اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوست گل به جز بخش مدیریت و کارشناسی بقیه کاربران جدید فعال و ارشد همه از یک جور امکانات استفاده میکنند..
    بحث تگ بخاطر فعالیت فرد به اون داده میشه..
    خلاصه بگم تن ادمی شریف است به جان ادمیت

اگه همش همین باشه!
    همش همینه عزیزم خیالت راحت اینجا کسی حقوق بگیر نیست همه به خاطر عشقشون به اپل و محصولاتش و صد البته کمک به همدیگه تو این سایت فعال هستن..
    ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 15-09-2012, 08:47 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط amgr
      تگ کاربری و عضو شدن در دبیرخانه کارشناسان انجمن
      محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
      دبیرخانه کارشناسان انجمن چیه و اگه میشه در این مورد کاربر ارشد بیشتر توضیح بدین و یا لینکی بگذارین چون من دنبالشم
      با تشکر

نظر

• تاپیک ارتباط با مدیران و بیان مشکلات

نوشته اصلی توسط sinasadegh39 نمایش پست ها
        دبیرخانه کارشناسان انجمن چیه و اگه میشه در این مورد کاربر ارشد بیشتر توضیح بدین و یا لینکی بگذارین چون من دنبالشم
        با تشکر
        یک بخشی مخصوص کارشناسان برای ارتباط با مدیران و هماهنگی های لازم را انجام دادن

💟 Set Fire To The Rain 💟
        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• پس امتیاز خاصی نداره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sinasadegh39 نمایش پست ها
            با تشکر
            این بخش فقط واسه کارشناسان نشون داده میشه..
            شما 500 تا پست مفید داشته باشی تگت به ارشد تغییر پیدا میکنه بعدم اگه مدیریت تشخیص بده شما رو به دبیرخانه واسه کارشناس شدن دعوت میکنه..
            محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

پس امتیاز خاصی نداره ؟
            منظورتون از امتیاز چیه دوست خوب؟چیز خاصی مد نظرتون هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
              همش همینه عزیزم خیالت راحت اینجا کسی حقوق بگیر نیست همه به خاطر عشقشون به اپل و محصولاتش و صد البته کمک به همدیگه تو این سایت فعال هستن..
              البته که این طوره

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
              منظورتون از امتیاز چیه دوست خوب؟چیز خاصی مد نظرتون هست؟
              یه چیزی مثل بخش ویژه

نظر

• به صورت محدود تحت شرایط خاص خودش در اختیار کارشناسان بخش ویژه هم قرار میگیره که اون خودش داستانش مفصله

نظر

• نوشته اصلی توسط sinasadegh39 نمایش پست ها
                  پس امتیاز خاصی نداره ؟
                  تنها امتیازش به نظر من محیط صمیمی و آشنا شدن با بچه های گل انجمن هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                    به صورت محدود تحت شرایط خاص خودش در اختیار کارشناسان بخش ویژه هم قرار میگیره که اون خودش داستانش مفصله
                    لینکی چیزی نداره در این مورد تو قوانین چون دیگه شما دارید خسته می شی (بی ادبی نباشه ها؟)
                    ویرایش توسط =Sina= : https://i-phone.ir/forums/member/38736-sina در ساعت 15-09-2012, 08:58 PM

نظر

• تاپیک ارتباط با مدیران و بیان مشکلات

نوشته اصلی توسط sinasadegh39 نمایش پست ها
                      لینکی چیزی نداره در این مورد تو قوانین چون دیگه شما داری خسته می شی (بی ادبی نباشه ها؟)
                      نه خیر چیزی در این باره نیست و برای دیدن هم فقط کارشناس ها دسترسی دارند

💟 Set Fire To The Rain 💟
                      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
                        تنها امتیازش به نظر من محیط صمیمی و آشنا شدن با بچه های گل انجمن هستش
                        صد البته که بچه ها ی این انجمن دوست داشتنی و عزیز مثل شما دوست عزیز هستند

نظر

• نوشته اصلی توسط amirmedical نمایش پست ها
                          من کسی هستم که خودم 4s ام رو بخاطر آیفون ۵ فروختم! در این ویدیو آیفون ۵ با آیفون 4s مقایسه شده نه با گالاکسی سامسونگ! پس دلیلی برای توهین به ناموس خیلی از دوستان نیست ! بحث من اینه که وقتی آیفون ۵ باعث سرخورگی خیلیا از جمله من در دنیا شده چرا نباید مطرح بشه؟ مسلمه که اکثرا چشم بسته حرفای اپل رو قبول می کنن و اعتراض می کنن اما این دلیل نمی شه .من کلی پیام دریافت کردم که از این ویدیو خششون اومده بود. همه موافقند که اپل انتظارات ما رو با ۵ برآورده نکرد . مشکل من بسته شدن تاپیک هست . من باید بتونم به سوالا پاسخ بدم . مگه اپل پیامبر اسلامه که بهش توهین کنیم قفل بشه تاپیک؟ همچین چیزی در قوانین انجمن نیست! مسلما من در عمرم برندی جز اپل رو انتخاب نخواهم کرد و سراق گوشی های پلاستیکی مثل گلاکسی نخواهم رفت . پیام این ویدیو اینه که اگه 4s یا 4 داری ارزش اینو نداره که آپدیت کنی. با تشکر.
                          دوست عزیز٬ جای این بحث ها و انتقادات همین انجمن هست. بنده عرض کردم طرح مسئله شما درست نبود٬ وگرنه موضوع مسئله شما کاملا به جا بود و منکر این نیستیم که در حال حاضر موضوع اول تمامی رسانه های مربوط به فناوری در این رابطه هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
                            دوست عزیز٬ جای این بحث ها و انتقادات همین انجمن هست. بنده عرض کردم طرح مسئله شما درست نبود٬ وگرنه موضوع مسئله شما کاملا به جا بود و منکر این نیستیم که در حال حاضر موضوع اول تمامی رسانه های مربوط به فناوری در این رابطه هست.
                            فکر کنم من حق دارم نحوه ی بیان مطلبمو انتخاب کنم . بازم می گم من به کسی توهینی نکردم . به هر حال کانال یوتیوب من از این به بعد مرتب فقط در مورد اپل بدون تعصب کورکورانه آپدیت می شه . ایشاللا که دوستان تحمل بیشتری داشته باشن .

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
                            فکر کنم من حق دارم نحوه ی بیان مطلبمو انتخاب کنم . بازم می گم من به کسی توهینی نکردم . به هر حال کانال یوتیوب من از این به بعد مرتب فقط در مورد اپل بدون تعصب کورکورانه آپدیت می شه . ایشاللا که دوستان تحمل بیشتری داشته باشن .

نظر

• نوشته اصلی توسط amirmedical نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

تا وقتی که بخواید تو این انجمن فعالیت داشته باشید٬ نحوه فعالیت شما باید تو چهارچوب قوانین این انجمن باشه دوست من موفق باشید.

نظر

• هیچ راهی نداره که من بتونم نام کاربری خودمو عوض کنم ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X