف شدنه ساخت ! حالا هم نوبت به متوقف شدنه فروش آیفون 5 رسید!

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پس از متوقف شدنه ساخت ! حالا هم نوبت به متوقف شدنه فروش آیفون 5 رسید!

با سلام خدمت دوستان

این خبر که مینویسم کاملا از خودم مینویسم و ترجمه سایت خاصی نیست! من و چندتا از اقوام در کشور های مختلف با این موضوع روبه رو شدیم ! و به محض اینکه مطمان شدم گفتم به اطلاع شما هم برسونم!

درست فهمیدید فروش آیفون 5 تعطیل شده است !

من به شخصه از 4 اپل استور ملبورن استرالیا و سیدنی و تعدادی اقوام از اپل استور های ایتالیا و انگلستان این خبر رو بم دادند که هنگامی که مراجعه میکنید به اپل استور میگویند نداریم!! و اگر بخواهید با شرایط خیلیییییییی خاص و با رزرو قبلیییی و شاید و اما و اگر های دیگر 1 ماه دیگه به هر کس فقط 1 عدد میتونیم بفروشیم! این دقیقا حرفی بود که توسط اپل استور ها زده شد!

اینطور که پیداست اپل جلوی ساخت رو گرفته تا به نحوی مشکلات عجیب رو حل کنه!

حال به نظر من اصلا فعلا به دنبال خرید این محصول نرید و اگر هم خریدید که میدونید چیکارش کنید ؟ :دی

امیدوارم مفید باشه
    تشکر یادتون نره

پس از متوقف شدنه ساخت ! حالا هم نوبت به متوقف شدنه فروش آیفون 5 رسید!!!!!!

نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

این خبر که مینویسم کاملا از خودم مینویسم و ترجمه سایت خاصی نیست! من و چندتا از اقوام در کشور های مختلف با این موضوع روبه رو شدیم ! و به محض اینکه مطمان شدم گفتم به اطلاع شما هم برسونم!

من به شخصه از 4 اپل استور ملبورن استرالیا و سیدنی و تعدادی اقوام از اپل استور های ایتالیا و انگلستان این خبر رو بم دادند که هنگامی که مراجعه میکنید به اپل استور میگویند نداریم!! و اگر بخواهید با شرایط خیلیییییییی خاص و با رزرو قبلیییی و شاید و اما و اگر های دیگر 1 ماه دیگه به هر کس فقط 1 عدد میتونیم بفروشیم! این دقیقا حرفی بود که توسط اپل استور ها زده شد!

حال به نظر من اصلا فعلا به دنبال خرید این محصول نرید و اگر هم خریدید که میدونید چیکارش کنید ؟ :دی

امیدوارم مفید باشه
    تشکر یادتون نره
    دوست عزیزم این اتفاق همیشه برای محصولات وقتی انلاک عرضه میشه میوفته. من برای ۴اس بیشتر از یک ماه هر روز میرفتم که رزرو کنم اما موجود نداشتن. پس طبیعی هست.

Tapatalk |  | iPhone5

نظر

درسته ! اما برای 4s اونم چند اپل استور تمام کردند و جواب درست و حسابی به آدم میدادند ! اما اینبار خیلی حول بودند ! و جواب سر بالا میدادند و همه اپل استور ها هم این اتفاق براشون افتاده!

نظر

هنوز هیچ سایت معتبری این موضوع رو تایید تا تکذیب نکرده

اگه منبع موثقی دارید قرار بدید لطفا .

نظر

در اینکه ایفون5 مشکلاتی درش هست که کاربران و حتی مسئولین اپل ازش شاکی هستن شکی نیست، این که مشکلاتی در خط تولید فاکس کان ایجاد شده هم درست،
          ولیکن به نظر من اصلا" نباید انتظار داشت که این مشکلات رفع میشه و اپل بیاد از این به بعد ایفون5 هایی تولید کنه که مشکلات ایفون5 های فعلی رو نداشته باشن..

کما اینکه بعد از مشخص شدن اینکه قسمت پشت ایفون 3جی خیلی سریع خش برمیداره، اپل نه تنها از این موضوع به سادگی گذشت، بلکه همون کیفیت و طراحی رو در ورژن بعدی ایفون هم بکار برد!
          حالا اگر منظور شما از ایجاد این تاپیک این هست که ایفون5 نخرید یا اگر خریدید پس بدید، با امید به اینکه در اینده ایفون5 هایی با کیفیت بهتر تولید میشه و.. ، باید بگم خیلی خیلی دور از انتظاره، چیزی نزدیک به غیر ممکن

نظر

در ابتدا عرض کردم ! خودم و دوستان و اقوام با این مشکل مواجه شدیم! از منبعی عرض نکردم! بد نیست خود ما هم به عنوان منبع باشیم! چرا همیشه از سایتهای خارجی مطلب بزاریم ؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط silvernsun نمایش پست ها
            در اینکه ایفون5 مشکلاتی درش هست که کاربران و حتی مسئولین اپل ازش شاکی هستن شکی نیست، این که مشکلاتی در خط تولید فاکس کان ایجاد شده هم درست،
            ولیکن به نظر من اصلا" نباید انتظار داشت که این مشکلات رفع میشه و اپل بیاد از این به بعد ایفون5 هایی تولید کنه که مشکلات ایفون5 های فعلی رو نداشته باشن..

کما اینکه بعد از مشخص شدن اینکه قسمت پشت ایفون 3جی خیلی سریع خش برمیداره، اپل نه تنها از این موضوع به سادگی گذشت، بلکه همون کیفیت و طراحی رو در ورژن بعدی ایفون هم بکار برد!
            حالا اگر منظور شما از ایجاد این تاپیک این هست که ایفون5 نخرید یا اگر خریدید پس بدید، با امید به اینکه در اینده ایفون5 هایی با کیفیت بهتر تولید میشه و.. ، باید بگم خیلی خیلی دور از انتظاره، چیزی نزدیک به غیر ممکن
            فعلا من اتفاقی رو که برام افتاده بود اینجا گفتم ! شما خود دانی ! هرکاری صلاح میدونی انجام بده !

نظر

در ابتدا عرض کردم ! خودم و دوستان و اقوام با این مشکل مواجه شدیم! از منبعی عرض نکردم! بد نیست خود ما هم به عنوان منبع باشیم! چرا همیشه از سایتهای خارجی مطلب بزاریم ؟

- - - - - - - - - -

فعلا من اتفاقی رو که برام افتاده بود اینجا گفتم ! شما خود دانی ! هرکاری صلاح میدونی انجام بده !
              دوست عزیز لازم دونستم خدمتتون عرض کنم که منبع باید معتبر باشه وگرنه خبر شما بدون منبع معتبر نظر شخصی و یا شاید شایعه میتونه تلقی بشه

موفق باشید

نظر

با سلام خدمت دوستان

امیدوارم مفید باشه
                تشکر یادتون نره
                دوست من درست نیست به همین راحتی شایعه درست کنید و آخرش هم بنویسید
                تشکر یادتون نره
                تشکر برای چی؟

تا اونجا که تو خبرا بود تولید آیفون ۵ برای چند ساعت متوقف شد
                و فروش آیفون ۵ هم متوقف شده کمی حرف غیر منطقی هست

اصولا هر محصول اپل در روز های اول فروش معمولا به سختی در اپل استور ها گیر میاد
                دلیلیش هم این هست که میزان عرضه از تقاضا کمتر است. این اتفاق برای آیپد ۲ افتاد زمانی که خودم میخواستم بگیرم و قول ۲ هفته بعد رو میدادند
                برای مک بوک پرو رتینا هم افتاد و هفته های بعد از فروشش با سختی میشد اون رو تو یک اپل استور برای فروش پیدا کرد
                لطفا شایعه بی مورد رو منتشر نکنید

تاپیک بسته و در آینده حذف خواهد شد
                i-phone.ir
                The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

صبر کنید ..
                X