اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد سینک اصلاعات بین 2 آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد سینک اصلاعات بین 2 آیفون

من دیروز آیفون 5 خریدم.وقتی اونو به itunes وصل کردم با گوشی قبلیم (iphone 4 ) سینک شد.بعدش یه سری از برنامه هاشو به یه دلیلی پاک کردم.وقتی دوباره اونارو ریختم تمام سیو هام پاک شده بود.می خواستم ببینم چجوری میتونم سیو های برنامه های گوشی

قبلیم رو که روی آیفئن 5 پاک کردم دوباره روش سینک کنم؟

نوشته اصلی توسط shervinsh نمایش پست ها
    من دیروز آیفون 5 خریدم.وقتی اونو به itunes وصل کردم با گوشی قبلیم (iphone 4 ) سینک شد.بعدش یه سری از برنامه هاشو به یه دلیلی پاک کردم.وقتی دوباره اونارو ریختم تمام سیو هام پاک شده بود.می خواستم ببینم چجوری میتونم سیو های برنامه های گوشی

قبلیم رو که روی آیفئن 5 پاک کردم دوباره روش سینک کنم؟
    ٢ تا شانس داري
    ١- با آيكلود اگه بك اپ گرفته باشي از اون بازي كه مد نظرت هست
    ٢-با ايتونز بك گرفته باشي
    -----
    روش يك: ايكلود رو فعال كن و اون بازي كه سيوشو ميخواي دانلود كن (سيو بازي برميگرده)
    روش دو: كه معلومه بايد وقتي كه ريستور كري بزني بك آپ از pc
    -----
    موفق باشيد

نظر

خیلی ممنون مشکلم حل شد.ولی یه سوال دیگه هم داشتم.من تمام برنامه هام رو اورجینال دانلود کردم.ولی وقتی می خوام برنامه infinity blade I رو کپی کنم رو آیفون 5 می زنه failed to install.چی کار کنم؟
      ویرایش توسط shervinsh : https://i-phone.ir/forums/member/43535-shervinsh در ساعت 22-02-2013, 08:11 PM

نظر

خیلی ممنون مشکلم حل شد.ولی یه سوال دیگه هم داشتم.من تمام برنامه هام رو اورجینال دانلود کردم.ولی وقتی می خوام برنامه infinity blade I رو کپی کنم رو آیفون 5 می زنه failed to install.چی کار کنم؟
        مطمعا هستي كه بازي كه دانلود كردي كامل دانلود شده؟٠

نظر

بله چون اون رو روی آیفون قبلیم نصب کرده بودم

نظر

دوست عزیز ورژن جدیدش رو دان کنید فکر کنم ورژن قبلیش با آیفون 5 سازگار نیست

- - - - - - - - - -

دوست عزیز ورژن جدیدش رو دان کنید فکر کنم ورژن قبلیش با آیفون 5 سازگار نیست

نظر

صبر کنید ..
            X