اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در back up گیری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در back up گیری

سلام دوستان ، کامپیوتر من دچار مشکل شد و مجبور شدم دوباره پارتیشن بندی کنم و در نتیجه آیتونز رو هم دوباره از ابتدا نصب کردم. حالا وقتی می خوام از گوشیم بک آپ بگیرم مرتب پیغام disconnecte میده درحالی که گوشی مطمئنا به سیستم متصله. کسی میدونه اشکال از کجاست؟

دوستان خسته نباشيد
    بنده از ايپدم بك اپ گرفتم الان دراو c پر شده مي خواستم ببينم اين بك اپ به چه ادرسي ميره كه پاكش كنم؟كلا پاك مي شه؟

نظر

نوشته اصلی توسط e_khorsand نمایش پست ها
      سلام دوستان ، کامپیوتر من دچار مشکل شد و مجبور شدم دوباره پارتیشن بندی کنم و در نتیجه آیتونز رو هم دوباره از ابتدا نصب کردم. حالا وقتی می خوام از گوشیم بک آپ بگیرم مرتب پیغام disconnecte میده درحالی که گوشی مطمئنا به سیستم متصله. کسی میدونه اشکال از کجاست؟
      احتمال قوی درایور usb های کامپیوترت نصب نیست برو تو device manager ببین ارور کنار یو اس بی ها نشون نداده ؟ مال منم قبلا اینجور شده هی کانکت میشه هی دیسکانکت میشه

نظر

نوشته اصلی توسط aghamajid نمایش پست ها
        دوستان خسته نباشيد
        بنده از ايپدم بك اپ گرفتم الان دراو c پر شده مي خواستم ببينم اين بك اپ به چه ادرسي ميره كه پاكش كنم؟كلا پاك مي شه؟
        آیتونز را باز کن از منوی edit گزینه preferences رو انتخاب کن برو به تب devices اونجا بک آپ ها رو میبینی انتخاب کن پاک کن

گرچه زیاد معقولانه نیست چون بکاپ خیلی واجبه بجاش فکر اضاف کردن حافظه به درایوت باش

مگه اینکه بکاپ هات زیاد مهم نباشن برات

نظر

صبر کنید ..
        X