اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با اکتیو کردنِ ios 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با اکتیو کردنِ ios 5

سلام خسته نباشید دوستان من یه آیفون gs۳ دارم بد دیشب به یوس ۵ ریستور کردمش حالا الان هرکاریش می*کنم اکتیو نمی*شه رفتم تو اپل رگیسترم کردما ولی* نمیدونم باید چیکار کنم خواهش می*کنم کمکم کنید

شما udid ثبت کردید؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط iMoP نمایش پست ها
      شما udid ثبت کردید؟؟؟؟

والا منظورتو متوجه نمیشام من یکم تازه واردم اگه میتونی* کمکم کنی* که یعنی* دستت درد نکنه شدید

نظر

برای ریستور به ios 5 و اکتیو شدن دستگاه ( حتی انلاک ) باید udid دستگاهتون به عنوان دولوپر ثبت شده باشه
        برای این کار باید بک اکانت دولوپر تهیه کنید که ۹۹ هزار تومان برای ۱ سال هست و با udid تون رو بدید کسی که اکنت داره برایتون ثبت کنه

نظر

ahan merc doste aziz pas alan man dg karish nemitonam bokonam bayad beram biron bedam vasam dorost konan?

نظر

فارسی تایپ کنید لطفا
            بیرون هم نمیتونن کاری واستون کنن
            کاربر ialireza توی انجمن میتونه واست ثبت کنه

نظر

زمانی که ios5 بتا معرفی شد udid گوشی رو به یکی از دوستان دادم و ایشون زحمت کشید برام ثبت کرد من هم به راهی اپ کردم و بعد هم گوشی اکتیو شد.تا بتا ۳ رو راحت اپ کردم و اکتیو شد الان مدتیه که روی بتا۳ هستم ومشکلی هم نداشتم.چند ساعت پیش گوشی خود به خود ریست شد وقتی اومد بالا رفت تو ست اپ اولیه و پیغام اکتیو کردن دستگاه رو داده به ایتونز وصل کردم چیز پی انم هم ردیفه اما اکتیو نمیشه چکار کنم؟اصلا جریان چیه؟

نظر

حتما اکانت طرف expire شده

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                  حتما اکانت طرف expire شده
                  راست میگی؟چکار باید کرد؟

نظر

باید اکانتشو تمدید کنه دیگه

نظر

آرین رفتم واسه ریستور پیغام داد فرم ور فعلی شما اکسپایر شده به بالاتر آپ کنید من هم اومدم رو بتا چهار و اکتیو شد

نظر

صبر کنید ..
                      X