اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رفع مشکل ماندن کیبورد روی صفحه خانگی iPhone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
    من پست شماره ۱۲ دیدم شما در setting--general--reset--reset network setting کن برای گوشیت هیچ مشکلی نداره و کاما به این موضوع مربوط هست
    باسلام دوست عزیز
    reset network تمام گزینه های مربوط به اینترنت و مخلفاتشو پاک میکنه که با این کار v***p*** هم پاک میشه
    ایشون ( god123 ) حرفشون اینه که میگن زمانی که گزینه v***p*** رو روشن میکنی اگر به هر دلیلی ارور یا خطایی داد مشکل ماندن کیبرد پیش میاد.
    من هم خودم تست کردم و زمانی که خطاداد کیبرد هم به مشکل خورد
    زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

نوشته اصلی توسط msb88 نمایش پست ها
      باسلام دوست عزیز
      reset network تمام گزینه های مربوط به اینترنت و مخلفاتشو پاک میکنه که با این کار v***p*** هم پاک میشه
      ایشون ( god123 ) حرفشون اینه که میگن زمانی که گزینه v***p*** رو روشن میکنی اگر به هر دلیلی ارور یا خطایی داد مشکل ماندن کیبرد پیش میاد.
      من هم خودم تست کردم و زمانی که خطاداد کیبرد هم به مشکل خورد
      بله دوست عزیز پاک میشه اما بازم نصب می کنه اما به امتحانش می ارزه و توصیه اینه که دیگه از اون وی---p****ان استفاده نشه واین کار تست شده جواب گرفتیم روی دستگاههای زیاد

نظر

نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
        بله دوست عزیز پاک میشه اما بازم نصب می کنه اما به امتحانش می ارزه و توصیه اینه که دیگه از اون وی---p****ان استفاده نشه واین کار تست شده جواب گرفتیم روی دستگاههای زیاد
        بحث سر مدل v***پی ... نیست دوست عزیز.هر پیغامی که دلیل بر وصل نشدن v***p به سروربده مشکل بوجود میاره. شما wifi رو قطع کنید و اون موقع v***P رو روشن کنید .
        بعد به صفحه کیبرد برید خواهید دید که کیبرد حذف نمیشه.

نظر

حالا بعد کانکت شدن سخته یه بار قفل کنید و دوباره باز کنید ؟
          (منظورم گوشی رو قفل کنیم)

نظر

نوشته اصلی توسط Ipooya نمایش پست ها
            حالا بعد کانکت شدن سخته یه بار قفل کنید و دوباره باز کنید ؟
            (منظورم گوشی رو قفل کنیم)
            پویا جان من الان تست کردم و زمانی که گوشی رو قفل کردم و باز کردم حرف شما درسته ولی مشکل اینه که وقتی روی سرچ میری دوباره کیبرد هست

نظر

نوشته اصلی توسط msb88 نمایش پست ها
              پویا جان من الان تست کردم و زمانی که گوشی رو قفل کردم و باز کردم حرف شما درسته ولی مشکل اینه که وقتی روی سرچ میری دوباره کیبرد هست
              این کلا یه باگه !
              اگه ریست نتورک کنی باید رمز *** و wi-fi رو دوباره بزنی
              به دنگ و فنگ اش نمی ارزه
              اگه قفل کردن سخته یه برنامه باز کنید بعد بیاید بیرون می ره
              منم یه زمانی این مشکل رو داشتم اما اصلا نه

نظر

دوستان عزیز جهاندیده و پویا من متوجه شدم reset network چیه همونطور که قبلا گفتم مشکل از vvvvvvppppppppnnnnnn پس چکاریه کلا vvvvvvvvvvvpppppppppppppppppppnnnnnnnnnnnnnnnnnn حذف کنید لازم نیست که کل تنظیماتو حذف کنیید در ضمن شما هزار بار ریست کن ده هزار بار کل تنظیماتو ریست کن اصلا برو یه گوشی نو بخر اگه ویییییی پییییییی اننننننن بسازی و به هنگام اتصال ارور بده این باگ تکرار می شه
                اگر وییییییی پیییییییی نییییییییییییی وجود نداشته باشه این باگ بهیچ وجه رخ نمیده تمام

جناب msb88 توضیحاتتون کاملا درسته و نکنه ی منو متوجه شدید
                ویرایش توسط god123 : https://i-phone.ir/forums/member/90734-god123 در ساعت 18-09-2012, 04:18 AM

نظر

خبر خوب دارم برای کسانی که این مشکل دارن دیروز فکر کنم ios 6 آماده شد برای آپدیت خوب ظاهرا این باگ در این ورژن کاملا بر طرف شده و کسانی که جیلبریک باسشون مهم نیست میتونن راحت از شفتالو استفاده کنن

نظر

صبر کنید ..
                  X