اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

كار نكردن زنگ بيدارباش درصورت خاموش بودن آيفون !!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• كار نكردن زنگ بيدارباش درصورت خاموش بودن آيفون !!!

از دوستان كسي تا حالا به اين مشكل برخورده كه مثلاً اگه آلارم ساعت رو تنظيم كني و گوشي رو خاموش كني، گوشي سر ساعتي كه تنظيم كردي زنگ نميخوره !!!
    در صورتي كه بقيه گوشيها اصلاً اين مشكل رو ندارن!!
    جالب اينجاست كه و وقتي شما خواب هستين به اميد اينكه گوشي صبح بيدارتون كنه اگه گوشي كم شارژ داشته باشه و خاموش شه ديگه زنگ بيدارباش نميزنه!!
    درصورتي كه بقيه گوشي ها به اندازه يه زنگ بيدارباش توي خودشون شارژ نگه ميدارن

جایی که میخوابید پریز برق نداره؟؟؟

نظر

الان شما این رو مشکل میدونید؟ به نظر من گوشی خاموش نباید کاری انجام بده.. وقتی گوشی خاموشه یعنی فعالیتش رو قطع کردین پس دلیل نداره زنگ بخوره..من فکر نمی کنم گوشی باشه که در حالت خاموش آلارمش به صدا بیاد.. در ضمن این موضوع تاپیک جدا نداشت.. میتونستین در قسمت مشکلات آیفون مطرح کنید

نظر

چرا گوشی های نوکیا ی که من داشتم موقع آلارم روشن میشدن..

نظر

نوشته اصلی توسط o.mid نمایش پست ها
          الان شما این رو مشکل میدونید؟ به نظر من گوشی خاموش نباید کاری انجام بده.. وقتی گوشی خاموشه یعنی فعالیتش رو قطع کردین پس دلیل نداره زنگ بخوره..من فکر نمی کنم گوشی باشه که در حالت خاموش آلارمش به صدا بیاد.. در ضمن این موضوع تاپیک جدا نداشت.. میتونستین در قسمت مشکلات آیفون مطرح کنید
          عزيزم اين دقيقاً مشکل حساب ميشه....چون alarm گوشی جزو مهمترين قسمت گوشی برای اکثر افراد هست برای همين توی اکثر گوشی ها alarm حتی در موقع خاموش بودن گوشی کار ميکنه....
          اين دقيقاً يه مشکل هست....
          (لطفاً نظر های تعصبی رو در مورد آيفون کنار بزاريد....حتی بهترين انسان ها هم کامل نيستن اينکه ديگه ساخته دست همين بشر هست)

نظر

باتری ایفون طوریه که وقتی به صفر میرسه عملا دیگه خالیه خالیه .
            ولی گوشی های دیگه وقتی به صفر میرسند و خاموش میشن بعد روشن کردن مجدد حداقل چند دقیقه کار میکنند .
            به نظر من وقتی که گوشی خاموشه یعنی دیگه هیچ کاربردی نداره

نظر

نوشته اصلی توسط Ahmadreza.ara نمایش پست ها
              عزيزم اين دقيقاً مشکل حساب ميشه....چون alarm گوشی جزو مهمترين قسمت گوشی برای اکثر افراد هست برای همين توی اکثر گوشی ها alarm حتی در موقع خاموش بودن گوشی کار ميکنه....
              اين دقيقاً يه مشکل هست....
              (لطفاً نظر های تعصبی رو در مورد آيفون کنار بزاريد....حتی بهترين انسان ها هم کامل نيستن اينکه ديگه ساخته دست همين بشر هست)
              در مورد اسمارت فون ها این مسئله نمیتونه ایراد محسوب بشه چرا که همانند یه کامپیوتر عمل میکنه و شما با خاموش کردنش عملا هیچ انتظاری ازش ندارید
              بنده تا این لحظه اسمارت فون های ویندوز موبایل رو بررسی کردم و دقیقا عملکردی شبیه ios دارند. البته تا الان توفیق استفاده از آندروید رو نداشتم، ما مطمئنم اونم عملکردش مثله ویندوز موبایل و آیفون هستش.
              موفق باشید

نظر

من ایفون ۴ دارم و شارژ گوشی تمام شده و الارم هم کار کرده برای شما اینطور نیست نمی دونم چرا؟؟؟؟؟

شما تو قسمت ساعت موقع تنظیم ساعت برای زنگ قسمت repeat همه روزها رو تیک زدید؟؟؟؟

نظر

آقا من گذاشتم رو دودقیقه دیگه و خاموش کردم زنگ نزد
                  ولی 5 دقیقه دیگه که روشن کردم شروع کرد به زنگ زدن

نظر

گوشی آیفون از زمانی که دیگه به علت نداشتن شارژ روشن نمیشه تا سه روز ذخیره انرژی داره .اینو من تجربه کردم .

نظر

نوشته اصلی توسط alen delon نمایش پست ها
                      گوشی آیفون از زمانی که دیگه به علت نداشتن شارژ روشن نمیشه تا سه روز ذخیره انرژی داره .اینو من تجربه کردم .
                      خوب اگه رشن نشه و آلارم هم کار نکنه اون ذخيره به چه درد ميخوره؟

نظر

زنگ نميخوره دوستان و اين مشكل به حساب مياد
                        من به خاطر همين اشكال صبح بيدار نشدم برم سر كار

نظر

نوشته اصلی توسط adel0098 نمایش پست ها
                          خوب برادر وقتی دستگاه خاموشه، خاموشه دیگه! اینکه نوکیا نیست ساعت دیجیتال باشه! یه کامپیوتر کوچیکه. اگه مایلید کار کنه باید روشن نگهش دارید. به همین سادگی!

نظر

نوشته اصلی توسط adel0098 نمایش پست ها
                            نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
                            خوب برادر وقتی دستگاه خاموشه، خاموشه دیگه! اینکه نوکیا نیست ساعت دیجیتال باشه! یه کامپیوتر کوچیکه. اگه مایلید کار کنه باید روشن نگهش دارید. به همین سادگی!
                            گوشي آيفون وقتي خاموش باشه زنگ ميخوره

اما اگه شارژش تموم شده باشه ديگه زنگ نميخوره

نظر

نوشته اصلی توسط imakoran نمایش پست ها
                              گوشي آيفون وقتي خاموش باشه زنگ ميخوره

اما اگه شارژش تموم شده باشه ديگه زنگ نميخوره
                              نه برادر! نه عزیز! بابا شما این اطلاعات رو از کجا میارید آخه؟ این که دیگه چیز پیچیده ای نیست، یه دقیقه گوشیت رو خاموش کن ببین زنگ میزنه یا نه!

نظر

صبر کنید ..
                              X