اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بررسی وضعیت حافظه مدل 32 گیگابایتی آیفون 7/7 پلاس [ ویدئو ]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بررسی وضعیت حافظه مدل 32 گیگابایتی آیفون 7/7 پلاس [ ویدئو ]

با درود

سریعتر ،جدیدتر ،بهتر
    شعاری که همیشه در زمان معرفی آیفون های جدید شنیده ایم .

از همه چیز که بگذریم به مدل 32 گیگابایتی پرچمدارهای جدید اپل می رسیم ،دیوایس هایی که این روز ها تبدیل به نقل و نبات های مجالس بحث شده اند !
    جایگزینی نسخه پایه 16 گیگابایتی با نسخه 32 گیگابایتی یکی از بهترین تغییراتی بود که می توانستیم در کنفرانس 7 سپتامبر اپل بشنویم .
    اما تست بنچمارک های انجام شده نشان می دهد که مدل 32 گیگابایتی آیفون 7 در مقایسه با مدل 128 و 256 گیگابایتی سرعت کمتری در
    نوشتن و خواندن اطلاعات بر روی حافظه دارد . همچنین مدل 64 گیگابایتی آیفون 6S پلاس !

با استفاده از برنامه تست بنچمارک Basemark OS II تعدادی تست بر روی مدل 32 گیگابایتی آیفون 7 انجام داده و هرکز شاهد امتیاز بیشتر از 800
    برای بخش ذخیره سازی نبودیم و این در صورتی است که با سایر دیوایس ها امتیازی میان 1300 تا 1700 را بدست آورده ایم .

از آنجایی که نتایج بدست آمدده با برنامه Basemark بسیار متعدد بود تصمیم به استفاده از برنامه دیگری برای به چالش کشیدن این دیوایس گرفتیم .
    با استفاده از برنامه Pass Mark و تست های متعدد صورت گرفته بر روی مدل 32 گیگابایتی آیفون 7 به این نتیجه رسیدیم که این دیوایس در بخش نوشتن
    اطلاعات بر روی حافظه ضعیف عمل می کند ولی در بخش خواندن اطلاعات بر روی حافظه تقریباً با آیفون 6S پلاس برابری می کند .

از آنجایی که بنچمارک ها ساختگی هستند ،میخواستم بدانیم که در واقعیت این دیوایس چقدر ضعیف عمل می کند ؟ آیا می توان به نتایج بنچمارک ها اعتماد کرد ؟
    بدین منظور یک ویدوئوی 10 دقیقه ای 4K ضبط کره و با استفاده از Trimming موجود در برنامه پیشفرض Photos آن را نصف می کنیم و مدت زمان انجام کار را با سایر
    دیوایس های موجود مقایسه خواهیم کرد .

آیفون 7 پلاس مدل 32 گیگابایتی سه برابر ضعیف تر از مدل 128 گیگابایتی آن است !
    آیا تفاوت نتایج بخش نوشتن برنامه PassMark برای مدل های 32 و 128 گیگابایتی را مشاهده کردید ؟ تقریباً 8 برابر !

اگر شما هم مدل 32 گیگابایتی آیفون 7 / 7 پلاس را در اختیار دارید ،نتایج تست های انجام شده با استفاده از برنامه های فوق را برای ما ارسال کنید .
    بدین منظور می توانید از لینک های زیر ،برنامه های استفاده شده را بر روی دیوایس خود دریافت نمایید .

PassMark

BaseMark OS II

در زیر شما را به دیدن ویدئویی در این زمینه دعوت می کنیم .

نظر

نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
      در زیر شما را به دیدن ویدئویی در این زمینه دعوت می کنیم .

جالب بود ...

نظر

خوب دوستان من یک سوال دارم آیا واقعا ارزش خرید نداره؟برایه من فرقی نمیکنه این تست ها چقدر طول میکشه برایه من هنگی و لگ مهمه موقع انجام بازی وب فیلم برداری و ...
        با این حال آیا باز دچار مشکل میشم 32 بگیرم؟چون واقعا بودجم نمیرسه مگه اینکه تا 2 3 ماه دیگه صبر کنم که فکر نکنم بتونم.خواهشا راهنمایی بفرمایید.

نظر

نوشته اصلی توسط asaber نمایش پست ها
          خوب دوستان من یک سوال دارم آیا واقعا ارزش خرید نداره؟برایه من فرقی نمیکنه این تست ها چقدر طول میکشه برایه من هنگی و لگ مهمه موقع انجام بازی وب فیلم برداری و ...
          با این حال آیا باز دچار مشکل میشم 32 بگیرم؟چون واقعا بودجم نمیرسه مگه اینکه تا 2 3 ماه دیگه صبر کنم که فکر نکنم بتونم.خواهشا راهنمایی بفرمایید.
          اینطور فرض کنید که سرعت دیوایس به رم - cpu - حافظه مموری و چندتا عامل دیگه بستگی داره .
          حال وقتی می خواهند سرعت پایه حداکثر رو بسنجن ،سرعت اون بخشی که از همه کمتر و پایینتر هست رو ملاک قرار می دن .
          در اینجا cpu دیوایس شما هرچقدر که قوی باشه یا رم دیوایس هر چقدر که بالا باشه تاثیری روی خواندن و نوشتن اطلاعات روی حافظه دیوایس نداره !

نظر

نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
            اینطور فرض کنید که سرعت دیوایس به رم - cpu - حافظه مموری و چندتا عامل دیگه بستگی داره .
            حال وقتی می خواهند سرعت پایه حداکثر رو بسنجن ،سرعت اون بخشی که از همه کمتر و پایینتر هست رو ملاک قرار می دن .
            در اینجا cpu دیوایس شما هرچقدر که قوی باشه یا رم دیوایس هر چقدر که بالا باشه تاثیری روی خواندن و نوشتن اطلاعات روی حافظه دیوایس نداره !
            یعنی واقعا آزار دهندس؟

نظر

شما اینجور حساب کن کخ با این سرعت نوشتن حافظه باید کامل تقریبا قید فیلم برداری با کیفیت 4k رو بزنی
              و البته بازم توی باقی کارها هم این و حس خواهید کرد
              این تصمیم با شماست که با اینکه این همه مشکلات و میبینید بازم بخواید بخرید یا کمی صبر کنید ببینید درست میشن توی پارت های اینده یا خیر

نظر

نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
                شما اینجور حساب کن کخ با این سرعت نوشتن حافظه باید کامل تقریبا قید فیلم برداری با کیفیت 4k رو بزنی
                و البته بازم توی باقی کارها هم این و حس خواهید کرد
                این تصمیم با شماست که با اینکه این همه مشکلات و میبینید بازم بخواید بخرید یا کمی صبر کنید ببینید درست میشن توی پارت های اینده یا خیر
                بله واقعا حق با شماست.به نظر شخصی شما بین 7 128 و 6اس پلاس 128 کدومو انتخاب کنم؟
                خودم علاقه به نسخه پلاس دارم هم 7 هم 6اس.ولی باز 7 امکانات جدیدی داره مخصوصا رنگ مشکی ضد آب.این فاکتور رنگ و .... میارزه بیخیال پلاس بشم؟

نظر

بله واقعا حق با شماست.به نظر شخصی شما بین 7 128 و 6اس پلاس 128 کدومو انتخاب کنم؟
                  خودم علاقه به نسخه پلاس دارم هم 7 هم 6اس.ولی باز 7 امکانات جدیدی داره مخصوصا رنگ مشکی ضد آب.این فاکتور رنگ و .... میارزه بیخیال پلاس بشم؟
                  من بالا هم بهتون گفتم که صبر کنید تا پارت های جدید بیاد و ببینید این مشکلات فعلی توش رفع شده یا خیر
                  با صبر کردن مطمین باشید ضرر نمیکنید هم قیمت 7 و هم 6 اس پایینتر میان و احتمالا این مشکلات هم شاید حل بشن توی 7 و 7 پلاس

نظر

صبر کنید ..
                  X