اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه نصب windows 7 روی هارد اکسترنال بوسیله مک بوک پرو ؟؟؟؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نحوه نصب windows 7 روی هارد اکسترنال بوسیله مک بوک پرو ؟؟؟؟؟؟

با عرض سلام
    من روی مک بوک پرو لاین نصب کردم و ویندوز 7 بوسیله بوتکمپ.
    میخواستم یه ویندوز روی هارد اکسترنال نصب کنم اما نمیدونم میشه یا نه ؟؟؟؟؟
    اگه دوستان بلدن لطفا یه آموزش بزارن، ممنون میشم.

از شدن که میشه فقط باید سیتم بوتتون رو تغییر بدبد که با برنامه ای مثل rEFIt می تونید این کار رو انجام بدید
    من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
    I cannot put my finger on It now
    The Child is Grown , The Dream is Gone
    I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

ممنون از کمکتون
      میشه مراحلشو هم بگید ؟

نظر

کدوم قسمت ؟! تغییر بوت یا کلا نصب ویندوز ؟
        من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
        I cannot put my finger on It now
        The Child is Grown , The Dream is Gone
        I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

ترجیحا این کارو نکنید! اصولا ریختن سیستم عامل غیر پرتابل روی هارد اکسترنال توصیه نمی شه. چون ویندوزت ممکنه فایل هاش به راحتی خراب شه!
          خود ویندوز رو رو هارد اصلی بریز فایل ها و همه چیزو از جمله کل قسمت Users رو ببر به اکسترنال اگه مشکل فضا داری

نظر

نوشته اصلی توسط lvladreaper نمایش پست ها
            کدوم قسمت ؟! تغییر بوت یا کلا نصب ویندوز ؟
            هر دو موردش رو .
            من rEFIt نصب کردم ورژن لاین 10.7.3 هست ولی نمیدونم چرا وقتی بعد ریستارت کردن alt رو میگیرم نمیاد ، قدیما می یومد

نظر

سلام خدمت دوستان دوتا تاپیک در این مورد باز شده و هیچ جواب درست حسابی به هیچ کدوم نشده محبت کنید اساتیدی که در این زمینه تخصص دارند یه آموزش ساده بدن.
              اکثرا با این کمبود فضا مشکل دارند.من هم می خوام اگر امکان داره ویندوز ده رو روی اکسترنال داشته باشم برای مک بوک ایرم اما نتونستم و نشد.خواهشا اگر راهی هست بفرمایید اگر هم شدنی نیست حداقل یه جواب محکم تا بیخیال بشیم

- - - - - - - - - -

سلام خدمت دوستان دوتا تاپیک در این مورد باز شده و هیچ جواب درست حسابی به هیچ کدوم نشده محبت کنید اساتیدی که در این زمینه تخصص دارند یه آموزش ساده بدن.
              اکثرا با این کمبود فضا مشکل دارند.من هم می خوام اگر امکان داره ویندوز ده رو روی اکسترنال داشته باشم برای مک بوک ایرم اما نتونستم و نشد.خواهشا اگر راهی هست بفرمایید اگر هم شدنی نیست حداقل یه جواب محکم تا بیخیال بشیم

نظر

بله شدنی هست. البته پیشنهاد نمیشه چون وقتی سیستم عاملی که پرتابل نیست، از روی USB بارگذاری بشه سرعتش بصورت قابل توجهی پایین میاد.

به هر صورت این راه حل کاملا گویا هست :
                محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

بخونید و انجام بدید. جایی اگر سوالی داشتید مطرح کنید راهنماییتون میکنیم.

منبع

نظر

یاسین جان ممنون از توجه شما و آموزش قدم به قدم خوبتون امیدوارم مشکل بقیه دوستان هم حل بشه

نظر

صبر کنید ..
                  X