اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

داغ شدن مکبوک در حالت عادی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• داغ شدن مکبوک در حالت عادی

سلام
    بنده ۹۹٪ فعالیتم با مک بوک:
    گوگل کروم
    ریموت دسکتاپ
    تریلیان مسنجر
    و دیگر هیچ.
    وقتی لبتابم روی پاهام میزارم داغ هست در واقع احساس میکنم اکثرم واقع گرمایی در زیر آن داره که رنج اوره !

قبلا ایسوز داشتم هیچ وقت گرماش احساس نمیکردم
    ایا برای شما هم اینطوریه؟ یا مشکل از os منه که نیاز به فرمت کردن داره از اول

نوشته اصلی توسط Tornado2800 نمایش پست ها
    سلام
    بنده ۹۹٪ فعالیتم با مک بوک:
    گوگل کروم
    ریموت دسکتاپ
    تریلیان مسنجر
    و دیگر هیچ.
    وقتی لبتابم روی پاهام میزارم داغ هست در واقع احساس میکنم اکثرم واقع گرمایی در زیر آن داره که رنج اوره !

قبلا ایسوز داشتم هیچ وقت گرماش احساس نمیکردم
    ایا برای شما هم اینطوریه؟ یا مشکل از os منه که نیاز به فرمت کردن داره از اول

دوست عزیز... این یه مسله عادیه... تا جایی که من میدونم به خاطر داشتن بدنه آلومینیومی گرما به بدنه انتقال داده میشه تا از گرمای فضای داخلی مک بوک و قطعات سخت افزاری کم شه

و سری لپ تاپهای دیگه به علت استفاده از مواد غیرآلومینیومی که رسانا نیستن گرما خیلی کمتری احساس میشه...

دوست عزیز میتونی از برنامه های مدیریت فن ها هم واسه کنترل این گرما استفاده کنی...

نظر

به نظرم شما با نرم افزارهای دما سنج چک کنید ببینید دمای سیستمتون در کارهای مختلف چه قدره.
      من در کارهای عادی گرمای خاصی حس نمی کنم!

نظر

سلام. دوست عزیز علاوه بر توضیحات دوستان دیگه اینو اضافه کنم که کروم بیشتر از سافاری و فایرفاکس باعث مصرف باتری و اشغال رم و گرم شدن میشه. درضمن وقتی از مرورگر استفاده نمی کنید ببندینش و اگر نمیخواید ببندید حتما بفرستینش پایین. کمی کمک می کنه.

نظر

ممنون
          شما یعنی روی پاتون میزارید گرمایی احساس نمیکنید که ازار دهنده باشه؟
          البته گرمایی که میگم صدای فن رو در نمیاره فقط گرم هست
          نکته: مک بوک بنده در پوشش کاور مخصوص Moshi می باشد.

نظر

ممنون
            شما یعنی روی پاتون میزارید گرمایی احساس نمیکنید که ازار دهنده باشه؟
            البته گرمایی که میگم صدای فن رو در نمیاره فقط گرم هست
            نکته: مک بوک بنده در پوشش کاور مخصوص Moshi می باشد.
            دوست عزیز... گرمای بدنه مک بوک یه چیز عادیه... چون از میزان گرمای مک بوک شما اطلاعی ندارم تو صیه میکنم برای خنک نگه داشتن مک بوک از برنامه smcFanControl یا برنامه های مشابه استفاده کنی...اگه هم گرماش زیاد آزار دهنده نیست خودتو نگران نکن...مشکلی پیش نمیاد...به خاطر نازکی زیاد بدنه مک بوک ها وجود گرما حتمیه...

نظر

نکته ای که یکی از دوستان اشاره کرد به گوگل کروم بود
              بنده قبلا مقالاتش رو خوندم
              نمیدونم الا مشکلم مربوط به این میشه یا خیر
              از طرف دیگر بسیار دوست دارم که بتونم از safari استفاده کنم اما ! باتوجه به دیوایس هایی دیگه که دارم
              موبایل اندروید
              و pc
              نمیتونم به درستی سینک کنم اطلاعاتم چون سافاری براشون نیست و فقط برای اپل ها هست

نظر

نکته ای که یکی از دوستان اشاره کرد به گوگل کروم بود
                بنده قبلا مقالاتش رو خوندم
                نمیدونم الا مشکلم مربوط به این میشه یا خیر
                از طرف دیگر بسیار دوست دارم که بتونم از safari استفاده کنم اما ! باتوجه به دیوایس هایی دیگه که دارم
                موبایل اندروید
                و pc
                نمیتونم به درستی سینک کنم اطلاعاتم چون سافاری براشون نیست و فقط برای اپل ها هست
                دوست عزیز... کار با مرورگرها کار سنگینی برای سیستم عامل محسوب نمیشه و قطعات سخت افزاری باید در شرایط عادی باشن... با این حال برای اینکه از مرورگر کروم خیالت راحت شه یه سری به activity monitor سیستم بزن تا مطمن شی مثل عکس زیر...

نظر

این عکس از وضعیت گرمایشی سیستم من هست که پایینش گرما احساس میکنم

نظر

دوست عزیز... این گزارش موقعی گرفته شده که فقط داشتی از مرورگر استفاده میکردی...؟
                    چون واقعا غیر عادیه و درجه حرارت قطعات خیلی بالاست...

توصیه میکنم حتما تو این وضعیت دور فن رو جهت خنک شدن سیستم بیشتر کنی... تا آسیبی به قطعات نرسه به مرور زمان...

نظر

بله البته فکر کنم این فارنهایت باشه ؟

نظر

بله البته فکر کنم این فارنهایت باشه ؟
                        اگه به فارنهایت باشه که وضعیت گرمایشش مث سیستم خودمه و مشکلی نیست...
                        ویرایش توسط BeDifferent : https://i-phone.ir/forums/member/172622-bedifferent در ساعت 30-11-2014, 02:38 AM

نظر

دوستان اگه فارنهایت نیست اعلام کنید
                          با این وضعیت من گرمایی احساس میکنم که وقتی روی پام میزارم ازار دهنده هست
                          نمیدونم ایا واقعا نرماله یا خیر
                          کسانی که این تاپیک میبینند : اسکرین شات گرمایشی سیستم در صفحه ی قبل موجوده

نظر

دوست عزیز... نباید فارنهایت باشه... اگه باشه که با این وضعیت گرمایش دور فن میره که طبق گفته شما دور فن بالا نیست... به نظرم حساسیت زیادیه...

واسه اطمینان خاطر یه سر به تنظیمات برنامه ای که باهاش این گزارش رو تهیه کردی و وضعیت دما رو واحد سلسیوس تغییر بده...

نظر

بله دوست عزیز. قطعا بعد از چند دقیقه کار گرمایی که روی پا احساس میشه آزاردهنده هست و عادیه.

نظر

صبر کنید ..
                              X