اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چطور مشخصات کامل مک بوک پرو رو در بیارم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چطور مشخصات کامل مک بوک پرو رو در بیارم؟

سلام دوستان یک مک بوک پرو مدل 2010 هستش که اصلا هیچ نمیدونم مدل لبتاپ چیه و cpu و ... چنده و خلاصه میخوام بفروشمش واسه همین میخوام مشخصات در بیارم و یه آگهی تو بازارچه بذارم ممنون میشم راهنمایی کنید چطور این مشخصات رو دربیارم؟

شما از تو منو بار روى آيكون اپل كليك كنيد و About This Mac رو انتخاب كنيد حالا روى More Info كليك كنيد و در نهايت System Report رو بزنيد تا به همه مشخصات دسترسى پيدا كنيد.
    .:amgr:.

نظر

نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
      شما از تو منو بار روى آيكون اپل كليك كنيد و About This Mac رو انتخاب كنيد حالا روى More Info كليك كنيد و در نهايت System Report رو بزنيد تا به همه مشخصات دسترسى پيدا كنيد.
      ممنون دوست خوبم از اونجا میشه به اینکه مدلش ...md یا ...mc چی هستش پی برد؟

نظر

من زنگ زدم به رفیقم و بهش گفتم این مسیر رو رفته ولی میگه system report نداره!!!

کلا میخوام بفروشم باید cpu ,vga , hdd , core I و ... رو چطور بدست بیارم همه چی رو باید بگم تا بشه فروختتش دیگه

نظر

نوشته اصلی توسط AliZali نمایش پست ها
          من زنگ زدم به رفیقم و بهش گفتم این مسیر رو رفته ولی میگه system report نداره!!!

کلا میخوام بفروشم باید cpu ,vga , hdd , core I و ... رو چطور بدست بیارم همه چی رو باید بگم تا بشه فروختتش دیگه
          مدل mc اینارو روی جعبه می نویسه

اگر نیست اونجا پس ورژن مک خیلی قدیمیه باید در فولدر applications>utilities دنبالش بگرده

نظر

صبر کنید ..
          X