اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل no service 3gs در 5.1.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل no service 3gs در 5.1.1

سلام من یه 3gs دارم با ورژن 5.1.1 و بیس باند 6.15.00 قبلا هم با ایرانسل و هم با همراه اول مشکل no service و searching داشت بعد ultra snow fixer for 5.1.1 و نصب کردم یه مدت درست شد ولی موقتی بود.بعد با اسنو بریز کاستوم ساختم و به 5.1.1 ریستور کردم الان یا انتن میاد و میره یا وقتی انتن داره نمیتونم تماس بگیرم.کمک کنید لطفا

شما مطمئنید مشکل سخت افزاری و مربوط به اسلات سیمکارت نیست ؟

(یک یا دو تکه کاغذ پشت سیمکارتتون قرار بدید و بعد سیمکارت رو جا بزنید ببینید درست میشه ؟)

نظر

نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها
      شما مطمئنید مشکل سخت افزاری و مربوط به اسلات سیمکارت نیست ؟

(یک یا دو تکه کاغذ پشت سیمکارتتون قرار بدید و بعد سیمکارت رو جا بزنید ببینید درست میشه ؟)
      این مشکل حدود دو ماه برطرف شده بود ولی باز دوباره اینجوری شد

نظر

امکان داره از بیس باندم باشه یا برنامه خاصی ایجاد مشکل کنه؟من یه جا خوندم اگه بیس باند رو دانگرید کنی درست میشه.لطفا راهنمایی کنید

نظر

مشکل no service 3gs در 5.1.1

بيس باند اگه آپديت نشه كه مشكلي پيش نمياره...

تا اونجايي كه ميدونم بيس باند هم فقط با آپديت فريمور، بروز ميشه.

نظر

الان که ultrasn0w دیگه آپدیت شده چه نیازی به ultra snow fixer for 5.1.1 هست؟
            منم 3gs دارم و بخاطر همین که آپدیت ultrasn0w برای 5.1.1 دیر اومد مدتها نتونستم بیام به 5.1.1 و ultra snow fixer for 5.1.1 هم اونقد آنتنم ضعیف بود که عملا قطع بود

نظر

نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها
              بيس باند اگه آپديت نشه كه مشكلي پيش نمياره...

تا اونجايي كه ميدونم بيس باند هم فقط با آپديت فريمور، بروز ميشه.
              دوست عزیز منظورم اینهکه نیاز نیست بیسباند رو دانگرید کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط flashpoint نمایش پست ها
                الان که ultrasn0w دیگه آپدیت شده چه نیازی به ultra snow fixer for 5.1.1 هست؟
                منم 3gs دارم و بخاطر همین که آپدیت ultrasn0w برای 5.1.1 دیر اومد مدتها نتونستم بیام به 5.1.1 و ultra snow fixer for 5.1.1 هم اونقد آنتنم ضعیف بود که عملا قطع بود
                دوست عزیز امتحان کردم بازم نشد.

- - - - - - - - - -

ممنون از کمک هاتون ولی میشه بیشتر راهنمایی کنین؟

نظر

با توجه به آموزش های قسمت آنلاک و جیلبریک به 6 ریستور کنید همون 6.0.1 رو میگم بعد با ultrasnow فریمور 6.15.00 آنلاک میشه!

نیازی نیست روی 5 بمونی

نظر

نوشته اصلی توسط sanboy نمایش پست ها
                    با توجه به آموزش های قسمت آنلاک و جیلبریک به 6 ریستور کنید همون 6.0.1 رو میگم بعد با ultrasnow فریمور 6.15.00 آنلاک میشه!

نیازی نیست روی 5 بمونی
                    برای اینکه به 6.0.1 برم نیازی نیست اول به 6.0 برم؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir sharifi نمایش پست ها
                      برای اینکه به 6.0.1 برم نیازی نیست اول به 6.0 برم؟
                      نه نيازي نيست
                      زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

سلام به دوستان من.منم یه 3gs 8gb دارم که بیس باندم رو خودم از 5.14.02 به 6.15.00 آوردم و یه 8 ماهی خیلی خوب آنتن میداد ولی یه ماه پیش یدفعه خراب شد و کلا گوشی خاموش شد تا الان ک آوردم روی 5.1.1 هرکاری میکنم آنتن نمیاد و همه روش های توی سایتارو هم امتحان کردم تقریبا.نمیدونم چیکار کنم.تروخدا کمک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط mohammadpershia نمایش پست ها
                          سلام به دوستان من.منم یه 3gs 8gb دارم که بیس باندم رو خودم از 5.14.02 به 6.15.00 آوردم و یه 8 ماهی خیلی خوب آنتن میداد ولی یه ماه پیش یدفعه خراب شد و کلا گوشی خاموش شد تا الان ک آوردم روی 5.1.1 هرکاری میکنم آنتن نمیاد و همه روش های توی سایتارو هم امتحان کردم تقریبا.نمیدونم چیکار کنم.تروخدا کمک کنید
                          الان بیس باند همون 6.15.00 هست ؟

نظر

نمیدونم این مشکل از کجاست من هم یه 3gs دارم و در 5.0.1 انتن میداد ولی خوب بعد از یه سری مشکلات انتنم رفت بیسباندم 6.15 بود و حتی دانگرید هم کردم و درست نشد به 6.1 ریستور کردم و هم ultrasonw و هم fixer که برای 6 + اومدرو نصب کردم بازم مشکل شما را داشتم اول searching بعد هم noservice حالا فکر کردم مشکل سخت افزاریه دادم به یک تعمیرکار و منتشرم ببینم چی میگه

ولی فکر کنم این مشکل برای خیلیا انفاق افتاده باشه و باید دنبال دلیل گشت

احتماب داره اپل برای گوشی های لاک و برای جلوگیری از انلاک کردن برنامه ای را از طریق ایتیونز یا اینترنت روی گوشی نصب کنه ؟؟؟

اخه xbox دارم و microsoft یه اپدیتی داد که بازی های کپی اجرا نشن و مشکلاتی بوجود اورد و این کار تا جایی که یادمه بدون اجازه کاربرها صورت گرفت گفتم شاید اپل هم دست به چنین کاری زده باشه

نظر

آره بیس باندمو آبان پارسال از 5.14.02 به 6.15.00 آوردم و بدون هیچ مشکلی آنتن میداد حتی روی 5.1.1 ولی الان ک دوباره اومدم روی 5.1.1 آنتن نمیاد

نظر

صبر کنید ..
                              X