اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون اپل واچ

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون اپل واچ

کاربران عزیز می توانند سوالات و مشکلات خود را پیرامون اپل واچ در این تاپیک مطرح کنند

با تشکر

سلام دوستان خسته نباشيد. مى خواستم بدونم مى شه بند هاى استيل و چرم رو به واچ اسپورت هم متصل كرد و بهش مى خورن؟ بعد به نظرتون بند هاى استيل ارزون تر واسه شركت هاى ديگه هم احتمال داره بياد؟

نظر

نوشته اصلی توسط sepehr7 نمایش پست ها
      سلام دوستان خسته نباشيد. مى خواستم بدونم مى شه بند هاى استيل و چرم رو به واچ اسپورت هم متصل كرد و بهش مى خورن؟ بعد به نظرتون بند هاى استيل ارزون تر واسه شركت هاى ديگه هم احتمال داره بياد؟
      بله همه بندها سازگار هستند، مدل هایی که سریشون استیل هست زیاد قشنگ نمیشه روی آلمینیوم

بله احتمالا طی ۵-۶ ماه آینده میاد.

نظر

ايا اپل واچ اسپورت با بند استيل هست؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط developers نمایش پست ها
          ايا اپل واچ اسپورت با بند استيل هست؟

خیر تمام مدل های اسپورت با بند اسپورت عرضه شدند. باید بند جداگانه تهیه کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
            خیر تمام مدل های اسپورت با بند اسپورت عرضه شدند. باید بند جداگانه تهیه کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk
            الان براي خريد كجا ميتونيم مراجعه كنيم ؟ و البته تست

نظر

با سلام وخسته نباشید من میخواستم بدونم که تماس تلفنی در اپل واچ چگونه است اپل واچ که سیم کارت نمیخوره
              با تشکر

- - - - - - - - - -

با سلام وخسته نباشید من میخواستم بدونم که تماس تلفنی در اپل واچ چگونه است اپل واچ که سیم کارت نمیخوره
              با تشکر

- - - - - - - - - -

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط zp110 نمایش پست ها
                با تشکر

- - - - - - - - - -

با تشکر

- - - - - - - - - -

با تشکر
                با سلام
                تماس های ورودی و خروجی از طریق آیفون که باهاش جفت شده صورت میگیره!

نظر

سلام بنده اپل واچ اسپورت ۴۲ میلی متری را خریداری نمودم ولی متاسفانه مسیج هایش با تاخیر میاد با ای مسیج و وایبر و ... مشکل ندارم فقط مسیج راه حل چیه؟
                  درضمن watch is 1.0.1 ورژن اپل واچ بنده است

نظر

نوشته اصلی توسط Arad 1380 نمایش پست ها
                    سلام بنده اپل واچ اسپورت ۴۲ میلی متری را خریداری نمودم ولی متاسفانه مسیج هایش با تاخیر میاد با ای مسیج و وایبر و ... مشکل ندارم فقط مسیج راه حل چیه؟
                    درضمن watch is 1.0.1 ورژن اپل واچ بنده است
                    کسی نیست راهنمایی کنه؟؟؟

نظر

کسی نیست راهنمایی کنه؟؟؟
                      در مورد من هم همينطوره فكر نميكنم ايرادي باشه چون همشون تقريبا با ٤٠ ثانيه تاخير ميان ( منظورم اينه كه كم و زياد نميشه )
                      ولي اگر از ستينگ ايفون ايمسيج رو خاموش كنيد اين تاخير از بين مي ره به علاوه اينكه ارسال sms هم درست ميشه اما من خودم اين كار رو نكردم چون ايمسيج روي ايفونم برام مهم تره.

- - - - - - - - - -

کسی نیست راهنمایی کنه؟؟؟
                      در مورد من هم همينطوره فكر نميكنم ايرادي باشه چون همشون تقريبا با ٤٠ ثانيه تاخير ميان ( منظورم اينه كه كم و زياد نميشه )
                      ولي اگر از ستينگ ايفون ايمسيج رو خاموش كنيد اين تاخير از بين مي ره به علاوه اينكه ارسال sms هم درست ميشه اما من خودم اين كار رو نكردم چون ايمسيج روي ايفونم برام مهم تره.

نظر

من با ارسال ضربان قلب و یا استیکر از طریق واچ مشکل دارم
                        یعنی اپل واچ به اپل واچ نمیتونم استیکر بکشم و بفرستم
                        با چهار نفر مختلف تست کردم نشد
                        کسی راهی نداره؟
                        نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
                        مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
                        --------------------------------------------------------
                        فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
                        طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

نوشته اصلی توسط iReza13 نمایش پست ها
                          من با ارسال ضربان قلب و یا استیکر از طریق واچ مشکل دارم
                          یعنی اپل واچ به اپل واچ نمیتونم استیکر بکشم و بفرستم
                          با چهار نفر مختلف تست کردم نشد
                          کسی راهی نداره؟
                          این مشکل به خاطر فعال نشدن آیمسیج برروی شماره تلفن داخل ایران پیش میاد. روی آیفون یک بار آیمسیج رو خاموش کنید و دوباره روشن کنید، پیغام ارسال sms فعال سازی رو cancel بزنید و فقط روی اپل آیدی فعال کنید. بعد هم caller id آیمسیج رو اپل آیدی اصلی انتخاب کنید. مثلا @icloud و @me اینارو نزنید و همون ایمیل اصلی که باهاش اپل آیدی ساخته شده رو انتخاب کنید به عنوان caller id.

اینطوری برای چندین نفر درست کردم من.

نظر

با سلام خدمت دوستان.اقا رو اپل واچ من یک خط افتاده و ناجور رو عصابم سطحی،موندم چیکار کنمش؟این خط رو میتونم از بین ببرمش یا نه؟بدشم مگه اپل واچ ضد خش نیستش.با تشکر

نظر

با سلام خدمت دوستان.ببخشید میشه اون سوالمو کسی جواب بده.با تشکر

نظر

صبر کنید ..
                              X